Oldal: 78 / 84 ElsőElső ... 28687677787980 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 771 - 780 (833) összesen
Like Tree25Likes

Téma: SNG tanuló topic

  1. #771
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet petofis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Valaki tudna ajánlani 6 max turbó sng tanuló videókat micro tétre? Magyar nyelvűek előnyben, de az angol sem kizáró ok! A segítségeket előre is köszönöm!
    Ingyenesek között szerintem ez elég nagy hiánycikk, elvégre melyik regulár akarná kiadni legféltettebb titkait ilyen ínséges időkben

  2. #772
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 29.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Tapasztaltam a hiányt. Szinte minden másban találtam videót, de 6 max sng egyszerűen nincs. Akkor marad az önálló fejlődés... Köszi a választ!

  3. #773
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Idézet petofis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tapasztaltam a hiányt. Szinte minden másban találtam videót, de 6 max sng egyszerűen nincs. Akkor marad az önálló fejlődés... Köszi a választ!
    6 max sng hyper van egy másik pokerstratégy-ai oldalon.

  4. #774
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet petofis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Valaki tudna ajánlani 6 max turbó sng tanuló videókat micro tétre? Magyar nyelvűek előnyben, de az angol sem kizáró ok! A segítségeket előre is köszönöm!
    Ezért lehet, hogy meg fognak kövezni de: Találos kérdés és rá fogsz jönni? 1. Nem élő, hanem:
    2. mi a játék neve? 3. Magyarország rövidítettet indexe: (pl: D ) 4. ezt megmondom : . (pont)
    5. ezt is : com

    A megfejtés:
    .................

    Ott találsz pont ilyeneket

  5. #775
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 22.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Nagyon kezdő SNG-s vagyok és érdekelne hogy milyenek a statisztikáim a többiekhez képest.
    Az érdekelne, hogy full ring SNG-ben (sima, nem turbo meg ilyenek) milyen arányban végeztek 10,9,8,7... stb. helyeken?

  6. #776
    Fanatikus tag Csuhi81 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 03.
    Hely
    Csurgó
    Hozzászólások
    308

    Alapbeállítás

    Részemről:
    3$ 10 fő új roll
    447 sng ITM 42.06 avgFinish:4,38 roi 22,96
    3$ 10 fő régi roll
    735 sng ITM 39,32 avgFinish 4,55 roi 20,46
    Utoljára módosítva: Csuhi81 által: 2013. 06. 20. 23:18

  7. #777
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 16.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    50$ körül játszik valaki 6maxot, aki edzőtársat keres? Nagy mintán kis nyerő vagyok. Ongame-ről ne!

    Edit: elsősorban turbó ami érdekel, másodsorban hyper

  8. #778
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 03. 07.
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Nemrég kezdtem ismerkedni az sng-val. Ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni.
    Legyen szó mondjuk 6 fős don sng asztalról, mikro téten (1 $). Ellenfelem alacsony, csupán nagyvaknyi zsetonnal rendelkezik, így allin szituációba kerül a bb pozíciójában.
    Mennyire jellemző az, hogy ilyen szituációban megadás jön gyenge lappal is, majd "kicsekkeljük" érezhető összejátszással? Vagyis nincs emelés, hogy többen jussunk el mutatásig, ami által nagyobb eséllyel esik ki a vaktét által allin játékban lévő ellenfél. Ez mennyire fordul elő nálatok, illetve magasabb téten?
    Ha esetleg ez alapvető az sng-ban, akkor bocs a hülye kérdésért :-D

  9. #779
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Szóval stratégiai útmutatást kérsz egy 1 bb-s sztekk kiütéséhez? Hát jó.
    1bb méretű zsetonhalom mintha ott se lenne, ha valakinek értelmesebb lapja van az valszeg úgy fog játszani mint normál esetben. Ha nem történtek emelések akkor hátulról random lapokkal beszállnak, és végig checkelik. Kivéve persze ha találnak valamit útközben.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  10. #780
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezért lehet, hogy meg fognak kövezni de: Találos kérdés és rá fogsz jönni? 1. Nem élő, hanem:
    2. mi a játék neve? 3. Magyarország rövidítettet indexe: (pl: D ) 4. ezt megmondom : . (pont)
    5. ezt is : com
    Ha azt hiszed, hogy könnyű volt akkor tévedsz. A halottsnghu.com-on semmi nincs...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •