Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag herrbert74 avatara
    Csatlakozott
    2007. 06. 08.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    340

    Alapbeállítás

    Idézet Valhalla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Poker.com FL 0,25/0,5 5068 hand +51,52$ azaz 2,03 BB/100 hand
    /itt bevétel még +50 $ kiszedett bónusz is /
    Ongame FL 0,5/1 5391 hand +183,79$ azaz 3,41 BB/100 hand
    Ezek szépek, tényleg! Hanem a poker.com az nem egy iyen jellegű oldal, mint a Pókerakadémia? Nem keverted össze valamivel?

  2. #12
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet Ru5ty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdésre, hogy miért nem tud valaki alacsony téten nyerő játékos lenni (és ezért a magyar játékosok nagy része, aki limiten kezdte átpártolt az NLre) nagyon egyszerű a válasz! A rake. Hogy miért? Ha nem vagy nagyon jó, akkor a különbség 1-1 játékos között nagyon kevés lehet és ezt nemtudod kihasználni, mert amit nyersz azt elviszi a rake. Szomorú, de ez van. Ezt kétféleképpen lehet orvosolni: menj feljebb (nem ajánlom) vagy szerezz rakebacket és játsz egy olyan siteon ahol a játékosok szinvonala a legalacsonyabb. Én mindenhol rakebackkel játszom! Erre te azt mondod, de hát a bónuszok! Igen vannak bónuszok, de rakebackkel jobban járhatsz csak a megfelelő ajánlatot kell megtalálni
    Nagyon igaz! És mindez érvényes a no-limit játékosokra is legalább NL400-ig.

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 21.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Nem tartottam statisztikákat soha. Most sehol, tanulmányok és egyéb okok miatt. Néha-néha élőben játszom.

  4. #14
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    "25/50-en hosszú ideig, de játszottam 100/200-at is több-kevesebb sikerrel, igen vesztettem"

    Ez $-t jelent? mert akkor nem semmi

  5. #15
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 21.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    plusz, hogy mennyi azt nem árulom el, de egy kellemes összeg volt

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Idézet herrbert74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek szépek, tényleg! Hanem a poker.com az nem egy iyen jellegű oldal, mint a Pókerakadémia? Nem keverted össze valamivel?
    Ezt én is benéztem anno A terem neve Poker.com, viszont a www.pokercs.com oldalon érhető el, s valszeg nagyon rá vannak állva a "refer to friend" ügyfélszerzésre, mert a bemutatkozó oldalukon szinte semmilyen info van. Amúgy fejlődő terem, tornákra állna rá, amcsikat fogadják, viszont cash game alig-alig, bár érzékelhetően növekszik a létszám, ami esetükben azt jelenti, néha már van egy, azaz 1db 0,5/1-es asztal is. Sőt, egyszer már láttam ennél nagyobbat is 0,25/0,5 hétközben néha még kettő is, hétvégén 4-6 asztal sem ritka NL mikrolimit az már megy rendesen, bár van azért NL 25 és 50 is. Na ennyit erről.

    Köszi az elismerést Persze részeredmény, de azért jellemző a bemutatott átlagom, lehet hogy a Bwin egy kicsit jobb, mint hosszú távon lenne, viszont van egy tapasztalatom.

    Bárhol, bármikor játszom, az első egy-másfél óra abszolút nyereséges. Ha több órát, három négy órát pl. maradok egy asztalnál, az sokkal gyengébb eredményt hoz. Ezért azután azt csinálom, hogy egy etap max. 1,5 óra, ált. 3 asztalon, utána etap vége, asztaloktól el. Pihenés, majd újabb etap, and so on... Így bőven nyereséges vagyok.

    Amikor nem. Tegnap pl. bónusz kivétel miatt játszottam sokat, két etap után 28 BigBet pozitívum, plusz kijött 10$ is, majd folytattam, mivel az összes asztalra sokan, 8-10-en vártak, nem ültem ki, hanem toltam hoszú órákon át. A végeredmény? -60 BigBet. S ezt vagy ötödször csináltam, s ugyanannyiszor jártam így. S nem azért mert fáradt lennék, amikor az van, le sem ülők játszani, vagy ha közben fáradok el, azonnal sit out. S nem is azért mert az ellenfelek kiismernének esetleg. Olyan ki-be ugrálás van, egy óra alatt szinte a teljes asztal kicserélődik.
    The other sharks play Valhalla kills.

  7. #17
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 08. 08.
    Hozzászólások
    452

    Alapbeállítás

    Most látom, a Poker.com-os fejezet olyan mintha reklám lenne Hát nem, ha az irományból nem derülne ki világosan, én nem ajánlanám, egyenlőre legalábbis semmiképpen nem.
    The other sharks play Valhalla kills.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •