Oldal: 42 / 54 ElsőElső ... 32404142434452 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 411 - 420 (540) összesen
Like Tree96Likes

Téma: tictacfan ZOOM leosztások

  1. #411
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    teljesen jó a preflop call, a flop check remek, a turn-t lehet sokféleképpen játszani, nem tenném be ha visszaemel, de az x, meg a bet is jó sztem. így ahogy ment a river pot all in-t nehéz neki megadnia.

  2. #412
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért úgy próbálsz alkalmazkodni, hogy OOP megadod a 3betjeit, amivel amúgy még inkább kellemetlen helyzetbe hozod magad. Ha esik a top párod nem fog kifizetni elégszer és a draw-id is pozíción kívül sokkal nehezebb lesz megjátszani.
    Nyilván a 14%-os 3betben lesz sok SC, esetleg pár, ezek ellen megint csak kb nullszaldó lesz berakni, ha villain kicsit is értelmes postflop.
    Plusz a te ranged face up lesz, JJ, AQs, néha 1010.
    Turn raise size rossz, viszont nuts körül lesz az ellenfél mindig.
    Nem csak OOP megadással védekezem ellene. Ezt a lapot túl erősnek érzem 4bet/foldolni, viszont a range-e előtt leszek. De attól még csomó minden mással megy a 4bet (AT, KQ, 44-99 ilyesmik).
    Abban viszont igazad lesz, hogy amikor csak megadok, az eléggé face-up.
    Igen, azt tudtam, hogy nuts körül van, de hiba lett volna elengedni.
    Köszönöm az észrevételt, ezen a pre játékon agyalok még.
    Corey likes this.

  3. #413
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Egyébként ma a piros vonalammal akadtak azért problémák. Beteszek pár érdekesebb helyzetet:

    51.: weaktight | Hand | KK - $0.10/$0.25 Zoom No Limit Holdem
    Ellenfél: 900 hand, 22/19/7 (EP:18 RFI), 4bet range: 3,9 (EP-ből és CO/BU-ról van a minta)

    52.: weaktight | Hand | KK - $0.10/$0.25 Zoom No Limit Holdem
    Arra számítok, hogy ezért meg leszek kövezve
    Ellenfelek:
    BB: 350 hand: 34/22/8 wtsd:25 w$sd: 48; Cbet: 61, DE!! MW SRP potban 25 (2/8)
    MP: 10k hand: 18/15/5 3bet VS EP: 3,4

  4. #414
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Első nálam pre all in, nem call.

    Másodiknál, ha callolsz, akkor CO-nak elég jó oddsot adsz a callra. Ott mi volt a terv postflop?

  5. #415
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    az első elmegy, a masodikat viszont bepattintom pre, JJ-vel is megcsinálják ezt.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2013. 08. 29. 16:32

  6. #416
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Az elsőnél úgy éreztem, hogy nagyon polarizált lehet az ellenfél. Ha JJ-QQ van nála, azzal minek teremtene magának kellemetlen helyzetet, ha simán lestackelhet postflop? (Az én sqz-em 4,5, ami valószínűleg nem az EP raise+BU callból adódik)
    Ezért kb. AJ-AQ-(AK), 99-TT, KK+ az a range, amire gondoltam. Ezek ellen pozíción kívül is könnyen játszom (vagy legalábbis olcsóbban).

    A másodiknál az volt a terv, hogy hogy nem volt terv és ezt felismerve, inkább dobtam, ami le is maradt a hand-ből. (QQ+, AcKc, amire flop-on tettem az alapján, hogy 2 ellenfélbe betel oop, úgy, hogy mindketten emeltünk is pre)

    (Spoiler: http://weaktight.com/6056862)
    Utoljára módosítva: Flush67 által: 2013. 08. 29. 16:33

  7. #417
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    közben megváltoztattam a hsz-emet, mert elbsztam előbb.

  8. #418
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    közben megváltoztattam a hsz-emet, mert elbsztam előbb.
    Na ez azért vicces, mert emlékeztem, hogy volt egy nagyon hasonló szintén ma:
    weaktight | Hand | KK - $0.10/$0.25 Zoom No Limit Holdem

    Az ő 4bet range-éről már kicsit több infóm volt (össz:4,9, MP: 6,1, Ja és alapból is feszesebb az átlagnál 18/16/4-es, de érdekes módon ő egy olyan majom, aki MP-CO-BU 18-20-21% RFI, meg életében nem dobott 4bet után)

    A második meg olyan kibaszott AA gyanús volt, hogy meg is zavarodtam.
    Létezik 5bet/fold játék, ha ilyen a méretezés? Nem, ez most komoly kérdés. ZOOM meg mindent egybevetve.
    Utoljára módosítva: Flush67 által: 2013. 08. 29. 16:46

  9. #419
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Most mintha megint megváltozott volna a sorrend, v lehet az elején írtam jól mégis nem tom mindenesetre annál a KKnál, ahol cold 4betel a guy, ott beraknám a 100bb-t, mert láttam már ilyenkor nagyon sokszor gyengébbel cold 4bet/call-t, főleg h co láthatóan tök hülye.

    a 140bb-t azt nem biztos, h be akarnám tenni, feszes vagy, s siman callozhatna sok mindennel, annyit meg nem 3betelsz itt h blöfföljön., erős lesz nagyon a range-e ott s 140 bb a QQ-AK is dobhat még, ha így játssza egyáltalán.


    btw létezik 5bet/fold játék, csak nem KK-val.

    Nekem most van 5bet range-em, mert a co vagy bu minraise szitukban, az eredeti emelő 4betje nagyon sokszor kva kicsi és ezért nem akarom egybe rátenni. Valueból is blöffből is meg lehet ezt lépni, dobnak is rá, meg iszonyat idiot callok vannak, ma 54s-el callozta egy reg a 5betem konkrétan.

  10. #420
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Belakecske készülj, tegnap(ma) éjjel maratoni session-t nyomtam. Benne hagytam kb. 4-5 beülőt, úgyhogy lesz mit elemezni

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •