Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (27) összesen
Like Tree6Likes

Téma: FR NL50 QQ A high boardon 3bet potban tight reg ellen

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás FR NL50 QQ A high boardon 3bet potban tight reg ellen

    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    HoldemManager
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    HERO (UTG) ($83.54) 167bb
    UTG+1 ($49.75) 100bb
    MP1 ($58.03) 116bb
    MP2 ($72.47) 145bb
    MP3 ($46.07) 92bb
    CO ($43.60) 87bb
    BTN ($63.85) 128bb
    SB ($50) 100bb
    BB ($79.53) 159bb

    Pre-Flop: ($0.75, 9 players) HERO is UTG
    HERO raises to $1.75, UTG+1 raises to $4.75, 7 folds, HERO calls $3

    Flop: ($10.25, 2 players)
    HERO checks, UTG+1 checks

    Turn: ($10.25, 2 players)
    HERO checks, UTG+1 bets $6.28, HERO calls $6.28

    River: ($22.81, 2 players)
    HERO checks, UTG+1 bets $11.10, HERO ?

    Enemy:
    7,7k hand, 13/9/3,3 flop cbet 3bet pot 90%, agg 38%, wtsd 25%

    Ez turn-ön erősen fold gyanús, de ha már calloltam, akkor a rivert is kénytelen vagyok. Már eleve set miningra készültem QQ-val. Vagy ez túlzás lenne? Nehéz olyan lapot tenni a range-be, amit vernék... Főleg A high flopon. Ezt a check behindot nem tudtam hova tenni. Ilyen magas cbet-tel még JJ-t, AA-t, de még KK-t se hiszem, hogy slowplayezne. Végülis, ha arra játszott, hogy legalább egy utca value-t nyerjen olyan ppból ami épp nálam van, akkor jól csinálta. Flopon kész voltam a dobásra, aztán mégis képes voltam újra beleszeretni a lapomba...

  2. #2
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    én már turnön is dobnám, riveren meg tuti. az UTG emelést 3 betelte UTG+1-ről (amúgy is elég feszes arc, nem hiszem, hogy lightan tolná), ez elég nagy erőt jelent. szerintem vagy AK van nála vagy AA (utóbbira voksolok, hiába kisebb az esélye jóval). set miningra nincs meg az oddsod pre call-lal, és egy alacsonyabb boardon még nehezebb a helyzet. amúgy a turn call-t elmagyarázod, hogy miért csináltad? (mivel hívott volna, aminél elől vagy?)

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Azért szerintem a sima fold 3betre QQ-val elég necces lenne. Még alacsonyabb 3bet ellen is. 100bb deepen meg főleg.
    A turn call meg... Egyszerűen bezavarodtam. A magas cbet ellenére mögém checkelt és így hirtelen elhittem, hogy lehet keresnivalóm. Szerintem ez a call még beleférhet. Előfordulhat nagy ritkán, hogy nem az a range van a kezében, amit a statjai tükröznek. Hanem teszem azt 77-TT környéke. Megesett már, hogy ilyesmi enemy képes volt nagyon vad handeket mutatni hasonló szituban.
    Egyszerűen nem értettem mit akar a check-el. Mivel ilyen magas a cbetje tudhatta, hogy én tudom, hogy ő mindig cbetelni fog A magas boardon és legalább egy utcát callolok QQ és hasonló lapokkal. És így igazából turn-ön fogalmam se volt mi van nála. Lehet az én bambaságom. Erre vagyok kíváncsi

  4. #4
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    hát jah,megeshet,hogy vmi nálad rosszabbat mutat,az itt a kérdés,hogy véleményed szerint hányszor leszel jó.én szerintem nagyon ritkán,ezért tuti dobnám turnön.az,h magas a cbete és ilyen egyértelmű cbetelendő flopon nem hív,majd turnön belehív,az elég nagy erőt sugároz szerintem. ahogy feljebb is írtam,AA-t (esetleg AK-t) rakok a kezébe.az lehet itt a kérdés,hogy ő milyen range-re tesz téged. mivel calloltad a 3betet oop, így kb JJ,QQ,AKs(nemtudom h játszol közepes sc-kal,KQs típusú lapokkal,stb,ezért ilyen standard kezeket látok bele). nemtudom mik a historytok,neked mik a statjaid,de mivel 7,7k handed van róla,így neki is rólad.és lehet,h a te statjaidra játszik,ezért is hagyta ki a cbetet,h add meg neki az utcánkénti betjét turntől kezdve. a set miningról annyit gondolok,h arra,h azt játszd,nincs meg az oddsod.ha úgyérzed,h képes vagy postflop pluszosan kijönni a call-lal,eldobatni nálad jobbakat board függvényében,akkor jó,más esetben dobás szerintem pre.

  5. #5
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Elég nit az UTG, így nem 3betelnék preflop, ahogy ment jó kérdés, lehet el tudnám ereszteni valahol postflop.

  6. #6
    Fanatikus tag Banderas79 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 24.
    Hely
    Vác
    Hozzászólások
    373

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    elég nit az utg, így nem 3betelnék preflop, ahogy ment jó kérdés, lehet el tudnám ereszteni valahol postflop.
    utg= hero

  7. #7
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet Banderas79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    utg= hero
    Sry, elnéztem. Akkor még inkább elengedem a handet. Ellenfél számai alapján nem sok minden verünk ezen a boardon.

  8. #8
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Historynk kevés volt egymásról. Az a 7,7k hand nem az asztaloknál lett összegyűjtve...
    De még így is azok alapján, amit eddig láthatott tőlem valóban kb. JJ+, AQo+ range van nálam. Ha pedig így gondolkozik egyszerűen nincs értelme kihagyni egy cbetet flopon. Szvsz.
    Lehet rossz a logika, de úgy futottam neki, hogy ha flopon overpárom van egyet callolok, de turnön feladom. Mert AK, AQ van a range-ben és egy cbetet úgyis elereszt any flopon és ha turn nem segít feladhatja. Ász magas flopokon meg ch/f. Bár ez így leírva iszonyú weaknek tűnik és nagy -EV hosszútávon. Hm.
    Lehet az a legjobb, ha ennyire korai poziciós akcióban, oop, adott enemyvel szemben egyszerűen csak foldolok pre?!

  9. #9
    Őstag Bumbanas avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 27.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    1.788

    Alapbeállítás

    Preflop 4bet inkább. Flopon egy jó játékos nem fog AQ, AK-val hívni, mert csak JJ, AK, AA az amivel adni fogsz, így meg beleestél abba, hogy bemagyarázd magadnak a turn cc-t. A helyében egy AA, AK, KK-t hasonlóan játszanék meg.
    geri190 likes this.
    Örökös versenyfutás folyik a programozók és az Úristen között:
    A programozók igyekeznek minél nagyobb, jobb és idióta-biztosabb programokat létrehozni, az Úristen pedig igyekszik minél nagyobb és jobb idiótákat produkálni. ....Egyelőre az Úristen van nyerésben.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Igen egy átlag regulártól én is erre számítanék. De nem olyantól, aki 3bet potokban 90%-ban támad. És hangsúlyoznám, hogy ugyan van róla bőven handem, de nem azért, mert sokat játszottunk egymás ellen... Szóval az, hogy személy szerint rám szabná a játékát a nagy history miatt és trükközne az kevésbé valószínű. Ezért zavart össze.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •