Oldal: 64 / 84 ElsőElső ... 1454626364656674 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 631 - 640 (833) összesen
Like Tree40Likes

Téma: Melyik Terembe menjek??

  1. #631
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Majd ha naponta játszol 2-3 ezer hand-et, akkor gondolkozz a bónuszokon.

  2. #632
    Újonc fiestero avatara
    Csatlakozott
    2013. 08. 02.
    Hozzászólások
    23

    Alapbeállítás

    Még annyit kérdeznék, mint kezdő, hogy kb mennyi az átlag hand/óra online egy asztalon?

  3. #633
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Miért nem jöhet szóba a rush? Van PT4 meg HM2-nek is 30 napos verziója, de talán PT3-at is kipróbálhatod akkor is, ha amúgy a 4 trialja lejárt. Mindenesetre ez 60 nap, annyi idő után okosabb leszel. Max. csinálsz egy kis partíciót és fél óra alatt felteszel egy Wint 60 naponta, ha ennyire nem akarsz rá költeni.
    Ha ennyire nincs időd, semmi értelme 1-2 asztalon sima, lassú asztalokon játszani, kivéve ha tényleg csak szórakozni akarsz. Amúgy ha ilyen kérdések merülnek föl, akkor nem hiszem, hogy valami hatalmas edged lesz a mezőnyön...
    Amúgy nem teljesen értem az egész helyzetet, most végülis mi a célod a pókerral?

  4. #634
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Idézet fiestero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még annyit kérdeznék, mint kezdő, hogy kb mennyi az átlag hand/óra online egy asztalon?
    Ki van írva a lobbiban, mielőtt beülnél.

  5. #635
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 10.
    Hely
    Rakamaz
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Egy kisebb kihagyás után ismét szeretnék elkezdeni online játszani, ezúttal egy számomra még új műfajban, ez pedig a Pot Limit Omaha 6max. Micro limit-ről indulnék (0.02-0.04, 0.05-0.10), és olyan termet keresnék ahol limitenként van legalább 5-6 asztal.Kedvező bonus, jó cash back, esetleg rakebackes termek előnyben vannak. Starson, Full Tilten, Betfreden már van accountom!Plo játékosok ajánlhatnátok ezeken kívül egy jó kis termet.
    Előre is köszönöm a segítséget!

  6. #636
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Ricsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy kisebb kihagyás után ismét szeretnék elkezdeni online játszani, ezúttal egy számomra még új műfajban, ez pedig a Pot Limit Omaha 6max. Micro limit-ről indulnék (0.02-0.04, 0.05-0.10), és olyan termet keresnék ahol limitenként van legalább 5-6 asztal.Kedvező bonus, jó cash back, esetleg rakebackes termek előnyben vannak. Starson, Full Tilten, Betfreden már van accountom!Plo játékosok ajánlhatnátok ezeken kívül egy jó kis termet.
    Előre is köszönöm a segítséget!
    Habár én nem vagyok egy nagy PLO-s, de Microgaminget ajánlanám neked, fix 30% RB +FD és a mezőny is suta, de PLO4-10-en gondolom mindenhol az.

    GL

  7. #637
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Ricsike eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Egy kisebb kihagyás után ismét szeretnék elkezdeni online játszani, ezúttal egy számomra még új műfajban, ez pedig a Pot Limit Omaha 6max. Micro limit-ről indulnék (0.02-0.04, 0.05-0.10), és olyan termet keresnék ahol limitenként van legalább 5-6 asztal.Kedvező bonus, jó cash back, esetleg rakebackes termek előnyben vannak. Starson, Full Tilten, Betfreden már van accountom!Plo játékosok ajánlhatnátok ezeken kívül egy jó kis termet.
    Előre is köszönöm a segítséget!
    Idézet BrenDoN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Habár én nem vagyok egy nagy PLO-s, de Microgaminget ajánlanám neked, fix 30% RB +FD és a mezőny is suta, de PLO4-10-en gondolom mindenhol az.

    GL
    Egyetértünk BrenDoN-al. PLO micro limitre tökéletes a Microgaming. A hálózaton belül a 24h Pokert és a Stan James Pokert ajánjuk. (Stan James Pokeren "csak" 6 asztalon lehet párhuzamosan játszani.)

  8. #638
    Fanatikus tag ilane avatara
    Csatlakozott
    2013. 04. 19.
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Idézet fiestero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm a válaszokat Az 500 handet nagyon erősen sacc/kb írtam, elképzelhető, sőt valószínű, hogy ennél jóval többet, akár 2-3 ezret is tudok játszani hetente.
    NL2 mikro asztalokon heti 2-3e handdel kb. 3 hónap alatt tudod kiszedni a 10 dolcsis bónuszt PokerStarson. Miheztartás végett...

  9. #639
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 10.
    Hely
    Rakamaz
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Koszi a tippeket meg annyi kerdesem lenne hogy ezekben a termekben van eleg asztalszam a delutani esti orakban?Lehet kenyelmesen 4-5 asztalozni?

  10. #640
    Újonc sonashi avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 02.
    Hely
    Berlin
    Hozzászólások
    34

    Alapbeállítás

    hi y'all

    melyik terembe menjek?

    nl 20/50
    min 6, max 9/12 asztal
    gyenge mezony
    rakeback?

    microgaminget es 888 pokert ajanlottak mostansag, de talalok eleg asztalt hetkoznap reggel is akar? a kenyszerszunet elott heti 40-50 orat is jatszottam, ezt igyekszem igy is folytatni. foleg unibeten es bwinen, elobbinel problemas volt asztalt talalni napkozbe pl., szemely szerint nem vetem el PS/FT kombot se, de jobb lenne tavol maradni azert.
    ki mit ajanl? elore is koff!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •