Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Ronda statisztika

  1. #11
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Az a baj hogy SNG-n nem sikerül életet lehelni belé.

  2. #12
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ez túl kevés minta ebben a műfajban, ez nem mutatja hitelesen a játék tudásodat, ettől még nyerő is lehetsz. Majd néhány ezres minta után nézegesd a grafikont, addig meg kitartás!

  3. #13
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    azért az a deep játékodról elég sokat elárul, hogy az utolsó 8 játékodban a 8-ből 5x végeztél utolsó helyen a tizes asztalon. simán ki lehet ülni, amíg az idióták kiütik egymást, és utána elkezdeni lopkodni/nagyobb kockázatot vállalni, addig nagyjából azt is fel tudod mérni, hogy ki milyen típusú játékot játszik, és tudsz alkalmazkodni hozzájuk. az sem mindegy, hogy ha pénzbe érsz, akkor milyen arányban végzel az első helyen - ami így nyilvánvaló, de a hangsúly azon van, hogy ha használható méretű sztekked van 4-5 játékosnál, akkor ne az legyen a célod, hogy a 3-ba kerülj, hanem hogy használható sztekkelj kerülj a 3-ba.

  4. #14
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet kisgabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    2 hónapja játszom PKR-en 30c-es SNG-t. A helyzet az hogy a PKR ranglistán már a 200. hely környékén járok és egyre feljebb kerülök, ami elég jónak számít, ennek ellenére a játékom veszteséges és nem értem a miértjét. Sharkscope-on kisgabor87 néven rám tudtok keresni. Folyamatosan csökken a pénzem és egyszerűen nem értem meg hol rontom el... Valami ötlet esetleg hogy hogy lehetséges hogy egyre jobb helyen vagyok a listán miközben gyakorlatilag meredeken esik a pénzem?
    A legjobb lenne, egy videó a játékodról. Megnéztem a shark adataidat is. A 306 játék az nem sok, sőt nagyon kevés. Ezalatt bárki lehet mínuszban.

    Nem ismerem a PKR ranglistájának szisztémáját. Gondolom mindenki rajta van aki egy SnG-t lejátszott már. A 200.-ik helyezést nem tekintem előkelő helynek, mivel aránylag egy kis teremben játszol.
    Az utolsó hely hányadik? Mert ha, hatszázegy néhányan vannak a listán akkor akkor csak az első harmad végén vagy. De, ha 1.500 ember van besorolva, akkor sem rózsás.

    A pókert nem rangsorra, ROI-ra, játsszák, hanem nyereségre!!!

    Megnéztem az utolsó száz játékod adatait. Ez, az összes játékod 1/3-a. Azt kell mondanom, hogy az ilyen adatokkal rendelkezőket látom legszívesebben az asztalomnál. Képessséged 54. Én 63-as ability-vel rendelkezőket még a rossz játékosok közé sorolom!
    100-ból 44-szer végeztél a 10. 9. 8. helyen. Ami számomra azt mondja, hogy nagyon lazán játszol.

    Valószínűleg rossz lapokkal lépsz akcióba a pozíciódhoz képest. Nem lehet, hogy gyakran adsz meg visszaemeléseket pozíción kívül?
    A QTo, KJs, A8, nem az a lap amivel egy tízfős asztalon, első három pozícióból emelni lehet, de még a AT, AJ is kockázatos. Vagy ha ilyen lapokkal adsz meg első pozis emeléseket. Tartsd tiszteletben a "rés elv"-et.

    Nem lehet, hogy sokszor vesztesz a segéded gyengesége miatt? Ismered az ICM mechanizmusát?
    Olvastál SnG-s cikkeket? Néztél videókat?

    Hirtelen ennyi jutott az eszembe.
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Először is köszi a választ!

    "A 200.-ik helyezést nem tekintem előkelő helynek, mivel aránylag egy kis teremben játszol.
    Az utolsó hely hányadik?"

    Nem tudom, de egy barátom is játszik és ő a 6000. a listán.

    "A pókert nem rangsorra, ROI-ra, játsszák, hanem nyereségre!!!"

    Igen, tudom, ezért is kértem itt segítséget.

    "100-ból 44-szer végeztél a 10. 9. 8. helyen. Ami számomra azt mondja, hogy nagyon lazán játszol."

    Hát ez most egy mély gyomros volt. Gondoltam hogy valami nem ok, de ennél sokkal jobbra számítottam. Valahogy úgy tippeltem volna hogy az esetek max 20%-ban végzek az utolsó helyek egyikén... Nagyon meglepett ez a szám...
    A laza játékban van valami. Az egész pokert amúgy kb. 4 hónapja játszom. Amiről egyértelműen tudok hogy hibám, az a tilt kezelése. Sokszor van olyan szitu hogy lemákolnak, kiesek, és utána azonnal beülök egy új asztalhoz és sokkal rosszabbul játszom, van hogy az első leosztások egyikében már allin vagyok TJs, meg hasonló szarokkal. Aztán természetesen jön a következő asztal, aztán a következő... Ezzel tisztában vagyok, de sajnos nem nagyon tudom ezt a dolgot kezelni. Szerintem az utolsó helyek nagyrésze ebből adódhat, de azt nem gondoltam volna hogy ekkora az arány.

    "Nem lehet, hogy gyakran adsz meg visszaemeléseket pozíción kívül? "
    Ez a mikro tét, abból is a PKR. Nagyon ritkán van visszaemelés, egyáltalán emelés is nagyon ritkán van mindenki limpel mindennel. Nem hiszem hogy itt erről lenne szó.

    "A QTo, KJs, A8, nem az a lap amivel egy tízfős asztalon, első három pozícióból emelni lehet, de még a AT, AJ is kockázatos. Vagy ha ilyen lapokkal adsz meg első pozis emeléseket. "
    Az a baj, hogy itt senki nem figyel a pozícióra, ezért itt egy korai poziciós emelésnek ugyan akkora súlya van mint egy hátsó pozíciósnak. De ez csak az én véleményem.

    "Nem lehet, hogy sokszor vesztesz a segéded gyengesége miatt?"
    Nem.

    "Ismered az ICM mechanizmusát? "
    Nem, erről most hallok először.

    "Olvastál SnG-s cikkeket? Néztél videókat?"
    Igen. Nem sokat, de foglalkoztam a témával és azt vettem észre hogy nem sok dolog van amit használni lehetne mikro téten. Próbáltam a "nagy könyv" szerint játszani, folyamatosan veszítettem. Aztán egyszerű ABC pokerrel már kevesebbet veszítek, de azért ahogy látszik így sem jó a dolog.

    Videót mindenképpen készíteni fogok. Nem múlik az életem ezen 20$ veszteségen, egyszerűen csak borzasztóan idegesít a dolog hogy ennél többre nem vagyok képes, akárhogy próbálkozom...

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Én nem vagyok SNG-s, de ha nem hallottál még az ICM-ről, akkor gondolom a nush- elméletről, bankroll managementről, bubble-ről se nagyon hallottál. Gondolom nem számolsz chip/$ EV-t. Nincs push/fold range-ed (főleg nem személyre szabva).

  7. #17
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez túl kevés minta ebben a műfajban, ez nem mutatja hitelesen a játék tudásodat, ettől még nyerő is lehetsz. Majd néhány ezres minta után nézegesd a grafikont, addig meg kitartás!
    Azért 30 centes játékokhoz nem szükséges akkora minta. Ezt a tétet szanaszét kell verni.

  8. #18
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    "akkor gondolom a nush- elméletről"
    Nem.

    "bankroll managementről"
    De.

    "bubble-ről se nagyon hallottál"
    De.

    "Gondolom nem számolsz chip/$ EV-t"
    Hát nem.

    "Nincs push/fold range-ed"
    Nincs.

    De most komolyan. Ilyen dolgokra szükség van 30c-en?

  9. #19
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Itt egy kis segítség. Elég alap stratégia, régi is, de ennek használatával várhatóan javulnak az eredményeid. Érdemes elolvasni a kommenteket is, straubbazsi például nagyon komoly eredményekkel rendelkezik egyasztalos SNG-ben.
    kisgabor likes this.

  10. #20
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet kisgabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "akkor gondolom a nush- elméletről"
    Nem.
    nem nash?
    ikaszápól dolan!


Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •