Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (63) összesen
Like Tree23Likes

Téma: NL10 KK preflop OOP 350bb effektív

  1. #11
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, én arra reagáltam, hogy KK túl erős lap a 4bet/fold-hoz.
    Ebben a spotban a pre broke-nàl màr csak a 4bet/call lehet rosszabb. 5bet callolàsa utàn melyik lenne a terv: any flopon tönkremenni vagy check/foldolni? Gondolom terv/koncepció nincs csak taposni közèpre a zsetont mert hùùù KK-nk van. 321bb, hàromszàzhuszonegybèbè, szrìhandredendtventivanbigblàjnd!!!! Nem àrt egy kis tervezès, gondolkodàs.
    Utoljára módosítva: S0nnyB1ack által: 2013. 10. 25. 03:42

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 08. 05.
    Hozzászólások
    272

    Alapbeállítás

    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben a spotban a pre broke-nàl màr csak a 4bet/call lehet rosszabb. 5bet callolàsa utàn melyik lenne a terv: any flopon tönkremenni vagy check/foldolni? Gondolom terv/koncepció nincs csak taposni közèpre a zsetont mert hùùù KK-nk van. 321bb, hàromszàzhuszonegybèbè, szrìhandredendtventivanbigblàjnd!!!! Nem àrt egy kis tervezès, gondolkodàs.
    Igaz, mondjuk én egyszer totál részegen élőben 1000bb-s all int adtam meg az asztal legfeszesebbje ellen, pedig szinte 100%-ra tudtam, ahogy mindenki hogy AA van nála. De persze akkor se tudtam eldobni meg az az osztó nekem hagyományosan ledobja az outokat, szóval megadtam és már floppon ott virított a harmadik kiráááááááááály, ami ki is tartott!!!
    asdator likes this.

  3. #13
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Idézet AlcoholPro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz, mondjuk én egyszer totál részegen élőben 1000bb-s all int adtam meg az asztal legfeszesebbje ellen, pedig szinte 100%-ra tudtam, ahogy mindenki hogy AA van nála. De persze akkor se tudtam eldobni meg az az osztó nekem hagyományosan ledobja az outokat, szóval megadtam és már floppon ott virított a harmadik kiráááááááááály, ami ki is tartott!!!
    Tudsz élni

    Ezután a kómáig tartó részegedés következett?

  4. #14
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    [QUOTE=S0nnyB1ack;562575]Ebben a spotban a pre broke-nàl màr csak a 4bet/call lehet rosszabb. 5bet callolàsa utàn melyik lenne a terv: any flopon tönkremenni vagy check/foldolni? Gondolom terv/koncepció nincs csak taposni közèpre a zsetont mert hùùù KK-nk van. 321bb, hàromszàzhuszonegybèbè, szrìhandredendtventivanbigblàjnd!!!! Nem àrt egy kis tervezès, gondolkodàs.[/QU


    Konklúzió: Pre broke rossz, 4be/call rosszabb, 5bet után nincs terv...
    szóval 4 bet/fold...

    ma is tanultam valami újat, köszi

  5. #15
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    [QUOTE=Ice-pocó;562612]
    Idézet S0nnyB1ack eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben a spotban a pre broke-nàl màr csak a 4bet/call lehet rosszabb. 5bet callolàsa utàn melyik lenne a terv: any flopon tönkremenni vagy check/foldolni? Gondolom terv/koncepció nincs csak taposni közèpre a zsetont mert hùùù KK-nk van. 321bb, hàromszàzhuszonegybèbè, szrìhandredendtventivanbigblàjnd!!!! Nem àrt egy kis tervezès, gondolkodàs.[/QU


    Konklúzió: Pre broke rossz, 4be/call rosszabb, 5bet után nincs terv...
    szóval 4 bet/fold...

    ma is tanultam valami újat, köszi
    Te nagyon beteg vagy...
    Ki mondta, hogy 4betelj ilyen spotban?

  6. #16
    Tag hoodyhoo66 avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    136

    Alapbeállítás

    megy am az ego harc, ha KK val oop nem 4betelsz akkor mivel fogsz? Aki 3betelt 400+ bb-bol o is tudja hogy 300 feletti effektiv stack van, kb neki barmivel megeri 3betelni, foleg ha ilyen konnyen beszarsz egy KK-val... Igy hogy becsapodott CO -s aki postflop aggro read szerint, biztos, h nem adnam at a kezdemenyezest masnak egy ilyen handdel, en itt kb semmivel nem calloznek a rangembol... 4bet/call, Cbet any flop/call bet on any flop. Aztan utana tovabbi agressziora esetleg eltudnam dobni...

    Gabesz te is beteg vagy, ha 10 hand utan statot kersz, 10 hand az egy orbit...
    S0nnyB1ack likes this.

  7. #17
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet hoodyhoo66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    en itt kb semmivel nem calloznek a rangembol
    miért nem?

  8. #18
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Ice-pocó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konklúzió: Pre broke rossz, 4be/call rosszabb, 5bet után nincs terv...
    szóval 4 bet/fold...

    ma is tanultam valami újat, köszi
    Szívesen Cimbora! És még pénzt sem kérek a coaching-ért....

    Idézet hoodyhoo66 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    megy am az ego harc, ha KK val oop nem 4betelsz akkor mivel fogsz? Aki 3betelt 400+ bb-bol o is tudja hogy 300 feletti effektiv stack van, kb neki barmivel megeri 3betelni, foleg ha ilyen konnyen beszarsz egy KK-val... Igy hogy becsapodott CO -s aki postflop aggro read szerint, biztos, h nem adnam at a kezdemenyezest masnak egy ilyen handdel, en itt kb semmivel nem calloznek a rangembol... 4bet/call, Cbet any flop/call bet on any flop. Aztan utana tovabbi agressziora esetleg eltudnam dobni...
    Mielőtt elmennénk rossz irányba szeretném tisztázni, hogy nem szartam be a KK-val. Kerestem a lehető legjobb döntést, amivel a legtöbbet nyerhetek. Abban gondolom azért legtöbben egyetértünk itt hogy FR-en Zoomon elég merész KK-val pre betolni ezt a stacket. Nem beszarásról van szó.

    A 4bet/call, cbet any flop/ call bet on any flop terv azért nem tetszik mert annyira alacsony lesz az SPR hogy atom kommitálva leszünk:

    4betelem $3.5-ig, MP1 5betel minimum $7-ig, callolok. Pot: $15 (ha CO dob!!!, ha borít megint necc van). x/callolok egy min fél pot betet ami $7.5 . Turn pot: $30 a stackem $17 körül. Aggesszióra fold?!

  9. #19
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Baromira nem érdekel, hogy több éves könyvek szerint nem létezik value 4bet/fold mert azok mindig a 100bb-s szitukra vonatkoznak. Mióta egy nálam fényévekkel jobb CG játékostól kaptam tanácsként egy nehéz szituban azóta én is használom. De csak akkor, ha a következő két állítás igaz:
    szinte mindig calloz rosszabb/ szinte soha nem 5betel rosszab. (általában aggro fishek ellen +20% 3bet - +150bb deep, és én OP vagyok vmi broadway handdel.)

    Szóval, én így látom:

    1:
    -Van value a 4betben?
    -Igen van mert a teljes értsd: teljes(!!!) 3bet range callozni fog egy jól sájzolt 4betet.

    2:
    -Ha OP callozunk 3betet +300bb deep, akkor könnyű lesz játszani?
    -Nem, nem lesz könnyű.

    3:
    -Hosszú távon többet nyerünk azzal, ha nálunk van a lead?
    -Igen többet nyerünk.

    4:
    -Mi az ellenfél 5bet range?
    -99.99%-ban AA.

    5:
    -Ha mégis 5betel és faceup az AA-ja akkor (kb) 1:10-es odds mellet plusszos a setmining?
    -Igen az.

    6:
    -Ha nincs meg az odds a SM-ra, akkor el lehet engedni a KK-t?
    -Igen ellehet engedni, lásd: 4-ik pont.

    7:
    -Milyen gyakran kapunk 5betet, mennyire érdemes "tartani" tőle?
    -Nem érdemes, mert saccra az esetek maximum 10%-ában, (de inkább ritkábban), a többi esetben pedig lényegesen többet nyerünk.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2013. 10. 25. 12:13

  10. #20
    Őstag Ice-pocó avatara
    Csatlakozott
    2013. 05. 01.
    Hozzászólások
    1.014

    Alapbeállítás

    Az 1326 lehetséges kombóból 6 kombó az, ami ellen ténylegesen hátul vagyunk. Szerintetek mekkora mintát kellene látnunk villain-től, hogy itt csak AA-val megy tönkre 5bet esetén?...
    Mindegy, nem akarok senkit meggyőzni...Mindenki máshogy játssza, ettől szép

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •