Oldal: 452 / 709 ElsőElső ... 352402442450451452453454462502552 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.511 - 4.520 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4511
    Fanatikus tag zavoka avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Tolcsva
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De új számlát bármikor lehet nyitni másik pénznemben. Kiüríted a számlád, bezárod és új email címmel nyitsz egy újat.
    szóval, hogyha lezárom a a meglévő Huf-os számlámat is csinálok új accountot az jelenthet váltást usd-re?

  2. #4512
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    "Na most akkor netellerrol hogy veszek le maxot?"

    OTP automatából sehogy. Erstéből én simán kiveszem. Ez attól függ, hogy az adott bank egy kivételnél hány bankjegyet engedélyez.
    Katt ide: Bankkártya.hu :: Egyszerre nagy összeget kiadó ATM-ek - 2012. május

    "Skrill nem számol fel conversation feet ha HUFba veszel le"

    A Skrill oldalán hol lehet erről olvasni?

  3. #4513
    Fáradhatatlan grinder cursor 10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 19.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Idézet zavoka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szóval, hogyha lezárom a a meglévő Huf-os számlámat is csinálok új accountot az jelenthet váltást usd-re?
    Természetesen.

  4. #4514
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Illetve nekem OTP bank azt irja ki MB kartyaval amikor le akarok venni h 100k a max. Na most akkor netellerrol hogy veszek le maxot?
    Ahogy előttem is írták sehogy, ez az OTP miatt van, mert korlátozta a külföldi bankkártyákkal való készpénzfelvételt. Eddig Netellerem volt csak és kb. egy hónapja reggeltem Mb-re. A Netelleres topicban többen a Raiffesen bankot ajánlották, mind megbízhatóság, mind átváltási ráta terén és tényleg nem csalódtam. Amikor kivettem az USD közép 236-238 körül volt és a visszaosztás után 226-ra jött ki. Mindez nem is 1000 USD-nél volt, hanem kb. 770-nél, tehát 1000-nél még kedvezőbbre jött volna ki az árfolyam.

    Köszönöm fLeSs-nek a levezetést, pont most készültem én is egy ilyenre, mert most szeretnék MB-nél kártyát igényelni és kíváncsi voltam, melyiknél éri meg jobban, de elég egyértelmű, hogy MB, főleg ha csak néhány száz EUR-t vagy USD-t szeretnél csak felvenni.

  5. #4515
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sehol, utána kell számolni, más topikokba azt mondták nem számítja fel de igazából nem egyszeru kiszamolni mert nem azonnal szamitja fel van h napokkal kesobb és igy az FX rate mas.
    zavart érzek az erőben
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #4516
    Fanatikus tag zavoka avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hely
    Tolcsva
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    szükséges valamiféle bankkártyát regisztrálni ahhoz, hogy tudjak transzferelni egyik mb-ről a másikra?

  7. #4517
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 05. 20.
    Hely
    Tisza
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Idézet zavoka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szükséges valamiféle bankkártyát regisztrálni ahhoz, hogy tudjak transzferelni egyik mb-ről a másikra?
    Nem, ahhoz, hogy küldj egyik MB-ről másik MB.-re csak regisztráció kell az MB-én. Majd később kell csak teljes vagy részleges adategyeztetés, mikor le szeretnéd venni a pénzed. Pl. bankszámlára, VISA kártyára.
    zavoka likes this.

  8. #4518
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én is, de akárhogy számolom nem jön ki 2,5% fee. azon az fx-en adja a pénzt amin az ATM írja. legutobb pl 225 ért írta ki az ATM a $ arfolyamot és visszaszámolva MB history alapjan jól írta. ergo nincs benne a fee. a leveteli fee meg 2,5$ altalaban vagy kevesebb picit. akkor hol a konv. fee nek a nyoma?? ami pl maxot számolva 8$ kb.
    nekem van vipem ott kevesebb a fee, de 1-1.5% körülre jön ki. ha az atm kiírja az árfolyamot és rányomsz, hogy oké, akkor annyin vált amit kiír, de akkor nem az mb váltja a pénzt, hanem a bank (és meglepő mód az sem középárfolyam lesz)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  9. #4519
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Ha USD számlám van, akkor logikus, hogy USD bankkártyát is kérjek?!

  10. #4520
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Campus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha USD számlám van, akkor logikus, hogy USD bankkártyát is kérjek?!
    Igen

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •