Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL100 SH - QQ full river max value - 170bb deep

    Ellenfél

    Az én imidzsem: terrorizálom az asztalt főképp posflop (eléggé lapömlésem volt). Ez ellen az ellenfél ellen néhány hand-el korábban riveren push-oltam, és dobott. Csetben már osztott, hogy fish vagyok, kicsit tilten van valószínűleg.

    Mi lenne itt a max value:
    1. gay bet, 20-25$, indukálni (ez nem annyira jó szerintem, mert 9x lehet nála valószínűleg)
    2. Normál value bet, mondjuk 75$
    3. Push

    $0.50/$1 No Limit Holdem
    5 Players

    Stacks:
    UTG Player5 ($112.95)
    CO Hero ($177.65)
    BTN Player2 ($99)
    SB Player3 ($108.40)
    BB Player4 ($173.75)

    Pre-Flop: ($1.50, 5 players) Hero is CO
    1 fold, Hero raises to $4, Player2 calls $4, 1 fold, Player4 calls $3

    Flop: ($12.50, 3 players)
    Player4 checks, Hero bets $9.50, Player2 folds, Player4 calls $9.50

    Turn: ($31.50, 2 players)
    Player4 checks, Hero bets $29, Player4 calls $29

    River: ($89.50, 2 players)
    Player4 checks, Hero ???
    Utoljára módosítva: kocka21 által: 2010. 10. 20. 15:11

  2. #2
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    1-es opció kizárva szerintem, eléggé check/callon van, kb csak fullal tolná vissza amivel meg úgyis ad nagyobb betet.
    Talán a history miatt megpróbálnám bepusholni, hátha nem tud elengedni egy 9-est, mást nem nagyon tudok a kezébe adni, esetleg valami TT-JJ amivel mondjuk 75-öt sem adna meg, vagy valami furcsa JT amivel megjött a sora, de hiába a pározódott board már szerintem azt sem engedi el.

    ui.: nem tudod vagy nem akarod úgy konvertálni hogy a nevek megmaradjanak? Szerintem többen is játszunk ongame 100nl-t lehet hozzá lehetne tenni saját readeket is

  3. #3
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Szándékosan név nélkül teszem be a hand-eket mindig, mert ongame-en nagyon sok a magyar, és nem szeretnék sértődést abból, hogy valakit lefikáznak egy általam indított topic-ban. Mindenkinek lehet szar napja, vagy tilt-en van, és fish move-ot csinál (én is szoktam sokszor), ne legyen ebből probléma.

  4. #4
    Tag Knish avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    mindig ekkorát betelsz ilyen flopon és ilyen turnön (lap nélkül is)?
    170bb-vel úgyse fognak lestackelődni 9-es vagy kisebb full nélkül history ide vagy oda
    ezektől a tétméretektől viszont még egy 9-es is megijed

  5. #5
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 28.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szándékosan név nélkül teszem be a hand-eket mindig, mert ongame-en nagyon sok a magyar, és nem szeretnék sértődést abból, hogy valakit lefikáznak egy általam indított topic-ban. Mindenkinek lehet szar napja, vagy tilt-en van, és fish move-ot csinál (én is szoktam sokszor), ne legyen ebből probléma.
    Oks, ebben van valami, bár nem hiszem hogy nagy fikázások mennének ebből, engem meg mondjuk nem is zavarna ha leszólnának, legalább azt hiszik fisss vagyok

  6. #6
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    A flop bet méret kb standard 2/2-ad és 3/4-ed között variálok ellnféltől függően. A turn bet azért volt ilyen nagy, mert 170bb deep-en minél nagyobb river bet-nek szerettem volna megágyazni. Szerintem NL100-on a többségben nem tudatosul a turn call előtt, hogy milyen nagy is lesz a pot ezzel river-re.

  7. #7
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet Beckham087 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Oks, ebben van valami, bár nem hiszem hogy nagy fikázások mennének ebből, engem meg mondjuk nem is zavarna ha leszólnának, legalább azt hiszik fisss vagyok
    A fórum topicomban már volt rá példa (pedig ott is név nélkül teszek be mindent), hogy lefikázták az egyik villaint, aki beírt utána, mert Akadémiás és emlékezett a hand-re, hogy az ő volt, és ebből volt egy kis vita, szóval ezt szeretném elkerülni.

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Én pot körül betelnék, 9-essel még vissza is tolhatja.
    Általában ha 3 utcát tök egyformán játszol meg, akkor sokkal inkább tesznek blöffre, mint ha elkezdenél lassítani vagy gyorsítani a riveren.
    Szóval a 80 körüli vbetre szavazok.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •