Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (47) összesen

Téma: NL10 KK 3bet.

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás NL10 KK 3bet.

    Seat 1: JannesJJeah ($10.15 in chips)
    Seat 2: lezuzlak ($10 in chips)
    Seat 3: Alukard25 ($3.10 in chips)
    Seat 4: leuca22 ($5.40 in chips)
    Seat 5: frailbarlow ($3.70 in chips)
    Seat 6: flashback75 ($12.05 in chips)
    lezuzlak: posts small blind $0.05
    Alukard25: posts big blind $0.10
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to lezuzlak [ ]
    leuca22: folds
    frailbarlow: folds
    flashback75: folds
    JannesJJeah: raises $0.20 to $0.30
    lezuzlak: raises $1 to $1.30
    Alukard25: folds
    JannesJJeah: calls $1
    *** FLOP *** [ ]
    lezuzlak: bets $2.20
    JannesJJeah: calls $2.20
    *** TURN *** [ ] []
    lezuzlak ???


    flop bet jo? 3betméret?uj vagyok nl10en.

  2. #2
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    pf jó a 3bet méret, floppon viszont túl nagy... én 1,8 köré löttem volna be....

    ha feltételezzük hogy nem ad meg random lapokkal 3betet, akkor a K10 és JQ nem valószínű... FD ritkábban lesz 3betpotba mint amúgy, itt szettet kizárnám, azzal nem slowplayelne valószínű... esetleg egy Ac Kc lehetne nála... esetleg egy KQ...de lehet 1010 szerintem QQ v AA val emelt volna floppon ideális esetben...

    én azt mondom turn bet/call, de lehet ez nagy hülyeség... de szvsz flush cooler 3bet potba (vagy ez csak az én világomba van így?)
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    a readelést sztem ellehet felejteni nl10en.agyhalott eza limit is.kb mint nl5, esetleg jobban lehet dobatni allinnel.azér hivtam nagyot floppon, mer elég sok a draw, mondjuk nem számitottam ilyenre hogy esetleg oddsot számol

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    szivesen hallanék még véleményeket. esetleg a check/fold az jo? check esetén mivan ha belehiv 1-2$-t a 6$os potba?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    Elég nehéz helyzet. Nincs semmi infó az ellenfélről? Nem nagyon tudom elképzelni mi lehet nála. Jx esetleg?

    Ismeretlen ellen bet/call-olnék én is. (A bet/fold-ra ugye már nincs lehetőség.)

    Ha esetleg van az ellenfélről valami olyan noteod ami arra utal, hogy most kiegészülhetett valami draw vagy a hatodik érzéked azt súgja, akkor lehet check/fold-olni is.

    Ha a checkelsz, akkor a 2$-s betre is fold.
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  6. #6
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Ez az a pont, ahol sajnos fel kellene adni a partit, de én nem szoktam... Tragikus turn jött, mondhatjuk.
    Flopon mehet a betpot nyugodtan, a draw jönni fog úgy is, nem kell finomkodni.
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    3 dollarod van benn, ahhoz kepest meg 7rol kell dontened. A 3bet call es majd pot call ,azt mutatja van valamije, akkor verve is vagy mar valoszinuleg.
    Igy c/call c/fold attol fuggoen hogy emel, hogy viselkedett.

  8. #8
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    Idézet csoda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A 3bet call es majd pot call ,azt mutatja van valamije, akkor verve is vagy mar valoszinuleg.
    ha már megad, akkor már adjuk is fel? :|
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    éppezaz. akár floatolhat is. turn csekkemre rátolja pl.
    info nincs, mer uj vagyok nl10en, meg a holdem manager se importál ps update ota. 3,5$al vagyok benn, 7 körüli a pot. elöttem 6,5$.

    sztem KK, QQ, szinte bármilyen PP ugyanigy tartott volna preflop.

    JT TT KQ KJ QJ, minden elképzelhetö nála, mer direkt magas flopnézésü asztalokhoz ülök be. bevallom hogy baromi weak vagyok, dobtam már KK-t preflop meg iylenek, kb 12/10et jáccok, de még igyse vagyok hajlando eldobni ilyen helyzetben KK-t

    amugymeg mivel lejött a flöss,meg akár a luksor is KT-re, sztem bet/fold lenne a legjobb, csak azmár nem opcio.ha csekkelek akkor viszont A magasra vagy kissebb PPre tesz, és megprobálhat kifloatolni a nagy semmijével.
    Utoljára módosítva: ceTTel által: 2009. 08. 19. 11:18

  10. #10
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet ceTTel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akár floatolhat is.
    Kb azt verjük ezen a boardon és nl10en azért ez elég ritka. Mármint a float.

    Idézet ceTTel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    dobtam már KK-t preflop meg iylenek
    Az pedig sokkal nagyobb hiba hosszútávon, mint itt elengedni...
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •