Eredmény: 1 - 8 (8) összesen
  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás MiniFTOPS Event #8 6max

    Üdv!

    Ez az első handem amit közszemlére teszek a segítségeteket kérve.
    Ebből is látszik, hogy mennyire gondban vagyok a megoldással.

    A helyszín:
    FullTilt MiniFTOPS Event #8 6max 5K kezdőzseton,
    -az asztalról sok infóm nem volt,pár leosztással ezelőtt ültettek át,az átlag olyan 8K környékén lehetett
    -az ellenfél egy agresszív,jó játékosnak látszott a betméreteiből meg a move-jaiból kiindulva
    -preflop mikor megláttam a lapot,már tudtam hogy stackért játszom, ha kell ellene vakharcban , ezért egyből ment a 3bet (itt talán hibáztam,lehet hogy egyből allin kellett volna menni, de éreztetni akartam vele valami minimális fold equity-t.nem gondoltam hogy callolni fog)

    Ez lenne a szitu:
    HandHistory - elemzés, fórum, értékelés

    Bocs, hogy csak így flegmán belinkelem de nem találom hirtelen a handberakós topicot.

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet DawiC eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv!

    Ez az első handem amit közszemlére teszek a segítségeteket kérve.
    Ebből is látszik, hogy mennyire gondban vagyok a megoldással.

    A helyszín:
    FullTilt MiniFTOPS Event #8 6max 5K kezdőzseton,
    -az asztalról sok infóm nem volt,pár leosztással ezelőtt ültettek át,az átlag olyan 8K környékén lehetett
    -az ellenfél egy agresszív,jó játékosnak látszott a betméreteiből meg a move-jaiból kiindulva
    -preflop mikor megláttam a lapot,már tudtam hogy stackért játszom, ha kell ellene vakharcban , ezért egyből ment a 3bet (itt talán hibáztam,lehet hogy egyből allin kellett volna menni, de éreztetni akartam vele valami minimális fold equity-t.nem gondoltam hogy callolni fog)

    Ez lenne a szitu:
    HandHistory - elemzés, fórum, értékelés

    Bocs, hogy csak így flegmán belinkelem de nem találom hirtelen a handberakós topicot.

    Szerintem, ha stackre játszol akkor vagy preflop all in és nem 3bet, de egy ilyen versenyen talán még el is lehet dobni ebből a pozícióból. Vagy a visszaemelése után fold.

  3. #3
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem, ha stackre játszol akkor vagy preflop all in és nem 3bet, de egy ilyen versenyen talán még el is lehet dobni ebből a pozícióból. Vagy a visszaemelése után fold.
    Megnézted jól a handet?
    Ő ráemelt a vakomra,én 3beteltem és ő megadta.
    Abban mondjuk igazad van, hogy valószínű a 3bet push lenne a legjobb opció, de hogy itt,ekkora stackből nem raise/foldolok az is biztos
    De a kérdés az az,hogy ha már így lett játszva flopon mit csinálnál?

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet DawiC eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megnézted jól a handet?
    Ő ráemelt a vakomra,én 3beteltem és ő megadta.
    Abban mondjuk igazad van, hogy valószínű a 3bet push lenne a legjobb opció, de hogy itt,ekkora stackből nem raise/foldolok az is biztos
    De a kérdés az az,hogy ha már így lett játszva flopon mit csinálnál?

    Bocs jogos. Ez a fajta HandHistory néha nagyon meg tud kavarni. Nos akkor még egyszer újra. Tehát: Lehet hogy preflop call elég lett volna az ő ráemelésére, vagy esetleg ha annyira erősnek érzed a handed akkor pedig rátolni insta all in és jó esetben küzdesz egy 99+ lap ellen és lesz egy coinflip helyzeted...

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocs jogos. Ez a fajta HandHistory néha nagyon meg tud kavarni. Nos akkor még egyszer újra. Tehát: Lehet hogy preflop call elég lett volna az ő ráemelésére, vagy esetleg ha annyira erősnek érzed a handed akkor pedig rátolni insta all in és jó esetben küzdesz egy 99+ lap ellen és lesz egy coinflip helyzeted...

    Köszi...

  6. #6
    Pro Team tag atish81 avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 23.
    Hely
    remek
    Hozzászólások
    768

    Alapbeállítás

    hm...nemtom.
    ha kicsit mélyebb lennél azt mondanám call pre, és játsz posztflop, KQ poziban nagyon jó.
    ilyen huszonX BBvel pedig push pre, tökéletes re-steal-stack.
    "I just tell myself im gonna end up with all the gold in the end if I keep playing well"

  7. #7
    PSOP III. bajnok benya avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 01.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    222

    Alapbeállítás

    pre shove

  8. #8
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    lekvárt neki

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •