Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (36) összesen
  1. #1
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás Ducks never lose? NL50 SH - Update

    Hand #1690011711001122: Pebble Beach (6-Max) 11711
    Seat 5: Samantha_Fox (49.55 in chips)
    Seat 6: nyik*** (73.05 in chips)
    Seat 7: Big*** (50.65 in chips)
    Seat 8: mass*** (83.05 in chips)
    Seat 10: Geob*** (29.70 in chips)
    Big***: posts small blind $0.25
    mass***: posts big blind $0.50
    Dealt to Samantha_Fox [ ]
    Geob***: folds
    Samantha_Fox: raises to $2
    nyik***: folds
    Big***: calls
    mass***: folds
    @@@ F_L_O_P @@@ [ ]
    Big***: checks
    Samantha_Fox: bets $3
    Big***: calls

    # # # TURN # # # [ ]
    Big***: checks
    Samantha_Fox: bets $8
    Big***: calls

    &&& RIVER &&& [ ]
    Big***: bets $13.25
    Samantha_Fox: ???
    Utoljára módosítva: Zehy által: 2008. 11. 21. 11:01
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  2. #2
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Én ezt eldobnám. Gyakorlatilag csak a totál blöfföt vered. Én várnék egy jobb helyzetre.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    170

    Alapbeállítás

    Fold, egy ásza lehet nem nagyon jó kickerrel.

  4. #4
    Fanatikus tag Erda avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    256

    Alapbeállítás

    Big line-ja elég bosszantó. vagyis bosszantó lenne, ha pl. AK-d lenne, vagy A-d gyengébb kickerrel, de így teljesen egyértelmű fold a riveren. ha lenne róla kedvező info és egy olyan note, hogy busted drawt riveren oop általában beteli, akkor esetleg megadható, de akkor is szívesebben adnám 77+-szal, mert a flush húzójában lehet akár 5-ös, akár 6-os. a turn bet is csak a szín húzó miatt lehet indokolt, de én már ott is ch/f-t játszottam volna. az ilyen szitukat nem kell túl agyalni, nagyon -EV a megadás. 22-vel settel játszunk nagyot, egyébként még vagy flopon üzzük ki az ellenfelet, vagy adjuk fel.

  5. #5
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Sztem a 2nd barrel teljesen jó, csomó gyengébb lapot eldobhat, amivel floppon megadott....
    Read nélkül dobnám, ha láttam már busted FD-vel így blöffölni, akkor megnézném, mindenesetre úgy mondanám h 90%-ban fold, elég set gyanus linet játszik
    Gondolom a hand azért került ide, mert megadtad
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  6. #6
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem a 2nd barrel teljesen jó, csomó gyengébb lapot eldobhat, amivel floppon megadott....
    Read nélkül dobnám, ha láttam már busted FD-vel így blöffölni, akkor megnézném, mindenesetre úgy mondanám h 90%-ban fold, elég set gyanus linet játszik
    Gondolom a hand azért került ide, mert megadtad
    úgy ismered zehyt ,hogy itt CSAK callol bármit is ?
    It's just a ride.

  7. #7
    PA addict bojanika avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.579

    Alapbeállítás

    Idézet bravesoul eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    úgy ismered zehyt ,hogy itt CSAK callol bármit is ?
    Én látok rációt egy call-ban. Busted draw-t verjük.
    Persze Zehy szeret wp-s hand-eket felrakni, lehet push/fold volt a parti vége.
    "Zidane eltéveszthetetlen stílusban kezeli a labdát. Hoppá, most látom, ez nem is Zidane."

    (Knézy)

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.282

    Alapbeállítás

    a callban nem látok rációt

    az a baj hogy sac/kb 26 van benn az 50 es stackböl tehát a river push nem biztos hogy +ev..

    de érdekes próbálkozás lenne

  9. #9
    Őstag peterpanic avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.662

    Alapbeállítás

    teljesen halott ötlet szerintem (bocs), persze fogadok zehy rátolta a fish meg adta busted drawval
    most komolyan, egy teljesen ismeretlen (? - gondolom, hisz nem írtál semmit a kommentes rovatba ) ellen itt égessünk pénzt a reraise/call-al, amikor a ranget még sejtésre sem lehet belőni.
    én értem, hogy nem látod a logikát a 2 barrel call - majd river donkbet után. nem véletlenül, mert tényleg nincs benne.
    nem hiszem, hogy a push sokkal jobb lenne a callnál amúgy, ha belegondoltok, mi az amit eldob itt? gondolom Ax committed, Qx is, 5-6 miért donkolna riveren, esetleg valami közepes v. magas pocket? meg persze a busted draw, de basszus, ha semmit nem tudunk róla, miért feltételeznénk, hogy riveren donkolna egy ilyen value/blockbet szerűt bustedFD-vel (ami alapból a rangének csak kis százaléka)?
    abból következtetsz, hogy alapvetően ez a bet teljesen értelmetlen szinte az összes lappal (legalábbis ebben a méretben kb.), ergó nem tudja, hogy a rangeünk 90%-val itt becallozzuk, tehát biztosan blöffön van? érted, hogy nem teljesen konzekvens a gondolatmenet, legalábbis egyáltalán nem olyan egyértelmű a dolog, mint hogy J32 boardon le/craiselnek, az esetek 80%-ban blöffből ofcourse, mert nincs lap amit reprezentál kb. viszont FE-je van elvileg (az ő szemszögéből).
    na itt kb. ugyanaz a helyzet, nem reprezentál semmit a fickó, viszont FE nélkül tol be valami nyomorék emelést.

    utálom zehyt. mellette még én vagyok a begyöpösödöttagyú nit!


    utálok nit lenni.
    Utoljára módosítva: peterpanic által: 2008. 11. 21. 01:59
    a félreértett szupermarketkalóz.

  10. #10
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet peterpanic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    utálom zehyt. mellette még én vagyok a begyöpösödöttagyú nit!


    Köszönöm a hozzászólásokat mindenkinek! Kicsivel később jön a gondolatmenetem a handről, ami ott nekem roppant egyszerűnek tűnt, de nem sokan értettek eddig egyet vele (1 fő. Nem biztos, h jól csináltam, ezért is került fel a hand, nem - csak - a wp miatt. Szeretek vitatkozni értelmes emberekkel és ez egy nagyon megosztó hand, bőven lehet, h overthinking-el a részemről, amit nem biztos, h nl50-en kéne használni... Elmondom 1-2 óra múlva, aztán döntsétek el ti.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •