Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Elhunyt a póker legendás alakja, Chad Brown

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Karl Erik Böhn ugrott be ahogy nézegettem milyen életerős ember volt és hogy hogyan roncsolta szét a betegség. A rohadt életbe. Egyezzünk meg, aki közülünk gyógyíthatatlan rákot kap az nem így hal meg. Kiveszi a pókertőkéjét, elmegy a Himalájába, megmászik egy rohadtnagy hegyet a monszun idején amikor mászhatatlan, és ott fagy meg. Én így fogok eltávozni. Ha lesz elég pénzem az utazásra.
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Ezek valószínűleg nem a legboldogabb percek. Egy megható élmény ennél sokkal többet ér. Ez volt az élete. Ezzel számomra a poker egy új értelmet nyert. Es mennyien szerettek amellett, hogy milyen sikeres volt. Szerintem az egyik legszebb ajándékot kapta.
    Utoljára módosítva: kacorkiraly által: 2014. 07. 02. 20:43
    dfecco23 and KOLOK007 like this.

  3. #13
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Pár hónapja hallottam kommentálni valamilyen versenyt, pont gondoltam is hogy milyen jó, ezek szerint akkor legyűrte a betegséget, erre ma ez fogad... R.i.p.
    dlotomi likes this.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •