Oldal: 18 / 26 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (258) összesen
Like Tree97Likes

Téma: Paleolit étrend - tapasztalat, javaslat, vélemény, ellenvélemény ???

  1. #171
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Egyre jobban merülök bele a témába, és egyre jobban kavarnak össze.

    Egyelőre azt tudom, hogy sütni kókuszzsírban fogok mindent. Meg azt, hogy sertést továbbra sem fogom erőltetni. Havi 1-2 alkalommal bőven elég. Kivétel István Gazda kézműves kolbásza, azt beveszem reggelikhez heti 1-3 alkalomra, de leginkább maradok a csirkénél.

    Reggelim az nagyjából ezekből fog állni:

    Paleolit kenyér, gluténmentes zsemle, főtt tojás, az említett kolbász, házi csirkemell sonka, banán, magvas sütik...

    Fő étkezések: (napi 4)

    Leginkább maradok a csirkénél. szezámmagos csirke, brokkolis csirke, .... rizs helyett viszont gluténmentes tészta, spárga, bébi répa, párolt zöldségek, sült zöldségek, ....

    Vacsora az leginkább majd valamilyen saláta, esetleg egy kis tonhallal, csirkével.

    Ezek így nagyjából jók lesznek? Mit kéne még bevennem, vagy mit kéne mellőznőm? Miből kéne többet, miből kevesebbet?

  2. #172
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    redoubtable csak nem????


    Pedig te a minap megírtad, hogy mennyi creatint,glutamint,vaginiszt fogyasztasz stb ez most mi?
    Illetve ez csak egy ****ság mert te 6percig a google-ban rákerestél stbstb

    Jó pap holtig tanul!

  3. #173
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet szpokboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    redoubtable csak nem????


    Pedig te a minap megírtad, hogy mennyi creatint,glutamint,vaginiszt fogyasztasz stb ez most mi?
    Illetve ez csak egy ****ság mert te 6percig a google-ban rákerestél stbstb

    Jó pap holtig tanul!
    beírtam googléba, hogy paleolit és kiadott egy olyan étrendet, hogy reggeli meg vacsora és csókolom.

    Elmira paleo konyhája: EGY HETES PALEO MINTAÉTREND

    Ez az az oldal. Aztán olvasgattam a topikot és rájöttem, hogy ez az oldal minden bizonnyal baromságot írt a napi 2 étkezéssel.

    Amúgy ha vissza olvasok arról van szó, hogy tesztelni fogom ezt az étrendet. 05.01. től-07.31. ig. Majd beszámolok az eredményekről is.

    A táplálék kiegészítőim viszont megmaradnak.

  4. #174
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Én nyomatok még alma,narancs, kiwi, mandula, dió, szotyi tökmag látom a karfiolt sem írtad azt lehet a brokkolival variálni , tegnap előtt padlizsánt is pirítottam, és egyébként én vettem kacsazsírt abban sütök pl. csirkemellet épp hogy egy fél kanál elég alá és százszor jobb mint az olaj... Illetve jönnek majd a szezonális magyar zöldségek gyümölcsök és olcsóbb is lesz és változatosabb minden.. Gombát is lehet kajálni szerintem, wokkos kajákat is fogok csinálni ( pl hagyma , fokhagyma, csirke , répa, fejes káposzta, pritamin paprika szója szósz... eddig tésztával pirítottam össze most majd kitalálok valamit helyette... )

  5. #175
    Lelkes újonc extremfish avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 27.
    Hozzászólások
    68

    Alapbeállítás

    Hopp ezt most olvasom nyilván az origo az origo nem egy szaklap

    Korlátozni akarják a kukoricaszirupot itthon

  6. #176
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csináltak Crossfitesek pár hónapos mekdonálc szálkásító étrendet mókából (működött, fricska is volt egyben a mekis elleni dokumentumfilm populizmusára) bizonyítandó az intenzív sporttal még szar kajából is képes a test sokat kihozni.
    ehhez tudsz vmi linket?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #177
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyre jobban merülök bele a témába, és egyre jobban kavarnak össze.

    Egyelőre azt tudom, hogy sütni kókuszzsírban fogok mindent. Meg azt, hogy sertést továbbra sem fogom erőltetni. Havi 1-2 alkalommal bőven elég. Kivétel István Gazda kézműves kolbásza, azt beveszem reggelikhez heti 1-3 alkalomra, de leginkább maradok a csirkénél.

    Reggelim az nagyjából ezekből fog állni:

    Paleolit kenyér, gluténmentes zsemle, főtt tojás, az említett kolbász, házi csirkemell sonka, banán, magvas sütik...

    Fő étkezések: (napi 4)

    Leginkább maradok a csirkénél. szezámmagos csirke, brokkolis csirke, .... rizs helyett viszont gluténmentes tészta, spárga, bébi répa, párolt zöldségek, sült zöldségek, ....

    Vacsora az leginkább majd valamilyen saláta, esetleg egy kis tonhallal, csirkével.

    Ezek így nagyjából jók lesznek? Mit kéne még bevennem, vagy mit kéne mellőznőm? Miből kéne többet, miből kevesebbet?
    Figyelmedbe ajánlom a gastroyal paleo menüjét! Nem rendelek onnan, viszont olyan kajákat sorolnak fel, hogy csorog a nyálam!! Volt, hogy onnen szedtem az ötletet, hogy mit csináljak. Eleinte úgy tűnt, hogy nagyon le vannak szűkítve a lehetőségek, de azért bőven van választék.

  8. #178
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2013. 03. 15. 12:22
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #179
    Hz
    Hz nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    389
    "Maradjmár, zsigerből játszom, statokat sem nézem!"

  10. #180
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    Nem pont a témába vág , de azért leírom:
    Napi 8-10 óra fizikai munka mellett két szabályt tartok be:
    1. reggeliz mint egy király, ebédelj mint egy polgár, és vacsorázz mint egy koldus
    2. egyél mindent mértékkel ami jól esik

    ezek nem aranyszabályok, de nekem bejöttek
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

Oldal: 18 / 26 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •