Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (95) összesen
Like Tree114Likes

Téma: Belabacsi és probirs a hétvége legnagyobb nyerői

  1. #21
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet azért, mert Béla poker elméletben a legjobb Mo-n, Marcow meg potoddsot sem tud számolni. (no offense Marcow)
    Nem (csak) elmélet kell ide, hanem read és ráhangolódni az ellenfélre. Sztem kell az egészséges önbizalom. Aki fél vagy önbizalom-hiányos az ritkán fog FT-t látni, főleg nyerni. Ha beírod FT-n, hogy deal-t akarsz már rád is szállnak, mert nagyon féltheted a bőröd. (kivéve persze, ha tényleg akkora pénzről van szó, nem 1-2K-ról; vagy annyira shortstack mindnenki)

    (OFF:én akkor megyek allin, ha legalább 51%-ra saccolom az esélyem. Jól lövöm be az ellenfél lapját általában)

  2. #22
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Én teljesen megértem Béla döntését. Utólag persze mindenki k*rva okos. Nyilván hosszútávon neki ez volt a leg+EV-bb lépés, és ezt ha valakinek neki elhiszem. wp
    Lordtebeli likes this.

  3. #23
    PA addict Zsipali avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 15.
    Hozzászólások
    2.372

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem (csak) elmélet kell ide, hanem read és ráhangolódni az ellenfélre. Sztem kell az egészséges önbizalom. Aki fél vagy önbizalom-hiányos az ritkán fog FT-t látni, főleg nyerni. Ha beírod FT-n, hogy deal-t akarsz már rád is szállnak, mert nagyon féltheted a bőröd. (kivéve persze, ha tényleg akkora pénzről van szó, nem 1-2K-ról; vagy annyira shortstack mindnenki)

    (OFF:én akkor megyek allin, ha legalább 51%-ra saccolom az esélyem. Jól lövöm be az ellenfél lapját általában)
    Remelem Bela megkeres a kozeljovoben teged coachinggal kapcsolatban. Ugy latom tudnal neki ujat mondani az mtt-krol.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Nagyon jó hogy magyar játékos ilyen szép eredményeket érel ,csak irigykedni lehet!

  5. #25
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    gratula!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  6. #26
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remelem Bela megkeres a kozeljovoben teged coachinggal kapcsolatban. Ugy latom tudnal neki ujat mondani az mtt-krol.
    Bocsánat, befejeztem. Nem kell, hogy ez a topic is az alázásromról szóljon. Egyébként 1 szóval nem mondtam, hogy jobban tudnék bármit is nála. Vártad már, hogy újra írjak valami magaslabdát.
    Utoljára módosítva: Marcow által: 2014. 11. 24. 14:48
    MrChaotic, zeoos77, iKeksz and 1 others like this.

  7. #27
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 08. 12.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Meg is érdemli aki ilyen pitiáner!

  8. #28
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ugyanakkor úgy is lehet nézni, hogy 160 dollárjába (39 288huf) került volna, hogy ne bukjon 4394-et (1.078.946 huf) ... Minden relatív.
    Persze ha tudja hogy bukni fogja a HU-t akkor tényleg iszonyat szar döntés volt. Én úgy tudom Bélának nincs még meg a jövőbelátás képessége. Így hogy nem tudta mi lesz előre, ha a te hasonlatoddal akarok élni választhat, hogy 39288HUF-ért lehet bukja az első és deal közötti összeget. Kb 10 000$ vagy mitudom én mennyi. Ez irdatlan rossz deal lett volna. Vagy rámegy a tuti 4394-re 160$ ért. Na most ezt ki lehet számolni hogy melyik a jobb és gondolom Béla ebbe jobb mint te.


    Valaki írta, hogy nem kell mindenet megmagyarázni. Nem is akarok mindenet mostanába sok olyan dolog történik amire nem tudom a magyarázatot. Végre teláltam egy olyan dolgot amire szerintem tudom és úgy megörültem, hogy beírtam.

  9. #29
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Szépen lenyúltátok a képemet a deal ről .
    Egyébként a maratoni hu-t simán megfordította volt 5 millió - 1 millió is az ő javára többek között A10 vs AA-t is megoldotta de aztán az A10 vs AJ -nál már nem tudta kivágni a rezet

  10. #30
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Gratula!!!

    FB-n is gratuláltak egy páran.

    "Legalább van egy-két magyar akit szeret a szoftver!!"

    https://www.facebook.com/PokerStarsN...776182/?type=1


Oldal: 3 / 10 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •