Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás Bukásom statjai

    Sziasztok!

    Sariboxer ajánlotta, hogy tegyem fel a statokat ide a fórumra.
    egy screenshootot teszek fel a statokról és egy grafikont.
    Kíváncsian várom a véleményeteket.
    ami nekem feltűnt az a magasabb VPIP, s a 3bet elég magas. ez amugy se szokott kicsi lenni nálam, mert NL50-en már muszáj. Itt NL10-20-on még nem annyira vérmes a mezőny, s ezt volt, hogy nem vettem figyelembe, s elég sokszor pofonokba ütköztem.

    Előre is köszi.

    Ha még valamelyik stat kell, szóljatok, s megnézem.
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    hu... szerintem micro/small stakesen szinte kizárólag a showdown alapú játék nyereséges (legalábbis valószínűleg ez így van), te pedig nagyon sokat buksz ott.
    egy normál mikrolimites nyerő játékosnál ez a két vonal (non-showdown és showdown winnings) fel van cserélve.
    túl sokat cbetelsz, túl keveset dobsz cbetre, túl soka mész showdownhoz (35%), és túl gyenge kezekkel (45% won at showdown).
    befeszülnék mind preflop, mind postflop, 3bet legyen 5-6%, squeeze nagyon tudja vinni a pénzt, ha becalloznak, és úgyis befognak, mert mindenki cs, szóval az olyan 4-5%on ok.

    még mindig nagy hibád, hogy nem dobsz semmit 3betre, a fold to 3bet %-od olyan 20% körül van, ez 60-70-80%nál ideális. ezen sürgősen változtatni kell, mert ez így nagyon burnmoney.
    Utoljára módosítva: peterpanic által: 2008. 08. 21. 16:44
    a félreértett szupermarketkalóz.

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Sariboxer ajánlotta, hogy tegyem fel a statokat ide a fórumra.
    egy screenshootot teszek fel a statokról és egy grafikont.
    Kíváncsian várom a véleményeteket.
    ami nekem feltűnt az a magasabb VPIP, s a 3bet elég magas. ez amugy se szokott kicsi lenni nálam, mert NL50-en már muszáj. Itt NL10-20-on még nem annyira vérmes a mezőny, s ezt volt, hogy nem vettem figyelembe, s elég sokszor pofonokba ütköztem.

    Előre is köszi.

    Ha még valamelyik stat kell, szóljatok, s megnézem.

    Előre is bocsi, de ez KATASZTRÓFA!
    Először is, túl laza vagy! Főleg, ha még buksz is vele: a cold call szerintem nagyon magas lesz nálad, azzal buktál egy kisebb vagyont, a 3bet-re alig akarsz dobni, ott megint elúszott egy kisebb vagyon. A WTSD BAROMI magas, 20-25-nek kéne lennie, meg is látszik a WaSD mindössze 45%! Ahogy nézem, elég agresszív vagy, viszont nem megy a calling station éned rovására. Szerintem 3beteket és Sq-kat is túlerőlteted. Cbet érték is nagyon magas, ahogyan a fold to cbet nagyon alacsony.

    Amit még megnéznék az a "stack size" fül, épp tegnap botlottam bele, s kúrvára földhöz baszott, hogy 120-190bb-s állásnál buktam el a nyereségem jelentős részét!

    + Szerintem még a steal is eléggé magas, CO-ból tlaán még nem annyira, de az SB 35% az pénzkidobás. (van egy megérzésem, hogy a CO-s steal kísérleted is a kiadás oldalt erősíti...)
    Utoljára módosítva: nando42 által: 2008. 08. 21. 16:54

  4. #4
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Hali!
    Szerintem túl laza vagy és túl agresszív. Vagy túl sokat blöffölsz CS-k ellen, vagy sokszor emelsz wa/wb szitukban. De inkább mindkettő.
    Túl sokszor jutsz el mutatásig, ami egyrészt azért van, mert lecallozzák a blöffjeidet, másrészt sok hibás herocallt csinálsz szerintem. Flopon is túl sokszor adod meg az ellenfelek cbetjét. Nekem pl 62% a flop fold to cbet, neked meg 35. A cbeted is kicsit soknak tűnik ilyen vpip mellett. Szerintem preflop feszülj be kicsit, főleg korai pozícióból. Olyan 19/16 már elég. Ilyen 25/19 lag játékkal persze nagyobb nyereséget lehet elérni, de ahhoz nagyon jól kell játszani postflop.
    3bet is magas kicsit.
    Így első ránézésre ennyi, majd ha még eszembe jut valami, akkor leírom.

  5. #5
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet peterpanic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    még mindig nagy hibád, hogy nem dobsz semmit 3betre, a fold to 3bet %-od olyan 20% körül van, ez 60-70-80%nál ideális. ezen sürgősen változtatni kell, mert ez így nagyon burnmoney.
    Na igen, ez el is kerülte elsőre a figyelmem, a túl sok 3bet call baromi veszteséges tud lenni.

  6. #6
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Most vagy be copyzom amit a többiek írtak eddig, vagy csak bólogatok szépen.

    Leírtak mindent. Változtatnod kell....
    It's just a ride.

  7. #7
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Itt vannak az enyémek, ezek full ring statok NL50 eurós asztalokon, help!

    http://img4.tar.hu/riper/img/35917948.jpg#3
    http://img4.tar.hu/riper/img/35917947.jpg#3
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #8
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt vannak az enyémek, ezek full ring statok NL50 eurós asztalokon, help!

    http://img4.tar.hu/riper/img/35917948.jpg#3
    http://img4.tar.hu/riper/img/35917947.jpg#3
    21/45% (WTSD/WaSD) baromi furcsa, biztosan van valami baj a river játékoddal, 50-55%-nak kellene lennie. (Korábban is említetted, hogy ez így van, tehát biztosan nem variancia.)

    Másik dolog szerintem az, hogy 3betet te is sokszor adsz meg, az én tapasztalatom az, hogy vagy fold, vagy re-raise, call csak és kizárólag csapdázáskor elfogadható (QQ+); baromi sok pénz megy el a 3betek callolgatásával. A steal elég magas, főleg SB-ből vegyél vissza, de a CO range-t is szűkíteném.

  9. #9
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Köszi srácok, igyekszem változtatni, megfogadni a tanácsokat. Nos igen, a CS-ekkel meggyűlt a bajom. aztán lehet túl sokat próbáltam floatolni is, meg túlkombináltam sokszor a lapjaimat. Többször eldöntöttem, hogy 2 magas lapja van, s jó ellene a közepes párom. hát, volt, hogy tévedtem )).

  10. #10
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    HM-ben megnéztem a steal filterrel, elég szép plusszos még a gyenge lapokra szűkítve is, ezért nem éreztem azt, hogy visszább kéne venni belőle. A 3bet callt akkor lehet feszesebbre veszem, de a legnagyobb hiba a WTSD/WaSD a játékomban. NL25-ön, ahol masszív nyerő voltam, ott is ilyen értékek jöttek ki. Úgy érzem talán túl sokszor adok meg riverbetet, ha valaki megnézné a sajátját összehasonlítva az enyémmel megköszönöm, mert én nem vágom:
    A fenti minta alapján:
    River call Eff: +42.44 euró
    River call efficiency: 1.05
    River call win%: 34.1%
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •