Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (25) összesen
  1. #1
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 09. 05.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.066

    Alapbeállítás Nl50 5max pározódott flop turn nuts?

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (4 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BTN ($59.58)
    SB ($94.50) (19/14/1.3, donk bet 50%, fold donk bet to raise 0%, turn aggr 2 c/r 50%) 462 hand


    Preflop: Hero is BTN with 10, A
    1 fold, Hero bets $1.50, SB calls $1.25, 1 fold

    Flop: ($3.50) 2, 3, 3 (2 players)
    SB bets $2.62, Hero raises $7, SB calls $4.38

    Turn: ($17.50) 10 (2 players)
    SB checks, Hero bets $10, SB raises $86 (All-In)

    Kb wtf arrcal vettem tudomásul a c/rt. Hol is vagyunk az ellenfél statjai függvényében? Bemákolta a range tetejét?

    Ui: flop call jobb lett volna valószínűleg.
    Utoljára módosítva: V.Peti által: 2009. 04. 17. 03:37

  2. #2
    Fanatikus tag JasonCorp avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    350

    Alapbeállítás

    kicsi ez a minta siman lehet card rusha. Foleg az eddigiek alapjan megeri neki agresszivan tolni, ugy sem hiszed el hogy bemakolta a flopot, ezen a boardon.
    1k hand utan ez call

  3. #3
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    331

    Alapbeállítás

    Egy T-PA turnon ritkán fog c/r-t játszani olyan lappal amit ver a T párod. Szerintem sima fold. Jó lenne tudni, hogy 3betel-e JJ+-t, mert azt is el tudom képzelni, hogy egy overpárt így játszik meg. Azok közül amik ellen kis favorit vagy egyedül 4h5h-t tudok elképzelni, mert a turnon felszedett megadrawok mindig felturbózzák az embert.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder arcsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 27.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    814

    Alapbeállítás

    Nalam flopon kicsivel nagyobb raise!
    Turn chek
    river call, vagy ha o chekol vbet

  5. #5
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Floppon egy 50% donkbetelőre simán jó a raise... bár a 0% fold kicsit riasztó, ezért talán itt jó a call is és turnben float.
    Turn bet/fold és turn check-behind/river call között vacilálok, talán az utóbbit választanám, mert így SD-ig juthatsz ennyi pénzért és több value-t szedsz ki talán a busted draw/kis pocket típusú lapjaiból...
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  6. #6
    Őstag Yomb1e avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hely
    Jancsika Jancsikaaa
    Hozzászólások
    1.462

    Alapbeállítás

    Ez nálam is fold,de láttam már ilyenkor AK-t is villain kezében...

  7. #7
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Flop egyértelmű raise, viszont a turn nálam check, ha riveren nem egészül ki draw instacall, ha igen akkor az emelés mértének függvényében call vagy fold.
    Így ahogy játszottad én eldobnám, bár nem vagyok biztos benne hogy jobb a csávó...

  8. #8
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Duplázódott boardon mindenki wp-zik, pláne HU-ban. A statjai alapján ez lehet a helyzet. Persze benne van a range-ben egy rakás jobb lap, de azért játszik így, hogy kifizessük ilyen szituban. Ilyen ellenfél ellen turn bet-nél számítani kell a C/R-re. TPTK-val autocall ha már beteltünk. Ezért is lehet jó az amit a többiek mondanak. Nem rossz itt a turn check. Ez a srác szinte mindent ilyen line-on játszik a statjai szerint. A bet/fold szerintem nem jó, csak hagyjuk kiblöfföltetni magunkat erős lappal. A flop nálam csak call. Hadd küzdjön oop.

  9. #9
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    A flop reraise egy 50% donkbetelő ellen szerintem kötelező, bár én itt biztosan nagyobbat emelek vissza, méghozzá 10-12-ig hívtam volna. (Zárójelben jegyzem meg, hogy nagyon furcsa, hogy egy 19/14-es játékosnál 50% legyen a donkbet arány).

    Amennyiben megadja a flop reraise-emet, akkor az azért nem jó jel, hiszen a donkbetelőt a reraise előtt leginkább 44-99 lapokra teszem, vagy valamilyen ászos lapra, viszont miután visszaemeltem rá (nem $7-ig...), onnantól két verzió van.
    a) vagy valami miatt adja a visszahívásom is 77-99 lapokkal
    b) lapja van, értsd van 3-asa, vagy 22, 33 van nála.

    A turn éppen ezért nálam check, itt úgy érzem egyébként is, hogy WAWB szituációban vagyunk, éppen ezért sem emelnék pozícióból +pot kontroll + rosszabb lappal itt már úgysem adja a hívásunkat. --> Turn check.

    A rivernél lássuk mit csinál, mennyit emel, milyen gyorsan, stb.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  10. #10
    PA addict bravesoul avatara
    Csatlakozott
    2007. 12. 13.
    Hely
    J.
    Hozzászólások
    2.496

    Alapbeállítás

    turn check behind, river call line nekem is a legszimpatikusabb.
    It's just a ride.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •