Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
  1. #1
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás NL200 SH, inducing squeez

    Mostanában eléggé érdekel ez a squeez indukálása téma. Versenyen szórakoztam vele elég sokat, most cash gamen is megpróbáltam.

    Érdekelne a véleményetek, hogy egyáltalán készpénzes játékban van értelme a squeez indukálásánal. Úgy gondolom, napközben a starson értelmes játékosok vannak. Sokan squeezelnek, viszont ezt nem feltétlenül ismerik fel. Adódott számomra egy remek alkalom.

    Laza asztalom volt, sok északi játékossal. A pozícióm korrekt volt a trükkhöz. Próbáltam már korábban belőni a 3bet (squeez) range-üket. 55-AA, ezek nagy része ellen coin vagyok, míg AT-AQ, KQs-et szépen dominálom.

    PokerStars Leosztás #20421974288: Hold'em No Limit ($1/$2) - 2008/09/15 6:44:30 ET
    Asztal 'Orestes' 6-max #5 szék a button
    1 szék: Rodion2 ($211.75 zseton)
    2 szék: dave_jan ($96.50 zseton)
    3 szék: joe_yours ($98 zseton)
    4 szék: BenkiQB ($111.05 zseton)
    5 szék: Webbing ($416.75 zseton)
    6 szék: Lazy_Jack ($194 zseton)
    Lazy_Jack: berakja a kisvakot $1
    Rodion2: berakja a nagyvakot $2
    *** ZÁRT KÁRTYÁK ***
    Kapott BenkiQB [As Kh]
    dave_jan: dob
    joe_yours: emel $4 eddig $6
    BenkiQB: megad $6
    Webbing: dob
    Lazy_Jack: dob
    Rodion2: emel $12 eddig $18
    joe_yours: megad $12
    BenkiQB: emel $93.05 eddig $111.05 és all-in ment
    Rodion2: megad $93.05
    joe_yours: dob
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hozzászólások
    918

    Alapbeállítás

    Sztem nl200on már van értelme!!

    bár kicsit furcsa ez a squeeze, mert nagyon nagyon kicsi, illetve Te csak félstackkel ülsz. Aki ilyen kicsit emel squeezeként az nem hinném, h egy jó regular, aki tág range-dzsel kap az iylen alkalmakon, hanem inkább valami random donk, akinél a fene se tudja mit jelent a 3bet (csak nagyon erő lapot vagy össze-vissza minden hülyéget).

    Sztem még így is +EV a játék.
    Utoljára módosítva: lederman által: 2008. 09. 15. 12:25

  3. #3
    Handelemző medgypeti avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 22.
    Hely
    Valuetown
    Hozzászólások
    3.055

    Alapbeállítás

    Miért ülsz fél stack-kel???
    “Just because I'm losing,doesn't mean I'm lost,doesn't mean I'll stop,doesn't mean I will cross.”

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    Idézet medgypeti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért ülsz fél stack-kel???
    mert SS-t játszok és dupláztam elötte
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  5. #5
    Team Hero Neomorf avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 22.
    Hely
    Carpal Tunnel
    Hozzászólások
    1.140

    Alapbeállítás

    ez már inkább tripla ss-hez..
    és 6max-on +ev-s az ss játék??
    Utoljára módosítva: Neomorf által: 2008. 09. 15. 19:31

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    40-50$ beülővel játszok.

    nagyon érdekes dolog ez.
    szerintem annyira utálnak párunkat, akik SS-t játszanak NL200-on, hogy nagyon easy felduplázni. van pár játékos még akik ezt játsszák rajtam kívül. sok a gambler ezen a limiten. nem játszok hit & run-n, de kerülöm az 50+ BB-s döntéseket. Persze ez a része az SS játéknak, hogy nincsenek 4-5. utcás döntések. A bankrollom mérete miatt játszom ez az SS játékot, no meg azért mert NL50 alatt már nem tudok optimális döntéseket hozni, mert sajnos nem motivál a tét. (ez a nagy hibám szvsz)
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    shortstackként semmi értelme a squezze-nek, gyakorlatilag sose fognak dobni...
    fél beulovel a legrosszabb jáccani

    amugy sose értettem h. lehet SS-t jáccani, a legundoritobb játék ami létezik (én pl. utálok minden ss-t, szerintem hasznosabb lenne NL50-en full beulovel megtanulni jáccani...

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.009

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    shortstackként semmi értelme a squezze-nek, gyakorlatilag sose fognak dobni...
    fél beulovel a legrosszabb jáccani

    amugy sose értettem h. lehet SS-t jáccani, a legundoritobb játék ami létezik (én pl. utálok minden ss-t, szerintem hasznosabb lenne NL50-en full beulovel megtanulni jáccani...
    És lő.... GÓÓÓLL!!

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder BenkiQB avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    710

    Alapbeállítás

    mindenki utálja az SS-eket. én is...

    viszont profitért játszok és kevés tapasztalatom alapján profitábilis ez a játék, mivel utálnak és pl. rendszeresen adják a 3-bet allinem KJo és A9o típusú lapokkal.
    "Mi az hogy koinflip? Haggyá má ilyenekkel! Minden zsuga 50-50, vagy nyer vagy veszít. Ő mutatott ász négyest, te mutattál kilences hatost és a végén jött a hatos. Ennyi! A jobb ZSUGA nyert!" - 50-es nyakláncos

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 03. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.272

    Alapbeállítás

    Nekem is úgy tűnik hogy már van elég dead money a potban ehhez a játékhoz.

    Wins Ties Equity
    34.19% 11.43% 45.62% ( AsKh )
    42.95% 11.43% 54.38% ( AA(100) KK(100) QQ(80) JJ(70) TT(60) AK(80) AQ(50) )

    Mondjuk a range egy kicsit önkényes, én itt egy JJ-t vagy AQ-t simán dobnék, de egy svéd?

    Amúgy 50-es és 100-as SH asztalokon egyáltalán nem találkozom jó ss játékosokkal. Aki fél stack-el ül benn általában simán hülye. A HM szerint megy ellenük. (cash game/reports/main filters/effective stack BB)

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •