Oldal: 7 / 39 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (384) összesen
Like Tree90Likes

Téma: Paintech, GoPro project

  1. #61
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Ha ennyire igényled a sportot, akkor ez működhet, legalábbis ha jó a kondid. Az én kondimmal ugyanezt végigcsinálva csak romlana a koncentrációm, mert 15 perc mozgás után pihennem kellene.
    Fluxxxi likes this.

  2. #62
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Muszáj, igénylem...Amúgy meg természetesen mindenkinek személyre lehet szabni, hogy hogyan miként tud okozni valamit, de csak egy kevés mozgás is elég lehet egy kis felfrissülésre. Emellett természetesen lehet szívni egy kis friss levegőt, kicsit relaxálni, bedobni egy sört vagy ami kell ahhoz, hogy le ne rágjon a stressz de hát ezt a nagyok is megmonnyák, meg kell szakítani a monotóniát oszt szia

  3. #63
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Le tudná nekem valaki írni, pozíciókra bontva az alap statok "megfelelő" értékeit NL10 6max CG-re amit egy kezdő NL10-esnek ajánlanátok? Vagy valami olyan forrást ahol én azt fel tudom térképezni?
    (VPIP-PFR-3bet-foldto3bet-Flopcbet-FoldtoflopCbet-Agression%-Squeeze-Cold call-Steal-Foldtosteal-WTSD-Won$D) Nem akarom nagyon túlmisztifikálni, kevesebb statra, jobban akarok figyelni, aztán bővítjük a range-t.
    Előre is köszönöm szépen a segítséget!

  4. #64
    Lelkes újonc Borospeti avatara
    Csatlakozott
    2014. 06. 11.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Pontosan ezt akartam én is kérdezni, csak FR-re.

    Ha valaki tudna linkelni esetleg ehhez táblázatot, ami nagyjából behatárolja a megfelelő statisztikákat illetve, hogy a HM HUD-ban melyik statnál mi számít soknak vagy kevésnek, az sokat könnyítene a dolgokon. Jó lenne külön színekkel jelölni a gyenge statokkal játszó ellenfeleket és a sok asztalozás mellett is feltűnőek lennének.

    Köszi előre is a segítséget ha valaki foglalkozik vele, vagy már a birtokában is van az infonak

    Ui.: Valami leakfind jellegű videóban nem gondolkozol esetleg?

  5. #65
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Leakfind-ra vonatkozólag jelenleg nem érzem magam elég képzettnek, hogy értelmes videót rakjak össze. Ahhoz még nem tanultam és tapasztaltam eleget. Mondjuk, abban az értelemben véve jó lenne, hogy tökéletesen megmutatná, hogy hol vagyok fogalmatlan. So good idea! Köszönöm az ötletet!

  6. #66
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Nagyon fontos megjegyeznem, hogy a statisztikák nagyban függenek a saját játékstílusodtól! Rengeteg nagy nyerő profi van, akiknek a statisztikái köszönő viszonyban sincsenek egymással! Ettől függetlenül itt az akadémián is van ehhez kapcsolódo cikk, amiben megközelítő optimunokat és értelmezést is találsz.

    Póker stratégia / Holdem Manager / Holdem Manager statisztikák és azok elemzése | Online poker, Rakeback, Póker bónusz

    Remélem tudtam segíteni.
    Fluxxxi likes this.

  7. #67
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Jaki, Szupersztár vagy! Köszönöm szépen a linket!
    A statokat illetően csak alapvető kezdő normákat szeretnék tudni, hogy képbe legyek. Természetesen amint alakul a saját stílusom és tudom, hogy melyik statot mi hogyan befolyásolja, akkor tudok korrigálni az elgondolásaimon, hogy helyesek e vagy sem.
    Köszönöm szépen még egyszer!!!

  8. #68
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Na szép estét minden kedves olvasónak!

    Megvolt az első normál asztalos nl10-es session-öm: 208 perc 1,1k hand (lol wtf???)
    Az elején bele kellett szoknom, hogy úúúúú ott vannak a statok, aha szépek, de várjál most akkor melyiket nézzem? Na várjá már öreg, há ennyi statra nincsen idő se, há hogy nézném az összeset? Nem ölég a vippiájpi meg a péefferrr?...
    Extrém fárasztó volt ez a session, és úgy érzem, hogy az agyam kirepült az ablakon a cinegékkel én meg csak sikítottam, hogy kerolááájn ne mennny a fény felé...

    No tehát, no akkor, hát akkor, kéremén, tesséklássék:

    Statok.jpg

    Ezek voltak a statok. Bár 1k hand az semmi, de nekem most a világ volt.

    Az este további részében nem ülök asztalhoz, elemzek (tényleg, nem csak mondom), és handeket posztolok (!!!!!!!! úúgy áám). Úgy hogy mindenki készítse a jó humorát, mert jó poénoknak nézünk elébe

    Goooodbyyyeee hooorseeees

  9. #69
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Hm az elég speciális, hogy a pluszod túlnyomó része a vakokról van... Még ha csak 1k hand is a minta szokatlan látvány. Nekem

  10. #70
    Fanatikus tag Fluxxxi avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 08.
    Hozzászólások
    333

    Alapbeállítás

    Megnézem a handeket és posztolom, mi okozza eme zavart az erőben

Oldal: 7 / 39 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •