Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás NL5 TT overpár 3way

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)

    Az ellenfél 9 hand alapján 78/56-ot játszik

    Jó volt-e a line-om? Meg lehet-e adni az allin-t?
    (utólag visszanézve én dobnám)

  2. #2
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Kerdes az is, hogy ovbismarck milyen mutatokkal rendelkezik.

    Preflop OK, de a tobbi nem tetszik. Ugy adogatod meg a tetet, hogy fogalmad sincs, hogy JJ+ vagy AJ+ esetleg csak TPTK, vagy huzoval allsz szemben. Mikor pedig lejon a soresely nyitsz egy kicsit, majd betolod.

    Neha szeretek mar flopon egy donkbettel rakerdezni, hogy van-e valakinek valamilye. Ha emeles utan csak a maniac-kal leszek HU, akkor pedig turnon raboritani az asztalt. Ha jobb lapja van mutassa meg!

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 12. 07.
    Hozzászólások
    160

    Alapbeállítás

    jol csinálta a csihoner, ellenem is sokan csekréjzeltek mikor riveren lejött a nut, és ilyenkor sokszor blöffölnek, de inkább csak HU szituban szerintem.én biztos mögé csekkoltam volna, hamár valoszinünek tartod hogy elviszed TTvel a potot.

    maniac? 9 hand alapján?jo emberismerö vagy

  4. #4
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Azért tettem be, mert az ilyen szitukban egyelőre eléggé elveszettnek érzem magam. Pf ugyebár stackméretek miatt kötelező volt a call. A flop-on ilyenkor nem tudom mi lenne a helyes. Over párom van, de azért nem az igazi, nem szeretnék nagy kasszát építeni, 3way potban meg bennmaradni egy ilyen kézzel megint csak nagyon kérdéses.

    Vagy az lehet a megoldás, hogy kézbepárral multiway pot-ban mindig dobjak, ha nem jön a set, kivéve persze, ha QQ+ a kézbepár.

  5. #5
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet ceTTel eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jol csinálta a csihoner, ellenem is sokan csekréjzeltek mikor riveren lejött a nut, és ilyenkor sokszor blöffölnek, de inkább csak HU szituban szerintem.én biztos mögé csekkoltam volna, hamár valoszinünek tartod hogy elviszed TTvel a potot.

    maniac? 9 hand alapján?jo emberismerö vagy
    Nem chek raise-elt, hanem simán raise-elt, mivel én voltam oop. Ugyanezen okból nem tudtam mögé check-elni, az persze igaz, hogy nem kellett volna riveren nyitni.

    Nem mondtam, hogy mainac, odaírtam, hogy a stat 9 hand alapján van.

  6. #6
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Az látszik hogy féltél, hogy van kinn magasabb overpár...
    Flopon potközelit donkoltam volna és ha rámtolják, akkor jó a read és fold. De itt vitted volna a potot, szinte biztos.
    Ha viszont már így játszottad, teljesen jó a river valuebet. A turn kör check után szinte kizárható, hogy van kinn overpár, a river meg blank, ritkán fog bármin változtatni. Most pont igen.

  7. #7
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    flop c/f
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  8. #8
    PA addict mese avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.233

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért tettem be, mert az ilyen szitukban egyelőre eléggé elveszettnek érzem magam. Pf ugyebár stackméretek miatt kötelező volt a call. A flop-on ilyenkor nem tudom mi lenne a helyes. Over párom van, de azért nem az igazi, nem szeretnék nagy kasszát építeni, 3way potban meg bennmaradni egy ilyen kézzel megint csak nagyon kérdéses.

    Vagy az lehet a megoldás, hogy kézbepárral multiway pot-ban mindig dobjak, ha nem jön a set, kivéve persze, ha QQ+ a kézbepár.
    Én belenyitottam volna flopon, hogy lássam hol állok. Ha csak calloznak, akkor várnak (húzóra, vagy nem hisznek neked és 2 magas lapjuk van), ha visszaemelnek verve vagy, flopon kiderült hol állsz. Csak call esetén, és ha semmi scary nem jön turnre, én ott is belehívnék, ekkor a húzóra várók már tuti dobnak nl5-n, ha itt emelnek vissza nagyon egyszerű dobás szerintem. Ha még mindig jön, riveren check, és reménykedsz hogy ne hívjon, mert akkor ismét hátul vagy valszeg

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    171

    Alapbeállítás

    Idézet plastikman0 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    flop c/f
    ????

  10. #10
    Fanatikus tag mehi avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 14.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    A flop: egyetértek a többiekkel bet/call.
    A rivert semmiképpen nem adnám, nem versz semmit (na jó a blöfföt), de szerintem Nl. 5-ön eléggé legitim kezekkel pusholnak. Én a csákot, 10+-ra tettem. A magas pp-ket tök gyakran elcsekkelik a turnön.
    ""Aki legközelebb KK pre fold topikot nyit, az úgy fog járni mint "Zooltán".""

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •