Oldal: 15 / 26 ElsőElső ... 5131415161725 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (258) összesen
Like Tree97Likes

Téma: Paleolit étrend - tapasztalat, javaslat, vélemény, ellenvélemény ???

  1. #141
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy hónap nem lenne elég erre szvsz.
    igaz. Legyen 05.01. től- 07.31. ig. ebbe az időszakba tuti nem iszok egy cseppet sem.

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NCore-on láttam ebookokat.
    THX

    Idézet jak1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szendi Gábor: Paleolit táplálkozás

    Ebben a könyvben leírja kutatásai alapjait, forrásmegjelelölésekkel együtt. Több választ találsz benne, mint egy fórumon.
    THX. ezt leszedtem.

  2. #142
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    minde1 mit írsz mert ha nincs benne a dietetikusok nagy könyvében amit négy évig tanulnak az egyetemen akkor te nem is létezel, ezzel nem azt akarom mondani hogy a paleolit tuti jó de egy próbát megér főleg annak fényében hogy még mindig nem jelentkezett olyan akit negatívan érintett volna a dolog.

  3. #143
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    T van itt egy oldal ahonnan fogod tudni hogy milyen könyveket kéne keresni a sarlatántól, illetve néhány kis info morzsát ami felkeltheti az érdeklődésedet...
    De amúgy van is valami bajod ami elmúlhat vagy csak kipróbálom ( reflux, cukor, depresszió, öngyi hajlam szív betegség, stb... túlsúly , korai magömlés

    off: ez nagyon ott van Papírkutyák - Cserépléctörés - YouTube

  4. #144
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet extremfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De amúgy van is valami bajod ami elmúlhat vagy csak kipróbálom ( reflux, cukor, depresszió, öngyi hajlam szív betegség, stb... túlsúly , korai magömlés

    [/url]
    Ilyesmiről nem tudok. Viszont 11 éves koromig betört kb 4 szer a fejem.

  5. #145
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    redoubtable: ha tényleg beleveted majd engem nagyon érdekelnének a tapasztalataid! Örülnék, ha beszámolnál róla!
    Charlie and redoubtable like this.

  6. #146
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Én meg azt figyelte még meg hogy kb délután egy órával későb kakkantok mint a paleo előtt ezt csak azért osztom meg veled hogy neked pl nehogy véletlenül felkelés előtt egy órával jöjjön a dolog a paleotol ..
    redoubtable likes this.

  7. #147
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet extremfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    minde1 mit írsz mert ha nincs benne a dietetikusok nagy könyvében amit négy évig tanulnak az egyetemen akkor te nem is létezel, ezzel nem azt akarom mondani hogy a paleolit tuti jó de egy próbát megér főleg annak fényében hogy még mindig nem jelentkezett olyan akit negatívan érintett volna a dolog.
    A topic címében, jól látom, hogy szerpel olyan, hogy "ELLENVÉLEMÉNY"?
    Ha igen, nem értem a cinikusságod okait! Bocs, hogy nem hajbókolok egy olyan dolognak, aminek nem látom a tudományos alapjait! Neharagudjatok, hogy nekem az nem bizonyíték, hogy még senki sem jelentkezett itt, azzal, hogy egy szolíd étrend mellett nem lett semmi baja, mint ahogy az sem, hogy te meg te, meg te, azt mondjátok egy pókeres fórumon, hogy nagyon f*sza!
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #148
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Jabyga@ értelek de én kevés vagyok ahhoz hogy tudományosan méltó ellenfél legyek, én a racionalitást keresem és látom a dologban itt ott, nyugodtan írj ellen véleményt de ha meg mi nem írnánk rá semmit akkor te is unatkoznál Szendi G

  9. #149
    Fáradhatatlan grinder The Trooper avatara
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    654

    Alapbeállítás

    Ez az manapság paleolit táplálkozásnak nevezet újkori divathóbórt már az unalomig megcáfolt tévhiteken alapul. Oldalakat tudnék róla írni, hogy mik ezek de nem fogok.

    Paleolit táplálkozás amúgy a mai napig létezik, elsősorban Dél-Amerikában és Ausztráliában. Pár napja láttam is egy Amazonas mentén készült természetfilmet. Abban az 5 év körüli bennszülött kisfiú kiment reggel a kunyhójuktól vagy 50 métert a dzsungelbe, fogott magának egy patkány kinézetű rágcsálót. Nagyon örült neki mert jobban szereti mint a férgeket és a bogarakat, amik arra felé az egyik legfontosabb táplálékforrások. NA EZ PALEOLIT TÁPLÁLKOZÁS.
    jabyga likes this.

  10. #150
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Atyaég. Köszönjük Trooger. Jó8

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •