Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (43) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Az online póker illegális egy német bank szerint - nem fizetik ki a MicroMillions nyereményt

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 09. 18.
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Szoval nem jo ötlet egyből bankszámlára utalni... mostmár ezt is tudjuk

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 06. 19.
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Én amikor egy új eszközre veszek ki pénz akkor sose merek egyszerre többet kiszedni. Mindig van egy próba utalásom.
    Szerencsére így csináltam először is, mert az első kártyám be is nyelt 20 dolcsit kb. ugyanezek az indokok miatt.
    Az érdekesség az, h beszéltem a bank igazgatóval, h fel-e tudom majd venni...mondta, h gond nélkül. Mire kiküldtem megváltozott a dolog.
    Egyben mint a csávó a 60k-t akkor se venném ki ha a világ legjobb bankjánál vagyok...

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szoval nem jo ötlet egyből bankszámlára utalni... mostmár ezt is tudjuk
    Ez nem új keletű dolog, pont emiatt jó egy online pénztárcát igénybe venni az utaláshoz, erről írtam egy hónapja. Majd kikeresem a cikket a PP igazgatójával ott részletesen leírja ennek a menetét. Meg is van. A lényeg több millárd dolcsit kezel a PP, Skrill, stb aminek a nagy része online szerencsejátékból történt utalás, illetve egyéb. Mivel az a banki utalásnál semmi nem utal arra, hogy ez szerencsejáték oldalról történt ezért a bank gyakorlatilag nem tesz semmit. Viszont teremből közvetlen bankba utalásnál már látja a küldőt(jelen esetbe a PS-t és arról tudja, hogy mivel foglalkozik) ezért megtagadhatja a kifizetést. Én pont ezek miatt utalom egyből Skrillre és onnan számlára.
    Utoljára módosítva: vargepard által: 2015. 04. 23. 16:26
    Mágika likes this.

  4. #14
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Egyik-másik hozzászóló, nagy szamárságokat írt (pl.: a bank lenyeli a pénzt, stb.), a cikkben szereplő olasz meg egy balfék. Attól még, hogy nem ismeri a helyi törvényeket, semmi alól nem mentesül - ennyire egyszerű ez az egész.
    Valamelyik e-pénztárcára kellett volna utalnia oszt csókolom.
    (Ja, meg előre felmond: hahaha. Mondjuk pincérként könnyen el kell tudjon máshol is helyezkedni.)
    vargepard likes this.
    "Egon, ez piszok jó!"

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Csak hogy mindenki világosan lássa, hogy kit kell szidni: nem a bank a ludas a történetben, hanem a helyi rendeletek. A bank nem azzal szeg törvényt, hogy nem adja oda a csávónak a lóvét, hanem épp ellenkezőleg, azzal sértené a szabályokat, ha nem tartja vissza. Egyébként ilyen esetben jelentenie is kell a hatóságnak, és nagyon félő, hogy a lóvét az állam (helyi kormányzat vagy tökömtudja mi van ott) fogja lefoglalni, és expincérünket kérdőre vonni az eredetét illetően.
    Egyébként ez tényleg országfüggő, nálunk nem tartanak vissza ilyen utalásokat (legalábbis mikor még kompetens voltam a témában, akkor egyedül az Iránból/ba érkező utalásokat fogták le), azonban bizonyos összeghatár, és egyéb kockázati tényezők (igen, itt benne lehet az is, hogy a ps a küldő) felett jelentési kötelezettségük van a NAV felé.
    ivan41, Laci24, Mágika and 1 others like this.

  6. #16
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak hogy mindenki világosan lássa, hogy kit kell szidni: nem a bank a ludas a történetben, hanem a helyi rendeletek. A bank nem azzal szeg törvényt, hogy nem adja oda a csávónak a lóvét, hanem épp ellenkezőleg, azzal sértené a szabályokat, ha nem tartja vissza. Egyébként ilyen esetben jelentenie is kell a hatóságnak, és nagyon félő, hogy a lóvét az állam (helyi kormányzat vagy tökömtudja mi van ott) fogja lefoglalni, és expincérünket kérdőre vonni az eredetét illetően.
    Egyébként ez tényleg országfüggő, nálunk nem tartanak vissza ilyen utalásokat (legalábbis mikor még kompetens voltam a témában, akkor egyedül az Iránból/ba érkező utalásokat fogták le), azonban bizonyos összeghatár, és egyéb kockázati tényezők (igen, itt benne lehet az is, hogy a ps a küldő) felett jelentési kötelezettségük van a NAV felé.
    Ott tartunk 2015-ben a Föld nevű bolygón, hogy a bank mindig mindenben ludas. A többivel egyetértek

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Szerintem a PS-t is terheli a felelősség. Mivel nagyon jól ismerik a különböző országok online poker szabályozását a minumum az lenne, hogy közvetlen banki utalás esetén tájékoztatják a játékost, hogy lehet, hogy zárolva lesz a pénze.
    Laci24 likes this.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Arról van szó, hogy az unciredit egy beszari bank! Mindenbe belekötnek!

  9. #19
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arról van szó, hogy az unciredit egy beszari bank! Mindenbe belekötnek!
    Beszari mert betartja a törvényket, menyivel jobb volt akinek a Baringsbe volt a pénze

  10. #20
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Arról van szó, hogy az unciredit egy beszari bank! Mindenbe belekötnek!
    Ja, meg arról, h a f@szszopó banknak már amikor a fószer befizetett starsra szólnia kellett volna, h: oó, nem szabad a pokerstarsra befizetni, mert ott mindenféle bűnös dolgok történnek és illegálisan lehet pénzt gyűjteni.
    Lola and TedHeris88 like this.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •