Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (58) összesen
Like Tree88Likes

Téma: CompleteDonk - Áldozat vagy szélhámos a póker korábbi nagy tehetsége?

  1. #31
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ki ez a genetikai hulladék a képeden?
    nem mondod hogy ennyire műveletlen vagy hogy nem ismered???
    ne haragudj de többet néztem ki belőled.
    gyúrós józsinak hívják az uriembert. Nagyon okos és cseles játékos a mostani való világban.

    http://szuperblog.hu/ez-majdnem-bizt...-televizioban/
    Utoljára módosítva: naggeri által: 2014. 01. 24. 15:28
    Mert egy ismerősöm aki a psnél dolgozik azt mesélte, hogy psnél már regisztrációnál eldöntik ki lesz nyerő és ki bukó! Hiába vagy jó játékos ha 2% flop esély után riverre mákolnak! Amugy néztem pár magyart akit istenítenek psen, hát ők is tolják be mindennel

  2. #32
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem mondod hogy ennyire műveletlen vagy hogy nem ismered???
    ne haragudj de többet néztem ki belőled.
    gyúrós józsinak hívják az uriembert. Nagyon okos és cseles játékos a mostani való világban.

    Ez szinte biztos: Gyúrós Józsihoz mérhető suttyó még nem szerepelt a magyar televízióban | szuperblog.hu
    A magyar johnny bravo

  3. #33
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem mondod hogy ennyire műveletlen vagy hogy nem ismered???
    ne haragudj de többet néztem ki belőled.
    gyúrós józsinak hívják az uriembert. Nagyon okos és cseles játékos a mostani való világban.

    Ez szinte biztos: Gyúrós Józsihoz mérhető suttyó még nem szerepelt a magyar televízióban | szuperblog.hu
    Krisztofel után azt gondolta volna az ember, hogy ennél sötétebb nincs. De van.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  4. #34
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    siker, pénz, kokain

  5. #35
    EKO
    EKO nem elérhető
    Fanatikus tag EKO avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy nagy iparággá nőtte ki magát nem érv szerintem, ennyi erővel a prostitúció is az, hogy egy szélsőséges példát hozzak fel. A stricik is eltartják a családjukat. Ne ess túlzásokba az intelligens jelzővel, csak nézd meg a hazai élő póker körüli viszonyokat. Nagyon a legalja. Tehetős emberek arra költik a pénzüket amire akarják, ettől még nem kell és nem is lehet felnézni rájuk.


    Ezt akkor úgy veszem, hogy egyetértesz velem Brókerek társadalmi elismertségéről nem nyitnék vitát - nem vagyok sem mazochista, sem grafomán ennyire-, de kismillió foglalkozást tarthatnánk nagyobb becsben, mint az övékét. Akkor nem lenne ekkora értékválság a világban, tarthatsz emiatt javíthatalanul idealistának.


    Politizálni végképp nincs kedvem, le lehetne őket váltani, csak a választókon, azaz rajtad-rajtam is múlik. De a tetteikkel felmenteni az egyén felelősségét, rossz hozzáállás.
    Furcsa amiket írsz? 1. Nem érted morálisan hogyan törhet pálcát egy pókerjátékos valaki felett? Miért? Mi bűnözők lennénk? 2. Ezután hozod a stricis hasonlatodat, és ettől megint úgy érzem, mint ha játékosként ehhez a legaljához kellene besorolnom magam. Én nem verem a kurvámat!

  6. #36
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet EKO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Furcsa amiket írsz? 1. Nem érted morálisan hogyan törhet pálcát egy pókerjátékos valaki felett? Miért? Mi bűnözők lennénk? 2. Ezután hozod a stricis hasonlatodat, és ettől megint úgy érzem, mint ha játékosként ehhez a legaljához kellene besorolnom magam. Én nem verem a kurvámat!
    sajnálom, hogy ennyire magadra vetted amit írtam, csak polemizáltam
    az erőszak nem megoldás, örülök, hogy ebben egyetértünk

  7. #37
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Amennyi playmoneyt a pókeresek elszórnak az országban szolgáltatásokra, termékekre, szerintem megköszönheti nekünk úgy un bloc egész Magyarország. Ráadásul mi külföldi tőkét (játékpénzt) hozunk be, ami még jobb (kivéve a vesztő játékosokat, lehet pár év múlva őket ki kell toloncolni, annyira haszontalanok )
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2014. 01. 25. 13:35
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder sakkos000 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 09.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    836

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy nagy iparággá nőtte ki magát nem érv szerintem, ennyi erővel a prostitúció is az, hogy egy szélsőséges példát hozzak fel. A stricik is eltartják a családjukat. Ne ess túlzásokba az intelligens jelzővel, csak nézd meg a hazai élő póker körüli viszonyokat. Nagyon a legalja. Tehetős emberek arra költik a pénzüket amire akarják, ettől még nem kell és nem is lehet felnézni rájuk.


    Ezt akkor úgy veszem, hogy egyetértesz velem Brókerek társadalmi elismertségéről nem nyitnék vitát - nem vagyok sem mazochista, sem grafomán ennyire-, de kismillió foglalkozást tarthatnánk nagyobb becsben, mint az övékét. Akkor nem lenne ekkora értékválság a világban, tarthatsz emiatt javíthatalanul idealistának.


    Politizálni végképp nincs kedvem, le lehetne őket váltani, csak a választókon, azaz rajtad-rajtam is múlik. De a tetteikkel felmenteni az egyén felelősségét, rossz hozzáállás.
    A hazai élő pókert ne vedd alapul. Ez a gusztustalan asztal körüli viselkedés kivételes Európában, ahol eddig játszottam.
    van Gerwen likes this.

  9. #39
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amennyi playmoneyt a pókeresek elszórnak az országban szolgáltatásokra, termékekre, szerintem megköszönheti nekünk úgy un bloc egész Magyarország. Ráadásul mi külföldi tőkét (játékpénzt) hozunk be, ami még jobb (kivéve a vesztő játékosokat, lehet pár év múlva őket ki kell toloncolni, annyira haszontalanok )
    egyetértek, én is ezzel szoktam védekezni, ha megtalálnak társaságban
    jó volna tudni, hogy mennyi megy külföldre és mennyi jön befelé

  10. #40
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet sakkos000 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A hazai élő pókert ne vedd alapul. Ez a gusztustalan asztal körüli viselkedés kivételes Európában, ahol eddig játszottam.
    nem veszem alapul csak reagáltam, valszeg így van
    csak Bécsig jutottam, ott se sokkal jobb a helyzet, tudnék mesélni (felém fingó aranyórás osztráktól, a zsetonokat allinnél levevő kínaiakig)
    nyugatabbra biztos jobb a helyzet

Oldal: 4 / 6 ElsőElső ... 23456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •