Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (63) összesen
Like Tree4Likes

Téma: HM statok & graph...DS vagy fish vagyok?:-/

  1. #1
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás HM statok & graph...DS vagy fish vagyok?:-/

    Sziasztok!

    Nagyon megköszönném, ha valami NL10 vagy esetleg afölötti reg ránézne a statokra, és a grafikonjaimra. Long story short: 15K handben nem volt semmi probléma ebben a hónapban, de utána iszonyatos mélyrepülésbe kezdett a bb/100, és a profitom is az utolsó 10K handben. A játékom szerintem nem változott sokat (oké, volt benne pár egyértelmű hülyeség, meg tiltelés, de az alap játék nem különbözött). Az utóbbi pár nap -20bi:-(

    Nem tudom, hogy eddig CSAK upswing volt (US tuti volt, de hogy csak annak köszönhető-e a profit), esetleg most van szimpla DS + gyakrabban nézek coolerekbe?

    Februári grafikon: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    Februári összesített statok: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    A nyerő időszak statjai: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    bukó időszak statjai: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    Azt tudom, hogy a vs 3bet call% elég magas, kb ilyen range-el callozok 3betet IP (100bb vagy deepebben): 22+, AJs+, AQo+, KQ. Illetve ha fish, vagy gyengébb reg az illető, akkor light 4bet helyett "floatolom" SC-kkel is, mivel általában max light 3bet-cbetig jutnak el, utána feladják.

    vs 3bet call grafikon: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    Illetve a fold vs cbet pedig elég alacsony (marginális handekkel, pl JTs Txx flopon, vagy AJ Axx flopon nem raiselem, szoktam floatolni is magas Cbet% playák ellen...de még így is alacsony szerintem).

    Vs Cbet call graph: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    ami még érdekes lehet, mivel nagyobb kasszákat jelent, az amikor én 3beteltem:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    Ami még talán magasabb az a Turn Cbet%-om, arról is linkelek egy grafikont:
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

    Minden hozzászólást, építő kritikát szívesen veszek, és megköszönök így előre is:-)

    GL&Thx

  2. #2
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ja, az kimaradt, hogy PS NL10-ről van szó:-)

  3. #3
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Szia!

    FR/SH?

  4. #4
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ja, az is kimaradt, csak a lényeget hagyom ki:-)
    SH-t tolok. Lehet pár K hand bent van NL5-ről is az összfebruári stat/grafikonban (max 1-2K), február elején váltottam NL10-re

  5. #5
    Őstag Gabson avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.143

    Alapbeállítás

    Nekem ami először szembetűnik, az a nagyon magas cbet, és a kicsit magasabb wtsd.
    "Én mivel jó játékos vagyok, nem szorulok arra, hogy mákoljak a riveren." - 92andrey92

  6. #6
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    Idézet Gabson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ami először szembetűnik, az a nagyon magas cbet, és a kicsit magasabb wtsd.
    u. ezt akartam írni, sztem vizsgáld meg a river (hero)callokat, river (thin)vbeteket
    amugy szerintem NL10-et nem kell túlbonyolítani, solid ABC játékkal bőven lehet plusszolni

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    csak fr lehet mert a ps en nl 10en sem lehet 20/ 15 el sh játszani egyébként a graf sztem jól néz ki két hibát látok ami meghatározó wtsd 30 az nagyon sok és ahogy írtad a turn cbet is. valószínűleg sok 3barell blöfföd és kevesebb a river value hívásod.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    még valami már itt is nagyon fontos a table select ritkák a 40 vpip asztalok és azok is max 1 órát bírnak aztán cserélni kell nagyon nehéz 6 vagy annál több jó asztalt fenntartani ha rám hallgatsz keress mellé fr asztalokat is

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Írta, hogy SH. 20/15 miért nem lehet sh-n ps-en? (Egyébként jobb lenne, ha valami 17/15öt játszanál.

  10. #10
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    a legjobb lenne, ha csinálnál egy videót. Abból több minden kiderülne, a statokra is lehet mondani sok mindent, de szerintem ebből sok hasznos infót csak valami nagyon nagy pro tudna mondani, aki játszott, vagy elemezett sokféle játékstílus. Én pl régebben rendszeresen elemeztem a játékom, de most a tiedről nem sok hasznosat tudnék mondani, mert az én stílusomhoz illő értékeket nem biztos, hogy itt is megálnák a helyüket.
    Ami azért látszik:
    - nagyon magas cbet
    - lehet ennek a következménye, de a turn cbetet nagyon kis %ban sikeres, valószínűleg roszkor is szoktál barrelezni
    -coldcall nincs benne, de szerintem az is magas, oop nagyon szűkítsd le, ott veszhet el sok pénz, és egy darabig ip is csak szűkebb range-el adj meg emelést
    -ezt a 3betcall%-ot meg csak nagy rutinnal lehet kihozni plusszosra, szerintem mindenképp legyen kb 70% amíg bele nem jössz, de egyébként sok nyerő regnek még több
    -összességében őszintébben játsz, ha unatkozol, akkor inkább 3betelj poziból(ez szerintem fontos) lightan, vagy a niteket oop, vagy lopj többet
    Egyébként amikor én Starson nl10-25 játszottam 12-15 asztalon, a bukó, brakeeven időszakaimban szinte mindig ilyen 20/16-os pre statokat sikerült hoznom, amikor kevesebb asztalon, vagy kipihentebben játszottam, és nyertem több ezer hand alatt folyamatosan, akkor kb 20/18, vagy 26/20-21-22 körül volt, a lényeg, hogy a pfr-em nagyobb volt mindig, de a vpipem csak akkor, amikor direkt tudatosan LAG-ot játszottam.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •