Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: vs. 3bet

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás vs. 3bet

    Hello!

    Preflop emelőként 3bet-el nézek szembe... Belefér, hogy ezekben a partykban hosszútávon összességében minuszos vagyok? És ha igen bb/100-ban mérve mennyi számít elfogadhatónak? Ha figyelembe vesszük, hogy nyerő regular próbál lenni az ember...

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    lol!!!
    Ha tudod hogy minuszos neked ez akkor miért nem változtatol?

  3. #3
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet balu999 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    lol!!!
    Ha tudod hogy minuszos neked ez akkor miért nem változtatol?
    [off]
    ezt ugye csak azért írtad így, hogy rímeljen?
    [/off]

  4. #4
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Ha azt tetted be filternek, hogy emelsz és 3 betelnek az szerintem mindenkinek mínuszos. Tehát a 3 bet call-t vagy 4 betet kell betened filternek. De ezek is lehetnek mínuszosak attól még lehet jobb mint a fold. Ha kisebb a mínusz mint az emelésed mérete akkor ok.

  5. #5
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha azt tetted be filternek, hogy emelsz és 3 betelnek az szerintem mindenkinek mínuszos. Tehát a 3 bet call-t vagy 4 betet kell betened filternek. De ezek is lehetnek mínuszosak attól még lehet jobb mint a fold. Ha kisebb a mínusz mint az emelésed mérete akkor ok.
    Igen először azt néztem, hogy az összes olyan party, ahol 3bet-el nézek szembe hogy áll. Ott elég nagy a minusz. Viszont a called preflop 3 bet esetén is van egy kicsi negatív ami gyanítom nem jó. A 4bet-nél pedig szép plusz.

    Azért érdekel a dolog, mert egy 35k handes minta alapján bő 6bb/100-as pluszom van és kíváncsi lettem ami ezekben a partykban elmegy az mekkora leaknek számít.

    A pontosság kedvéért a fold to 3bet/called 3bet/4bet így néz ki nálam százalékban: 65,4/21,4/13,2

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Azt elfelejtettem még hozzátenni, hogy ezek a statok full ring ZOOM asztalokról vannak.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •