Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás NL10 TPTK OOP vs. Reg

    A limit NL20, elírtam..

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG ($33.88)
    GalambosTarzan (UTG+1) ($21.98)
    MP1 ($16.52)
    MP2 ($20.30)
    MP3 ($19.70)
    CO ($19.70)
    BTN ($23.84)
    SB ($19.91)
    BB ($9.40)

    Pre-Flop: ($0.30, 9 players) GalambosTarzan is UTG+1
    1 fold, GalambosTarzan raises to $0.70, MP1 calls $0.70, 3 folds, BTN calls $0.70, 2 folds

    Flop: ($2.40, 3 players)
    GalambosTarzan bets $1.70, MP1 folds, BTN raises to $3.40, GalambosTarzan calls $1.70

    Turn: ($9.20, 2 players)
    GalambosTarzan checks, BTN bets $6.90, GalambosTarzan folds

    BTN: 1k hand minta alapján: 15.3/9.5 / AF:5 - Flop AF: 4.9 Turn AF:8.5 / BTN call open: 10%

    Jó volt a dobás turnon kompetensebb reg ellen? Én nem vagyok benne biztos utólag, bár szerintem nagyon szettet reppel, vagy JTs két pár esetleg.. Semmilyen különösebb histroynk nem volt. Véelémények? Játszhat aggrón csak húzóval? Fölépár kizárnám, szerintem QQ+ -al squuezelne a legtöbbször.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 11. 08. 11:12
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 02.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Ilyen aggresszióval, már szerintem játszhatja így a húzóit is, bár ellene szól, hogy multiway Cbeteltél. Afreq. mennyi?
    Fölépár szerintem sincs nála, JTs talán, de leginkább set.
    Én dobnám, de ilyen Af. mellett talán a megadás sem lehet olyan rossz.

  3. #3
    PA addict TheStig avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 27.
    Hely
    Helsinki
    Hozzászólások
    2.281

    Alapbeállítás

    AFq-t is kéne nézni, az AF önmagában csalóka lehet!

    nem tudom ti hogy vagytok vele, de aki clickraiselget, azt nem tudom "kompetensebb reg"nek tekinteni (mármint úgy hogy különösebb ok vagy terv nélkül minraisel, pláne másik regulár ellen) attól nem lesz reg, hogy 15/10et játszik, max annyi, hogy talált egy indulási táblázatot

    ezzel most nem azt akarom mondani, hogy én nem vagyok fish, hanem azt, hogy attól, hogy valaki 2x/1x játszik, és minden flopot megraisel, még nem lesz jó reg
    ><((((&#186;> <&#186)))>< ><((((&#186;> <&#186)))><
    ----------------------------------------------------
    tears will get you sympathy, sweat will get you results
    ----------------------------------------------------
    "nl10en nem kell wpzni" - titcar

  4. #4
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet TheStig eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AFq-t is kéne nézni, az AF önmagában csalóka lehet!

    nem tudom ti hogy vagytok vele, de aki clickraiselget, azt nem tudom "kompetensebb reg"nek tekinteni (mármint úgy hogy különösebb ok vagy terv nélkül minraisel, pláne másik regulár ellen) attól nem lesz reg, hogy 15/10et játszik, max annyi, hogy talált egy indulási táblázatot

    ezzel most nem azt akarom mondani, hogy én nem vagyok fish, hanem azt, hogy attól, hogy valaki 2x/1x játszik, és minden flopot megraisel, még nem lesz jó reg
    Nekem is a betméret volt a furcsa. Szerintem ha dobatni akar akkor meghívja rendesen. Meg itt turnon már látszott, hogy nem akar dobni. Így viszont olyan lett a pot turnon, hogy riveren nem lesz overbet az AI, hanem pont jó. Ezért is csinálhatta, szimpla value, vagy ilyesmi. Minit hívott ok, ez nem std, de attól még rr. Nem hiszem, hogy ilyen játékos, akár aggro akár nem, gyengébb kézzel megcsinálja ezt, de akkor meg nagyobbat emelne.

    Még az volt a gondom a handdel, hogy ha ezen a turnon adom, akkor minden más blank riveren is adnom kell, az pedig ott ugye push lesz. Ha szettje van akkor nyert most, ha KJ azt nem így játszaná szerintem, TJs elver.. nem nagyon tudok hová javulni riveren, a blöffjeit - félblöffjeit verem, de ennyi. Szvsz vagy itt fold vagy kommitted vagyok. Flopon nem bírtam volna dobni, annyira száraz.

    Statok alapján annyit mondtam, hogy kompetensebb, nem fish, de hogy mennyire JÓ nem tudom, semmi kirívót nem láttam tőle. Én pedig nem vagyok reg, csak ritkán beülök cashezni a sok SNG mellett, ennyi

    AggFQ: 77% - Utcnánként: 31% / 26% / 15%

    ___

    Az én imidzsem az asztaltnál 18/15/4.5 Szóval annak a tudatában is raisel, hogy az UTG rangem elég erős.

    Én így látom, persze lehet rossz, ezért is tettem be a handet.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2011. 11. 08. 14:31
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Nekem nincs bajom a turn dobással.

  6. #6
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Mennyi a flop cbet raise %-a? ~10% körüli értékkel erős a range-e (2pár+, erős drawok), 15% felett már van benne dögivel blöff vagy blöffbe fordított egy pár (végülis ez is blöff ).
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2011. 11. 09. 10:10

  7. #7
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Idézet fLeSs eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mennyi a flop cbet raise %-a? ~10% körüli értékkel erős a range-e (2pár+, erős drawok), 15% felett már van benne dögivel blöff vagy blöffbe fordított egy pár (végülis ez is blöff ).
    15% pont. Akkor lehet, hogy a call jobb lett volna mégiscsak, hm.. (?) Nem nagyon éreztem, potnyi pénz maradt riverre, valamivel nagyon be akarta tenni, és nem nézett ki olyannak, aki tönkremegy KJo -val, bár ugye pokerben NL10en ki tudja.. semmi sem biztos.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 01. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.444

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    15% pont. Akkor lehet, hogy a call jobb lett volna mégiscsak, hm.. (?) Nem nagyon éreztem, potnyi pénz maradt riverre, valamivel nagyon be akarta tenni, és nem nézett ki olyannak, aki tönkremegy KJo -val, bár ugye pokerben NL10en ki tudja.. semmi sem biztos.
    Kérdés az is, hogy mekkora a minta.
    Ezen a boardon a flop emeléssel 22/TT/JJ/JT a valuehandek és KQ/89 a blöff illetve lehet még pl. AK/AQ backdoor flössel.
    A valuerange többségben vannak, szal sztem el lehet engedni már flopon, de így hogy megadtad a flopon, a turnon is adni kellett volna, mert azzal a 3-assal nem változott semmi (vagy lehet, hogy épp emiatt kellett dobni? mert egy blankon barrelezett ).
    FR-en AJo-t eldobtam volna UTG+1-ből.

    szerk: azzal, hogy 3way cbeteltél nagy erőt mutattál, szal sztem el lehet dobni már flopon, mivel eleve csak minraiselt, szal nem tűnik úgy, mintha dobatni akarna, viszont ha blöffre rakod, akkor az a 3-as turn is call, de noteok nélkül nem érdemes blöff-catchelni.
    Utoljára módosítva: fLeSs által: 2011. 11. 10. 13:21

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •