Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen
Like Tree3Likes

Téma: nl5 QQ oop

  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás nl5 QQ oop

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    iPoker
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Canggi ($5.76) 115bb
    UTG+1 fishback26 ($1.74) 35bb
    CO twinsjonas ($6.09) 122bb
    BTN Vladinator ($4.36) 87bb
    SB jabyga ($6.65) 133bb
    BB magder ($1.10) 22bb

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) jabyga is SB
    2 folds, twinsjonas raises to $0.15, 1 fold, jabyga raises to $0.50, 1 fold, twinsjonas calls $0.35

    Flop: ($1.07, 2 players)
    jabyga bets $0.52, twinsjonas calls $0.52

    Turn: ($2.11, 2 players)
    jabyga bets $1.25, twinsjonas calls $1.25

    River: ($4.61, 2 players)

    Final Pot: $4.61
    jabyga shows


    Villain kevés(40) hand alatt 13/10, többi stat értékelhetetlen.
    Mit lépünk riveren? turn nagyobb cbet?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  2. #2
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Én hajlok a check-fold felé. Nem igazán tudok olyan lapot tenni a kezébe, ami callolna 3 utcát és versz. Valamint elég feszesnek tűnik ahhoz, hogy itt riveren blöffbe kezdjen.

    Flopon és turnön is nagyobbat betelnék.
    BelaKecske likes this.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Turnön mehet 1.5. Meg flopon is lehet kicsit nagyobb, annak ellenére hogy 3bet pot. Valszeg egy 13/10-es nem fogja kifigyelni, hogy a nagyobb az Nálad value lesz.

    Riveren check/foldon kívül semmi más nem jöhet szóba. Nagyon sok minden javult, blöffölni úgysem fog valszeg egy ilyen NIT.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Turnön mehet 1.5. Meg flopon is lehet kicsit nagyobb, annak ellenére hogy 3bet pot. Valszeg egy 13/10-es nem fogja kifigyelni, hogy a nagyobb az Nálad value lesz.

    Riveren check/foldon kívül semmi más nem jöhet szóba. Nagyon sok minden javult, blöffölni úgysem fog valszeg egy ilyen NIT.
    És ha azt írtam volna, hogy ismeretlen? Azért 40hand még a vpiphez is kevéske.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #5
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Azt 40hand alatt is láthatod betsizok-ból, limpek hiányából, talán pár mutatásból, hogy nem agyhalott az illető, kétlem, hogy lenne oka rá, hogy ezen a riveren callozzon neked Jx szerű handekkel, s annyira az 1 párok blöffbe fordítása sem gyakori szerintem, hogy ettől keljen tartani.

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Valóban kevés a 40 hand, de látszik a tendencia, hogy nem 70/55 felé tart.
    Ha teljesen ismeretlen lenne, nulla hand historyval, akkor is fold, mert ritka lesz itt a blöff, elég spéci esetben lehetne max c/callolni vagy betelni, valami nagyon őrült játékosnak, illetve nagyon CS játékosnak. Iszonyat ritkán, ez a lényeg.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    A legrosszabb line-t választottam és ch/calloltam. Tulajdonképp ch/foldolni akartam, de amikor rámtolta a stackjét annyira hiteltelennek éreztem, hogy nem bírtam eldobni. AJ-t mutatott.
    Szvsz abszolút értelmetlen az ő részéről ez. Ha úgy gondolja, hogy JJ-AA-m vagy egyéb settem(ennek a pre 3bet miatt kicsi lesz az esélye a szemében) akkor miért callolt turnön. Arra nem húzhat, hogy esik majd egy jó blöffkártya és én checkelni fogok, tehát biztos nem float szándékkal callolt turnön, hanem azért mert azt gondolta elől van. Viszont valóban checkeltem. Akkor miért fordul blöffbe? A 3bet range-emből nincs nálam két pár, csak olyan handdel szemben nem sd képes, ami turnön is verte.
    Tulajdonképpen ezért adtam meg, mert random sc-n(57s és 78s), valamint 88-on kívül nem tudtam nála olyan lapot elképzelni, amiben riveren value-ból pushol(amivel eljut riverig, mert callolja a pre 3betet és a flopCbetet). Nagyon fishy itt a részemről a call?
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    AJ-t mutatott.
    screenshot-2011-10-07-at-7.37.42-AM.png
    vadallat likes this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Egy ilyen range-t állítottam fel, amikkel pre callolhatja a 3betet, majd a cbetet és riveren pusholhat valueból vagy blöffből. Nem raktam bele a nem treff TP-ket sem, mert azokat mutatás előtt nem feltételeztem, de ha beletenném nyilván nőne az equitym.
    [TT-88, AQs,AKs,AQo,AKo,AJc,KJc,KQc,QJc,JTc,T9c,A6h,A4h,A3 c,]
    Ez ellen 71% az equitym.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    AK-AQs-ekből csak a flössöket tenném bele, meg a köröket esetleg, AKból jóval kevesebbet, mert az 4bet sokszor, szetteket is tennék bele, Ász kicsiket nem annyira.

    Egyébként az a baj, hogy nem lehet tudni, mennyire fog itt blöffbefordulni és amíg nem tudom, addig elhiszem, hogy odaért flössre vagy sorra.

    Van játékos akinél ritkán lesz itt a 88on kívül value-lap mert fd-kkel, szettekkel agró, van az a típus aki 2pár-szett sem vbetel itt, viszont képest lehet blöffbefordulni ezen a riveren bármivel, ilyenek ellen más a helyzet.
    Szóval sok játékos ellen jó lesz a cc itt szerintem.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •