Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (43) összesen
  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás tibzen FTP 75k garantált verseny 1. hely - videó

    tibzen fórumtársunk még május elején az első helyen végzett a Full Tilt Poker $100+$9 nevezésű díjú 75k garantált versenyén. Ezúton is gratulálunk ehhez a remek eredményhez!

    Verseny részletei
    Nevezési díj: $100+$9
    Indulók száma: 696
    Terem: Full Tilt Poker

    Az első szakaszban nyújtott játékáról készített egy videót, amelyet a következő linkről tölthettek le:

    tibzen FTP 75k garantált verseny 1. hely - korai szakasz (videó) - I. rész

    Ajánljuk még figyelmetekbe tibzen korábbi élménybeszámolóját a bécsi Spring Poker Festival főversenyéről.

    Update (2008. július 1. - 15:00):

    tibzen FTP 75k garantált verseny 1. hely - középső szakasz (videó) - II. rész

    tibzen FTP 75k garantált verseny 1. hely - végső szakasz (videó) - III. rész

  2. #2
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    erre nagyon kivancsi leszek/vagyok

  3. #3
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Megnéztem. Nekem tetszett, várom a folytatást. Kár volt azért a 78-as partyért, de a végén az A8-al azt nagyon behuztad.

    Nekem egy kérdésem lenne, ill. inkább a véleményedre lennék kíváncsi.

    Valakinek (talán malacka) videojaban azt hallottam, hogy a korai szakaszban nem érdemes limpelgetni, mert minden egyes ellimpelt zsetonnal veszítesz a duplázásnál.

    Te ennek pont az ellenkezőjét mondod, hogy olcsón nézzünk gyakran flopot.

    Ennek van köze a nevezés nagyságához/ játékosok tudásához? Vagy a deep verseny miatt játszol Te így?

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 09. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    245

    Alapbeállítás

    Az a8-nál nagy mázlim volt a riverrel, de mint mondtam is (ha jól emlékszem, mert már több mint egy hónapja vettem fel) azért adtam meg mert 40% körül volt az osztozásnak az esélye, és kb. 10%-ban lehet, hogy totál blöff, mondjuk egy kis párral. Ja és persze a stack-em is jóval nagyobb volt. A kiesést nem hiszem, hogy kockáztattam volna.

    A deep stack-es versenyek korai szakaszában, általában így játszom, leginkább pozícióban megadok kisebb emeléseket, vagy elölről nyitok marginális lapokkal, vagy egyszerűen belimpelek. Ezt azért igyekszem nem túlzásba vinni, és figyelek az image-emre.
    Érdekes, hogy például rebuy-os versenyeket pedig iszonyat feszesen játszom, pedig sokan ott próbálnak meg gyengébb lapokkal nagy kasszákat elvinni.

  5. #5
    Őstag ThxLittleFish avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 12.
    Hely
    Honolulu
    Hozzászólások
    1.240

    Alapbeállítás

    csak belekukkantottam, de szerintem jó és tanulságos majd hamarosan alaposabban belemerülök bár nem szoktam mtt-zni egyelőre

    viszont elején szerintem azért érdemes gagyibb lapokkal is benézegetni hátha kapunk valami brutál flopot és eltudunk vinni valami nagyobb kasszát egy hülye ellen aki még nem esett ki... és ekkora vakok mellett mégha nem is viszel semmit és később 16szorozod a pénzed szerintem nem jelentős a különbség viszont ha viszel nagyob potokat és később azokat duplázod az már jó...

    rebuyos versenyeken én is elején tök feszes vagyok(nem szeretek rebuyolgatni ) mert őrültekháza szokott lenni és ha van valami jó lapom és kis szerencsém akkor könnyen duplázhatok vagy akár triplázhatok is... gagyi lappal meg vagy dobhatok vagy nagy szerencsém van vagy rebuy... de tényleg baromi ritkán mtt-zek úgyhogy nemtom... nekem eddig ez jött be

  6. #6
    Six
    Six nem elérhető
    Lelkes újonc Six avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 10.
    Hely
    Siófok
    Hozzászólások
    84

    Alapbeállítás

    Tetszik a video, várom a folytatást!

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Az elejét megnéztem, kár a 78cal elhullajtott zsetonokért, de ha jól sejtem nem lett belőle baj :-) Grat a versenyhez és a videóhoz.

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valakinek (talán malacka) videojaban azt hallottam, hogy a korai szakaszban nem érdemes limpelgetni, mert minden egyes ellimpelt zsetonnal veszítesz a duplázásnál.

    Te ennek pont az ellenkezőjét mondod, hogy olcsón nézzünk gyakran flopot.

    Ennek van köze a nevezés nagyságához/ játékosok tudásához? Vagy a deep verseny miatt játszol Te így?
    Ez elég érdekes felfogás, még nem hallottam ilyet :-) Ha nem nézel flopot akkor hogy akarsz duplázni? :-)

  8. #8
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Idézet rocqoel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az elejét megnéztem, kár a 78cal elhullajtott zsetonokért, de ha jól sejtem nem lett belőle baj :-) Grat a versenyhez és a videóhoz.



    Ez elég érdekes felfogás, még nem hallottam ilyet :-) Ha nem nézel flopot akkor hogy akarsz duplázni? :-)
    Úgy értettem, hogy az elején csak monsterekkel megyünk bele a partyba, amivel ugye jó eséllyel duplázunk. De ha korábban 10-20%-át "ellimpelgettük" a zsetonunknak, az a duplázásnál már duplán, 20-40%-ban jelenik meg. Pl. 2k-ból tudsz csinálni 4k-t, de ha már csak 1700-ad van, abból csak 3400 lesz.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 13.
    Hely
    Tatabanya
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy értettem, hogy az elején csak monsterekkel megyünk bele a partyba, amivel ugye jó eséllyel duplázunk. De ha korábban 10-20%-át "ellimpelgettük" a zsetonunknak, az a duplázásnál már duplán, 20-40%-ban jelenik meg. Pl. 2k-ból tudsz csinálni 4k-t, de ha már csak 1700-ad van, abból csak 3400 lesz.
    Hát nem csak monsterekkel, olyan lapot, amivel hosszútávon megéri belimpelni vagy emelni nyilván nem dobunk el azért hogy duplázásnál néhány zsetonnal többünk legyen. Ha alig jáccunk partit amúgy sem biztos hogy kifizetik a nagy lapokat.

  10. #10
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Mikor jön a köv. rész?

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •