Oldal: 70 / 74 ElsőElső ... 20606869707172 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 691 - 700 (733) összesen
Like Tree128Likes

Téma: GeigerAlex - PokerStars handek

  1. #691
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    preflop call, ez a lap tökéletes a megadásra, ellenben csomó olyan hand van ami nem jó a megadásra, viszont blocker hatás miatt sokkal jobb a 4betre-
    ha 4bet akkor flop bet 2, ezen a turnon be is rakom, sok equlitynk van tizes pár meg Amagas ellen ha megad, meg dobni is fog azért.
    Ez meg így sima fold?

  2. #692
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem nagyon tudunk mást, ha betoljuk A magas calloz kábé, ha callozunk meg blank riveren semmit sem tudunk csinálni.

  3. #693
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    58. hand:

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    FullTiltPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG misztikus1 ($12.93) 129bb
    UTG+1 Player1 ($12.33) 123bb
    CO Player2 ($12.29) 123bb
    BTN Player3 ($12.89) 129bb
    SB Player4 ($11.63) 116bb
    BB Player5 ($13.59) 136bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) misztikus1 is UTG
    misztikus1 raises to $0.30, 1 fold, Player2 calls $0.30, 2 folds, Player5 raises to $0.70, misztikus1 calls $0.40, Player2 calls $0.40

    Flop: ($2.15, 3 players)
    Player5 checks, misztikus1 checks, Player2 bets $1.40, Player5 folds, misztikus1 raises to $4, Player2 goes all-in $11.59, misztikus1 calls $7.59

    Turn: ($25.33, 2 players, 1 all-in)

    River: ($25.33, 2 players, 1 all-in)

    BB: 89/15 3bet: 6.5 Eddig elég nagy fishnek tűnt. (86 hand)
    CO: 19/15 (152 hand) -> ha van valami info, amit érdemes lenne még csatolnom hozzá, azt írjátok meg pls.

    Pre biztos nem dobok erre a semmi sqz-re, ahogy 4betnek se láttam sok értelmét a mögöttünk ülő "reg?" miatt + fogalmam sincs, a fish mivel csinálja ezt.

    Flop érdekes, mert c/r volt a tervem, ugyanakkor a reg csak akkor betel, ha talál minimum 2 párt, de ő talán itt inkább setre húzhat legtöbbször a pozíciója és a jó odds miatt. Szóval már itt sem tudtam, hogy a donkbet lenne a helyes, vagy a c/r....
    Így pedig, hogy betelt, c/r és stack off.

    Milyen range-t állítanátok fel CO-nak és hogyan játszottatok volna?

  4. #694
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    - elég szűk range fog callozni pre UTG emelést, többnyire pp-k lesznek nála, ezek közül setekkel és esetleg JJ-val fog stackelődni. Húzók közül AJs-en kívül nem lehet nála sok minden más.
    - előfordulhat még ilyen 78s szerű sc, amikkel a fish miatt is callozhatott, de ezeket ritkábban tenném be a rangébe.
    - én beteltem volna, mert nagyon sok value van a fish ellen -rengeteg broadway card fog callozni-, de ha agresszívnek láttad CO-t, akkor nyilván jó lesz itt a ch/r is.

    Ha ch/r volt a TERV, közben viszont azt feltételezed CO-ról, hogy 2pár+al fog csak betelni, akkor rossz volt a terved és jobb, ha betelsz.
    Utoljára módosítva: Corey által: 2013. 05. 19. 20:00
    GeigerAlex likes this.

  5. #695
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    59. hand:

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    FullTiltPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($9.55) 96bb
    UTG+1 misztikus1 ($13.76) 138bb
    CO Player2 ($24.94) 249bb
    BTN Player3 ($14.06) 141bb
    SB Player4 ($10.60) 106bb
    BB Player5 ($13.66) 137bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) misztikus1 is UTG+1
    1 fold, misztikus1 raises to $0.30, Player2 calls $0.30, Player3 calls $0.30, 2 folds

    Flop: ($1.05, 3 players)
    misztikus1 bets $0.80, Player2 folds, Player3 calls $0.80

    Turn: ($2.65, 2 players)
    misztikus1 checks, Player3 bets $1.40, misztikus1 raises to $4, Player3 calls $2.60

    River: ($10.65, 2 players)
    misztikus1 checks, Player3 bets $8.96, $8.66 to misztikus1 ($8.66)?

    BTN: 39/26 FtoFlopCbet: 67 ; rengeteget blöffölt, double c/r total airrel, stb...
    CO: 65/49-es fish

    -Riverre elég kellemetlen szitu alakult ki. Arra gondoltam, hogy ha -n csekkelek, akkor a busted drawkat, amikből van kint jócskán, majd megblöfföli, esetleg a nagyon gyenge párjaival is megpróbál kiűzni a potból. Ti mit reagálnátok erre?

  6. #696
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    ez nekem inkább tűnik ászos két párnak vagy flopolt szetnek, mint húzónak. egyrészt, mert betetted, és azt írtad kommentnek, hogy szeret blöffölni, tehát valszeg lecalloltad (), másrészt nagyon úgy tűnik, hogy nem akart téged kiűzni a potból, de azért építette is szépen. az A-ra riveren alapvetően nem jó blöffölnie, mert téged simán eltalálhatott, és callolni fogsz vele, ezért gondolom, hogy value hendje lehet. egyébként az egyetlen busted húzó, amit bele lehet magyarázni a játékába, az a 4c6c (esetleg 6c7c)

  7. #697
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet GeigerAlex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    [U][B]

    -Riverre elég kellemetlen szitu alakult ki. Arra gondoltam, hogy ha -n csekkelek, akkor a busted drawkat, amikből van kint jócskán, majd megblöfföli, esetleg a nagyon gyenge párjaival is megpróbál kiűzni a potból. Ti mit reagálnátok erre?
    ha erre gondoltál akkor mi a kérdés?

    nem lenne rossz tudni hogy preflop mennyire squeezel, ki lehetne venni Ax-eket a range-éből.

    a turn betsize-a az inkább draw mint nem, sztem kb mindent meg fog betelni ami nem ász itt egy hasonló kaliberű játékos, mert semmien ászt igazából nem nagyon játszol így a 3 kombó AA kívül turnon, viszont lehet nálad esetleg vmi Tx v overpár, amit meg el tud dobatni, sima ászt meg lehet simán nem is betelne vagy nem ilyen size-al sok esetben, maradnak az ászos 2 párok amikből az A8at v gyengébbet talán el is dobja turn ha nincs benne FD, ha van meg az is lehet h all in megy velük.

    turn játék biztos tudod h miért ez volt, én ha ugrik rá akkor azt játszanám, h vmi kisebb indukálót betelnék turnon és rbasznám az elemésre ha jön , eleve lehet kommitednek érezné magát fd-vel v tx-el, + elkerüljük h checkre kb mindig betelő játékos ellen rivert keljen néznünk hatalmas potban úgy, h elég sok szr river van nekünk.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 05. 20. 07:19

  8. #698
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ha erre gondoltál akkor mi a kérdés?

    nem lenne rossz tudni hogy preflop mennyire squeezel, ki lehetne venni Ax-eket a range-éből.

    a turn betsize-a az inkább draw mint nem, sztem kb mindent meg fog betelni ami nem ász itt egy hasonló kaliberű játékos, mert semmien ászt igazából nem nagyon játszol így a 3 kombó AA kívül turnon, viszont lehet nálad esetleg vmi Tx v overpár, amit meg el tud dobatni, sima ászt meg lehet simán nem is betelne vagy nem ilyen size-al sok esetben, maradnak az ászos 2 párok amikből az A8at v gyengébbet talán el is dobja turn ha nincs benne FD, ha van meg az is lehet h all in megy velük.

    turn játék biztos tudod h miért ez volt, én ha ugrik rá akkor azt játszanám, h vmi kisebb indukálót betelnék turnon és rbasznám az elemésre ha jön , eleve lehet kommitednek érezné magát fd-vel v tx-el, + elkerüljük h checkre kb mindig betelő játékos ellen rivert keljen néznünk hatalmas potban úgy, h elég sok szr river van nekünk.
    A kérdést a gondolatmenet miatt tettem fel, nem a kimenetele miatt.

    Érdekes amit a turn játékról mondasz, talán az indukálással bekerülhetett volna a pénz, mert tényleg elég gatya riverek jöhetnek csak... Úgy gondoltam, hogy ha c/r-t calloz, akkor valami nem kész keze van, mert szerintem kész kezekkel inkább gondoskodott volna róla, hogy pakoljuk be amint lehet. River A meg rejtély, mert A magas fd-k + ászos 2 párok simán odaértek... Elég insta rávágta egyébként, talán emiatt sem biztos, hogy blöff. Na várok még 1-2 véleményt.

  9. #699
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Azt írtad, hogy Ő szeret blöffölni. Akkor miért c/r-elted a turn-t? Nem azt várjuk tőle, hogy majd egyszer csak ugrik? Turn: bet/call.

  10. #700
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    valószínűbbnek tartottam, hogy inkább betel gyengeségre, mint raisel egy turn cbetet blöffből.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •