Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (19) összesen
  1. #1
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás NL50 SH AA 3bet potban turn és river kérdés deepen

    ellen nyerő jó reg: 22/18/8.5, fold to 3bet 49%, fold to cbet 3bet potban 45%, 3.1-es aggr 25k hand

    turnon hagyni akartam blöffölni, ezért a ch, de a river push megzavart. leszünk itt elégszer elől, hogy megérje megadni, illetve, hogy kellett volna ezt megjátszani?

    Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 1001095
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    j bobbins (CO): $66.36
    IEsoxI (BTN): $92.74
    Hero (SB): $107.86
    theASPHYX (BB): $24.53

    Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with A A
    1 fold, IEsoxI raises to $1.50, Hero raises to $6, 1 fold, IEsoxI calls $4.50

    Flop: ($12.50) 6 7 K (2 players)
    Hero bets $8.00, IEsoxI calls $8

    Turn: ($28.50) 5 (2 players)
    Hero checks, IEsoxI bets $25.75, Hero calls $25.75

    River: ($80.00) 6 (2 players)
    Hero checks, IEsoxI bets $52.99, Hero???
    Utoljára módosítva: mese által: 2010. 10. 29. 10:14

  2. #2
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    az a baj, hogy ezzel a move-al, gyengeséget adtál elő, így szerintem rengetegszer megpróbálja kicsavarni a kezedből a gyenge K-t, QQ/JJ-t. Ezen a floppon egyébként valósszínűleg 100%ban floatol, a checkre pedig szinte midig támad(turnön, vagy riveren), így turnig még lehet nála akármi, mivel deepen vagytok, ez egy jó blöffszitu neki, ezért én adnám, főleg egy olyan játékosnak aki képes 22/28-at játszani
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  3. #3
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Mi az, hogy megzavart a river push? 1/5 potnyi emelést vártál?
    Sima call, királlyal azt hiszi elöl van, busted FD szintén lehet nála, ha 67/77/89 van nála, így jártál, de itt nem fognak 4-ből 3-szor megverni.
    Királyos FD-s flop után amúgy is annyi lappal aggrózhat, hogy nem kell megijedni.

  4. #4
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Az a baj, h ilyen deepen simán callolhatott SC-kkel és kis PP-kkel is.

    Nekem a turn betsize-ja nem tetszik, miért betpotolnál majdnem airrel?


    Kb egyetlen lap amit versz az az AK ha túlértékeli....
    Utoljára módosítva: kisrapi által: 2010. 10. 28. 23:27
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  5. #5
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi az, hogy megzavart a river push? 1/5 potnyi emelést vártál?
    Sima call, királlyal azt hiszi elöl van, busted FD szintén lehet nála, ha 67/77/89 van nála, így jártál, de itt nem fognak 4-ből 3-szor megverni.
    Királyos FD-s flop után amúgy is annyi lappal aggrózhat, hogy nem kell megijedni.
    azért ilyen deepen egy átlag reg ellen ez inkább dobás, sokan a legtöbb K-t is mögécheckelnék, itt inkább setet reppel az arc, de annyira jó szitu neki, és annyira adtuk alá a lovat, hogy én is megadnám.

    ez után a potbet után kb blöffcatcherek vagyunk, nem hiszem h olyat fog mutatni amit ne vernénk meg egy TT-vel, vagy nagyon elöl vagyunk, vagy nagyon hátul. azért calloznám, mert itt ritkán v-betelne ekkorát, ha setje van, akkor sem számíthat rá, hogy megadj egy 100bb-s emelést K-val, ami leggyakrabban lehet nálad, így inkább teszem blöffre.
    Utoljára módosítva: chivasr911 által: 2010. 10. 28. 23:48
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  6. #6
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Ha egy semmin sem valtoztato river kartyanal nem vagy benne biztos, hogy beteszed, akkor turnon sem kellett volna adnod, vagy ha hagyni akarod bloffolni, akkor miert nem c/r?
    Nem valoszinu, hogy egy turn betpot utan feladja a riveren. Egy nyero reg nem gyakran megy tonkre 200BB deepen TP jellegu lappal.

    Szerintem itt AA-val nagyon nem jo ez a line
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  7. #7
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    aggro ellenfél ellen lehet azt játszani, hogy csekkcallolsz turnon-riveren, de akkor nem nagyon kérdés, hogy mit csinálj hatalmas -ev foldolni riveren
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  8. #8
    Újonc flylynx avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Sztem ez kb. 90%-ban nem blöff lesz 28/22-nél turn betsize miatt. Simán előkészíti a river allint ezzel a bettel. Blöffből 15-20 körül betelne.
    Range-ében mivel deepen vagytok simán benne vannak a pocketok és SC-k is.

  9. #9
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Most valószínűleg sokan megrökönyödnek, de a turn közel potben után én simán elengedtem volna, ha már így alakult. Ordít róla, hogy a river push-t készíti elő. Ha ki akarna blöffölni, akkor akkorát bet-elne turn-ön, hogy egyrészt air-rel ne legyen comitted, másrészt riverre is maradjon FE. Deep-en voltatok, simán call-olhatott pp-vel, sc-vel, ahogy kisrapi is írta.

    Nekem turn-ön a bet/fold jobban tetszett volna, illetve végig úgy választottam volna meg a bet sizeing-ot postflop, hogy ne legyek comitted, mert ez a helyzet pont ugyanaz, mint ha 100bb deep-en sima emelt potban lenne nálunk AA. Illetve annyival rosszabb a helyzet, hogy itt egy hiba sokkal többe kerül, tehát a pot controll még inkább fontos, szóval bet/fold mindhárom utcán alig több, mint fél pot méretű bet-tel.

    Ja igen: ha már így alakult, akkor river call, mert comitted vagy, de nagyon ritkán leszel elöl.

  10. #10
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    osztom rapi álláspontját. azt mondod jó játékos, akkor deepen a range tele van sc-el, pp-el.
    turnön inkább bet foldoltam volna, meg ezek a betsizok. AKval soha nem fogja ezt csinálni->minden ver.

    lehet h river odds így meg úgy, de ha ott elengeded szerintem kisebb hiba mint betenni úgy a pénzed hogy közben te is tudod csak blöfföt versz+AK ami nem valószínű.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •