Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás NL10 - QQ, A-oson OOP, 3bet potban

    http://weaktight.com/6003881


    Ellenfél: http://img22.imageshack.us/img22/1762/5zn9.jpg , de ami a lényeg, 22%-ban nyit ebből a pozícióból, Fold to CB in 3bet pot: 16% (3/19), Fold to CB 3bet pot turn-ön: 33% (3/9), float flop 88% (14/16)

    A kérdésem, hogy mi a jó játék ha a dealer nem adja meg a 3 betet, tehát HU maradunk UTG-vel?! Lövünk minimum kettőt, vagy CH/Foldoljuk ?!


    Rosszul tettem fel elsőnek, de most már jó, elnézést .
    Utoljára módosítva: hozzaszolo2 által: 2013. 08. 05. 19:27

  2. #2
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    UTg ellen vagy egy, vagy három, hogy ászokat dobjon, így feladom 2 ember ellen.

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Igen, csak UTG ellen érdekelne a játék. Egynek van értelme ilyen statnál "Fold to CB in 3bet pot: 16% (3/19)" ?!

  4. #4
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ja azokat nem olvastam el, ez mondjuk így necc, mert a srác semmit sem dob pre sem ,meg flop sem, ezért szerintem sok ász van a nála ahhoz, hogy 2 utca bet elég legyen, viszont mivel a range-ed bika, az övében meg AA nem nagyon lesz, a szetteket meg talán agresszívan játssza beleférhet a 3 ha tud dobni, de nem biztos h ő a megfelelő alany Ellene az egy utca lehet tényleg nem király, bár ezen a boardon talán fog azért dobni IP is eleget.

  5. #5
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    nagyon alacsony a fold to cbetje, magas a float százaléka flopon, szóval ez így inkább check

  6. #6
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nagyon alacsony a fold to cbetje, magas a float százaléka flopon, szóval ez így inkább check
    Akkor miért check? Mármint nekem ez az indoklás nem fér össze. Ha azt feltételezem, hogy minden szar is a range flopon, és ezekből minden szarral floatolni fog, akkor naná hogy betelek ha ketten vagyunk

    Az a nem midnegy itt ugye, hogy mi lesz inkább a pre calling range, mennyire lesz A-heavy. Szerintem azért nem annyira, de ha feszesebb az imageünk, akkor nem fog azért ezena flopon hero ellen floatolni minden szeméttel. Ha laza állat imageünk van, akkor igen, és valszeg lőnék És nem azért, h Ax-eket dobassak, hanem az összes többi floatja ellen értékért.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder GeigerAlex avatara
    Csatlakozott
    2011. 12. 16.
    Hozzászólások
    628

    Alapbeállítás

    Nagyon erős range-et reppelünk, sztem flop cbet, aztán ch/f. SD képes kezekkel nem fog kibarrelezni, maximum Ax vbetel vagy erősebb. Ha flopon ennyire keveset dob akkor miért merül fel a check?
    Ha nagyon sokat dobna cbetre és checkre lopkodná a potokat, akkor be lehetne állni bluffcatchre is.

    {Feltételezve, hogy csak UTG van a partyban.}

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •