Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (20) összesen

Téma: NL 20 QQ turn

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 06.
    Hozzászólások
    183

    Alapbeállítás NL 20 QQ turn

    Üdv.

    hhppkkll fish: 56/50/40.0, de csak 19 hand.

    3AXAP777 reg: 23/21/4.0- 630 hand alatt: Fold to 3bet: 72% (18); 4bet: 17% (18); 4bet range: 3.3% (18); agg: 2.5 (3.3/2/1.8); agg%: 41% (46/39/30); WTSD: 22%.

    Turnön mi legyen?

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    Prima
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Kahunaburger ($41.67)
    CO ilragno ($8.40)
    BTN hhppkkll ($23.84)
    SB Hero ($20)
    BB 3AXAP777 ($20)

    Pre-Flop: ($0.30, 5 players) Hero is SB
    2 folds, hhppkkll raises to $0.70, Hero raises to $2.30, 3AXAP777 calls $2.10, hhppkkll calls $1.60

    Flop: ($6.90, 3 players)
    Hero bets $4, 3AXAP777 calls $4, hhppkkll calls $4

    Turn: ($18.90, 3 players)

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    287

    Alapbeállítás

    Idézet Deathrynx eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv.

    hhppkkll fish: 56/50/40.0, de csak 19 hand.

    3AXAP777 reg: 23/21/4.0- 630 hand alatt: Fold to 3bet: 72% (18); 4bet: 17% (18); 4bet range: 3.3% (18); agg: 2.5 (3.3/2/1.8); agg%: 41% (46/39/30); WTSD: 22%.

    Turnön mi legyen?

    $0.10/$0.20 No Limit Holdem
    Prima
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight | fold when you know you're beat

    Stacks:
    UTG Kahunaburger ($41.67)
    CO ilragno ($8.40)
    BTN hhppkkll ($23.84)
    SB Hero ($20)
    BB 3AXAP777 ($20)

    Pre-Flop: ($0.30, 5 players) Hero is SB
    2 folds, hhppkkll raises to $0.70, Hero raises to $2.30, 3AXAP777 calls $2.10, hhppkkll calls $1.60

    Flop: ($6.90, 3 players)
    Hero bets $4, 3AXAP777 calls $4, hhppkkll calls $4

    Turn: ($18.90, 3 players)
    még ,hogy turnon mi legyen de flopon mi volt?
    flop bet 6,5 turn push

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 17.
    Hely
    tata
    Hozzászólások
    292

    Alapbeállítás

    Flop nagyobb bet.viszont sztm a push nagyon reversedes.soha nem kapsz callt rosszabtól,viszont minden gyengébb dobni fog.a reg egy sima drawal nem fog betelni ha checkelünk,a fisht meg 19 hand után inkább ismeretlennek tekinteném.3way vagyunk 3bet potban oop és scare card esik turnon.
    Szar szitu,de hajlanék a c/f-ra turnon.

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    lehet weak, de nekem is a c/f tetszik a legjobban.

    c/c pénzégetés, b/c-nél nem leszünk elégszer elől, ha betelünk kommitedek leszünk így a bet/fold sem tűnik nyerő opciónak.

  5. #5
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet grobipoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még ,hogy turnon mi legyen de flopon mi volt?
    flop bet 6,5 turn push
    +1.
    Reg rangeben nincs olyan sok K. mint gondolnád, a fish pedig any2.
    (szerk.: Jaaah, hogy 19hand miből gondolod, hogy fish?)

    szerintem:
    Ha ch/f-olnánk (ami nem valószínű mert szerintem ritkán emelnének itt) rengeteg deadmoneyt hagynánk veszni (főleg ha normal size-al cbeteljuk a flopot) ami szerintem túl nagy luxus.

  6. #6
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    érdekes hand, szerintem sem check/foldolható. A reg range-ben szinte nincs is K, a KJs az egyetlen ami elképzelhető, de azt inkább dobná pre. pp-kel talán a fish miatt megadhatott, szal néha lesz szettje, de inkább 88-JJ s Axs fd lesz itt nála. A fishnek nevezett playa elég aktív, itt nála elég sok minden lehet, de azért 3.way monsterrel v slowplayelt overrel csak visszaemelt volna, így nála is csak a Kxs FD ami ver többnyire, ellene viszont biztosan van value is, ha a reg ellen nincs is. Jónak tűnik a bet szerintem.

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Nálam flop check/shove. Alacsony boardon 3bet potban QQ+-szal szerintem ez a legjobb játék.

    Semmit nem vesztünk azon, hogy semmilyen lappal nem cbetelünk egy ilyen boardot oop 3way. Viszont sok meglepő callt lehet kapni, főleg alacsonyabb limiten.

    Ami adna egy cbetet, az úgyis betelni fog, ami 2 utcát adna, az a shoveot is adja, ha meg elöl van, azt a flop bet turn bet line is kifizetné.

    Azt meg mondanom sem kell, hogy aggrofish barátunkat hagyni kell kibontakozni a K7o-jával.
    Utoljára módosítva: mikki86 által: 2012. 03. 04. 14:02

  8. #8
    Bnd
    Bnd nem elérhető
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    flop szerintem jó a bet és 3bet potban elég ez a size, talán a FD miatt lehet nagyobb. fishnél szinte bármi lehet, bár elég kevés hand de az ilyennek ha megtetszik a 89s akkor jön azzal is, szóval a húzók fizetnek. turnt betelném.

    viszont a flop ch/shove is jónak tünik ahogy mikki86 írta

  9. #9
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 04.
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Idézet Bnd eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    flop szerintem jó a bet és 3bet potban elég ez a size, talán a FD miatt lehet nagyobb. fishnél szinte bármi lehet, bár elég kevés hand de az ilyennek ha megtetszik a 89s akkor jön azzal is, szóval a húzók fizetnek. turnt betelném.

    viszont a flop ch/shove is jónak tünik ahogy mikki86 írta

    Épp azért nem jó a kis bet ezen a flopon, mert amivel adnak, azzal szinte biztosan pot közeli hívást is adnak --> nagyon kell betelni valueért. Setet pedig úgyis kifizetünk, de elég sok drawval is allint kaphatunk flopon.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 11.
    Hely
    hu
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nálam flop check/shove. Alacsony boardon 3bet potban QQ+-szal szerintem ez a legjobb játék.

    Semmit nem vesztünk azon, hogy semmilyen lappal nem cbetelünk egy ilyen boardot oop 3way. Viszont sok meglepő callt lehet kapni, főleg alacsonyabb limiten.

    Ami adna egy cbetet, az úgyis betelni fog, ami 2 utcát adna, az a shoveot is adja, ha meg elöl van, azt a flop bet turn bet line is kifizetné.

    Azt meg mondanom sem kell, hogy aggrofish barátunkat hagyni kell kibontakozni a K7o-jával.
    hm számomra mindig érdekes, új dolgot írsz, és ez is olyan. nem szívesen vonom kétségbe a nálam magasabb téten játszó játékosok véleményét, de

    "Ami adna egy cbetet, az úgyis betelni fog, ami 2 utcát adna, az a shoveot is adja"

    ezzel, főleg az első részével nem értek egyet. illetve aggrofish barátunk sincs, 19 hand nem mérvadó, igaz hogy lehet levonni következtetéseket, de olykor a téves következtetések sokba fognak kerülni.

    azzal utólag már egyetértek hogy a c/f nem biztos hogy a legjobb játék és a turn push az sokkal ideálisabb, viszont nekem ez a check/shove nem az hogy egyáltalán de nagyon nem tetszik. két embernek ingyen lapot adni egy ennyire gagyi boardon egy viszonylag sérülékeny handdel, hát nem tudom.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •