Oldal: 10 / 17 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (168) összesen
Like Tree189Likes

Téma: Be kellene tiltani a HUD-ot? - szavazás

  1. #91
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Le a kalappal 1-2 regular,meg pro team tag előtt,ez aztán a hozzáállás!
    Miért nézitek le a hobbi játékosokat?
    Eléggé el vagytok tévedve,ha nem látjátok be,hogy ha ők nem lennének akkor ti nem élnétek meg.
    Több helyen olvastam már ezt a féle hozzászólást: "A teremnek jó,hogy én sok raket termelek"
    Ez nagy osotbaság.Az tény,hogy csinálsz nagy forgalmat,de pénzt veszel ki a rendszerből,amit valakinek bekell tennie.Egy teremnek összehasonlíthatatlanul többet ér egy hobbijátékos aki eljátszik havi 100-200$-t,mint egy regular aki kitermel 2000+ raket havonta,de nemhogy nem fizet be hanem épphogy kivesz a rendszerből.
    Biztosan rossz hatással vannak a pókerre a segédprogramok,csak már túl késő tenni ellene.
    Én nem nézem le a hobby játékosokat, csak az idióta hozzászólásokat. Ugyan a kettő nem zárja ki egymást, de attól még a hobbysta is lehet okos a regular meg hülye, ez tiszta sor...
    A teremnek igenis jó, hogy én sok raket termelek. Lennének különben raketermelésre ösztönző rake racek? Adnának jó dealeket azért mert több forgalmat generálok? Valószínűleg nem. Vegyük figyelembe azt is, hogy a regek ma már nem tudnak kizárólag halakkal játszani, elmúltak azok az idők. Márpedig ha regek regek ellen játszanak, elkerülhetetlen, hogy némelyikük nyerőből bukó lesz.
    Azt se mondja nekem senki, hogy akárhány terembe eddig befizetett (tételezzük fel, hogy sok helyen játszott, és igen a regeknek is be kell fizetni a terembe meglepő módon, mert hitelbe nem lehet játszani), mindig mindenhonnan pluszosan jött ki. Mert én például nem.
    kiscash and bubucmester like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #92
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Ha a teremnek összehasonlíthatatlanul többet ér egy hobbijátékos aki eljátszik havi 100-200$-t (és termel 2 pengő raket), mint az, aki egy hónapban pár 10.000$ raket termel, akkor miért mégis az utóbbit támogatják extra rakeback százalékkal?

    * hopsz, közben megelőztek

  3. #93
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 15.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    61

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a teremnek összehasonlíthatatlanul többet ér egy hobbijátékos aki eljátszik havi 100-200$-t (és termel 2 pengő raket), mint az, aki egy hónapban pár 10.000$ raket termel, akkor miért mégis az utóbbit támogatják extra rakeback százalékkal?

    * hopsz, közben megelőztek
    És szerinted honnan lesz a teremnek pénze, ha a regulár onnan csak kivesz, a hal meg betesz?

  4. #94
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az emberi érték nem abban van, hogy kinek mi a végzettsége. Egy diplomás ember hamarabb megy el egy nincstelen mellett segítségnyújtás nélkül,mint egy olyan, aki hasonló cipőben jár, vagy járt.
    miért nem tartod a segítségnyújtást emberi értéknek? (költői )

  5. #95
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én nem nézem le a hobby játékosokat, csak az idióta hozzászólásokat. Ugyan a kettő nem zárja ki egymást, de attól még a hobbysta is lehet okos a regular meg hülye, ez tiszta sor...
    A teremnek igenis jó, hogy én sok raket termelek. Lennének különben raketermelésre ösztönző rake racek? Adnának jó dealeket azért mert több forgalmat generálok? Valószínűleg nem. Vegyük figyelembe azt is, hogy a regek ma már nem tudnak kizárólag halakkal játszani, elmúltak azok az idők. Márpedig ha regek regek ellen játszanak, elkerülhetetlen, hogy némelyikük nyerőből bukó lesz.
    Azt se mondja nekem senki, hogy akárhány terembe eddig befizetett (tételezzük fel, hogy sok helyen játszott, és igen a regeknek is be kell fizetni a terembe meglepő módon, mert hitelbe nem lehet játszani), mindig mindenhonnan pluszosan jött ki. Mert én például nem.
    Persze valakiknek kell lennie a tápláléklánc csúcsán(nyerő regularok)de ezeket a játékosokat a hobbista vesztők tartják el,nem termelnek pénzt a rendszernek.,ezzel gondolom egyetértesz.
    A dealek meg VIP rendszerek ugyanúgy játékra ösztönzik a hobbistákat is,ezek nélkül egy teremnek sem lenne ilyen piaci versenyben esélye.
    Az utolsó gondolatod ráfogható csupán a varianciára,regelsz egy új terembe egy bónusz vagy egy verseny miatt,elbuksz egy kis pénzt aztán nem fizetsz be újra....ha nyerő voltál másik teremben akkor valószinű az újban is nyerő lennél hosszútávon.
    Előfordul az is biztos,hogy nyerő regularból vesztő lesz,de ha ebből élt akkor nem fog egy idő után pénzt rakni a rendszerbe.

  6. #96
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet bubucmester eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha a teremnek összehasonlíthatatlanul többet ér egy hobbijátékos aki eljátszik havi 100-200$-t (és termel 2 pengő raket), mint az, aki egy hónapban pár 10.000$ raket termel, akkor miért mégis az utóbbit támogatják extra rakeback százalékkal?

    * hopsz, közben megelőztek
    Szted melyik játékos éri meg a teremnek jobban, aki berak havi 100-200 dollárt a rendszerbe, vagy aki kivesz havi 4-5 ezer dollárt? Ne légyszi ne válaszolj.

  7. #97
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet Bél@ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sose fog odáig jutni az online póker hogy kezd több lenni a reg mint a hal,
    hát jóbarát, te nem tudom hol játszol, de PS legtöbb limitjén régóta ez a helyzet.

  8. #98
    Tag
    Csatlakozott
    2013. 02. 18.
    Hozzászólások
    156

    Alapbeállítás

    Megsúgom Buffett, hogy a termek bevétele póker esetében a rakeből származik.
    a) Guy Laliberte 1 milliárd dollárt befizet, 1 leosztás alatt elbukja NL1000000000-en MrGrinder ellen, akkor a terem 5 dollárt keresett.
    b) MrGrinder nem fizetett be soha semmit mert az ingyen 50 dollárjából felküzdötte magát, jelen esetben pedig a hónapban már termelt 10.000 raket, és kiutalt 1 millió dollárt. Lecsap Lalira, 1 leosztás alatt elveszi az 1 milliárd dollárját és örökre Ibizára költözik, pókermentes életet élni.
    Bár szemét MrGrinder kivett, Lali pedig betett a rendszerbe egy rakat pénzt, a terem mégis MrGrinder után keresett többet.
    Érted, Lali elbukott pénze nem a PokerStarts gyarapítja (csak a rake amit fizetett), hanem egy másik játékos bukszáját. Annyira nem nehéz megérteni...
    rockett and Pat like this.

  9. #99
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Idézet pszibu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    miért nem tartod a segítségnyújtást emberi értéknek? (költői )
    látom nem tiszta...

  10. #100
    Lelkes újonc kiscash avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy teremnek összehasonlíthatatlanul többet ér egy hobbijátékos aki eljátszik havi 100-200$-t,mint egy regular aki kitermel 2000+ raket havonta,de nemhogy nem fizet be hanem épphogy kivesz a rendszerből.
    Véleményem szerint a rendszer működéséhez mindkét típusú játékosra szükség van. Szükség van a halra, hobby játékosra, ..., aki fizikailag pénzt tesz a rendszerbe, és szükség van a regekre, akik miatt ezt a pénzt nem kell kifizetni. (persze a teremnek biztos az lenne jó, ha az emberek csak befizetnének, aztán tologatnák egymásnak a lóvét, amiről ők mindig leveszik a rake-et)
    Egyébként meg kiváncsi lennék, hogy akik lejátszottak kb 125 versenyt és szakítanak egy nagyot, azok mennyi pénzt hagynak a bink után a számlájukon, miután befizettek 10*25$-t, és mondjuk (jóindulatúan) befizettek 50$ rake-et.
    "A szerencse a véletlen báli ruhája. A véletlen pedig az Isten inkognitója itt a világban."

Oldal: 10 / 17 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •