Oldal: 900 / 975 ElsőElső ... 400800850890898899900901902910950 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.991 - 9.000 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8991
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet hooc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Az utóbbi szituációk elég sokszor előfordultak velem mostanába és felmerül bennem hogy itt a hiba nálam van-e, a szituáció hyperturbo sng kb 15bb deepen.

    Vakok: 15/30

    SB minraise
    BB Hero: call,

    Flop: pot 120, SB raise 90, Hero all in, SB calls.

    SB shows:

    Sajnos mostanába volt pár ehhez hasonló szituációm és felmerült a kérdés hogy, itt hiba 3bet AI?
    Hát ez az attól függ egyik esete Az ellenfél játékának ismeretében elég sok járható megoldás van. Szerintem Q7o-val inkább pre rátolom, inkább Q7s, amivel talán callolnék. Postflop pedig szerintem rendben van.
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  2. #8992
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    A flat rendben van, flopon nagy frekijű cbetelő ellen én is c/r-elek, mert min. félpotnyi zsetont nyerünk+ könnyen húzót reprezentálhatunk az ai-val, ami ellen gyengébb lapokkal is meg fog adni, míg ha ezen a boardon donkolunk, az nyilvánvaló lapvédést jelent. Ha normálisan játszik postflop, nem nyom automata cbeteket, akkor mehet a donk, mert sokszor checkbackelni fog itt.

    (De reagálva az előző kommentre, igen, ha 15bb-n is orrba-szájba raisel pre, akkor 3b shove.)
    Utoljára módosítva: Pat által: 2013. 11. 10. 14:43

  3. #8993
    Taz
    Taz nem elérhető
    Fáradhatatlan grinder Taz avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    765

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    7$-os hyperen elég valószínű 2-3K HU, hogy eldőljön valaki nyerő-e (bár kb 4-5K HU-n simán lehet EV-ben is swingelni 2-3% roit kb), míg 60+ nagyobb minta kell
    Nem csak EV ROI-ban lehet swingelni
    Lásd a legutolsó 500 meccsem eredményét:

  4. #8994
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Amennyiben nem nagyon erős a minraise range, és legalább 50% VPIPpel dolgozik (szóval nem az van, hogy 20% mr 30% limp, és az mr az a top 20%, a limpben meg trashy lapok vannak, hanem vagy polarizált mindkét-három range, vagy sokat limp trapel, esetleg pusholja a kisebb ászait), akkor én szerintem már visszatolnám.
    Flatre is jó lap, dobni nem nagyon dobnám

    Ilyen deepen azért már valami minimális infód kell, hogy legyen. Ha keveset cbetel, akkor mehet a donk, ha cbetel azért aránylag rendesen (60%+), de észreveszed, hogy az ilyen közepes boardokon óvatosabb, akkor is mehet a donk. Ha cbetel rendesen, akkor meg jó a CR.

    Amúgy ezek általában coolerek (mondjuk ettől még hibázhattál bennük), be kell, hogy kerüljenek hyperben, csak az a kérdés, hogy a legjobb módon kerültek-e be

    Taz:
    Winningsben még nagyobb swingek lehetnek. Valamelyik előző hónapban kb két naponta összejött legalább 15-25bi EV különbség.
    Kitartás, nyomd a mennyiséget, folyamatosan fejleszd a játékod, elemezd ki, ha van olyan játékos, akivel sokat játszol...és kb ennyit tehetsz
    GL
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #8995
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy milyen olyan (ha vannak) ingyenes hyperturbo oktató videók vannak külföldi vagy magyar( mrj videóit láttam, meg a chadders packet is) amik naprakészek és jók?

  6. #8996
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet hooc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy milyen olyan (ha vannak) ingyenes hyperturbo oktató videók vannak külföldi vagy magyar( mrj videóit láttam, meg a chadders packet is) amik naprakészek és jók?
    Husng.comon kattints a "free" fülre, és ott van egy pár hyperes. Nem néztem még meg a legtöbbet, de gondolom nem rosszak, jó játékosok videói. (Ph33rox leakfinderek jó eséllyel jók, zzztilt és phl500 videói szintén, Sentin Crushing Fish Like a Boss megint csak) Ezekkel sok játékkal ledarálod a 7-15-öt, aztán érdemes beruházni a cuccokba.
    hooc likes this.

  7. #8997
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 03. 28.
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    HyperHU SNG 2,25 dollár FTP 2. hand

    SB(530)
    HERO(440) has

    SB raise 40, hero calls
    Flop:

    A kérdés mi lenne itt a legjobb move?

  8. #8998
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet hooc eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    HyperHU SNG 2,25 dollár FTP 2. hand

    SB(530)
    HERO(440) has

    SB raise 40, hero calls
    Flop:

    A kérdés mi lenne itt a legjobb move?
    Ch/shove vagy Donk 50-60. Readless inkább donkolom.
    MerACE likes this.

  9. #8999
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Mitől függ, hogy donkolsz-e, egy preflop emelő ellen?

  10. #9000
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mitől függ, hogy donkolsz-e, egy preflop emelő ellen?
    Readless: Ha sérülékeny a lapom, valamint olyan flop jön le, ahol egy átlag ellenfél gyakran kihagyhatja a cbetet, akkor donkolom. Ebben az adott hand-ben én úgy vélem sok olyan lappal visszaemelhet, amit dobna a ch/r-ünke (K4-J6 szerű lapok)

    Ha van handem az ellenfélről, akkor ch/r-elem, ha legalább 40%ot nyit és legalább 75%-ot cbetel a flopon.
    Holdenper and Maxxxika like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •