Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (91) összesen
  1. #31
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Jamest kiszedtem a listából, bár engem érdekelne, hogy miért adja ki magát magyarnak. A tippem: a csajoknál akart így plusz pontokat szerezni. :-) DIVATMAGYAR. :-)
    Mooriczka beazonosítva.
    A többiekre is figyelek, remélem ők is megjelölik majd a nemzetiségüket a nevezési lapon és akkor nem lesz nehéz megtalálni őket.
    Utoljára módosítva: csiko13 által: 2010. 06. 19. 22:09

  2. #32
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Készítettem egy kis táblázatot a 2010-es WSOP magyar résztvevőiről a WSOP hivatlos oldalán fellelhető adatok és az Akadémia beszámolói alapján, amit igyekszem folyamatosan frissíteni: http://spreadsheets.google.com/ccc?k...iMzVlU0E&hl=hu
    Mai frissítés ok. Kérdés: Stumpf András = Royalize ?

  3. #33
    PA addict Zehy avatara
    Csatlakozott
    2007. 09. 29.
    Hely
    Sin City
    Hozzászólások
    4.559

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mai frissítés ok. Kérdés: Stumpf András = Royalize ?
    Igen
    "Riveren tőt tolnék. Hagy fizessen az inas!"

    "Sajnos nem egyforma eséllyel indulnak az emberek. Aki gazdagabb az gyakrabban betolja rosszabb lappal is , mert úgy van vele ha nem mákol nevez a következőre. És élltalában sikerül is neki."

  4. #34
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet Zehy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen
    Akkor ráhibáztam. :-)

  5. #35
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Készítettem egy kis táblázatot a 2010-es WSOP magyar résztvevőiről a WSOP hivatlos oldalán fellelhető adatok és az Akadémia beszámolói alapján, amit igyekszem folyamatosan frissíteni: http://spreadsheets.google.com/ccc?k...iMzVlU0E&hl=hu
    Frissítés ok. Sajnos a #36 Event No-Limit Hold’em (4 day event) 1B napjának nevezési listáját nem tették közzé a WSOP honlapján (vagy csak én nem találtam meg), ezért innen még nincs infóm, amint sikerül elcsípnem pótolom.

  6. #36
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Frissítés ok. Sajnos a #36 Event No-Limit Hold’em (4 day event) 1B napjának nevezési listáját nem tették közzé a WSOP honlapján (vagy csak én nem találtam meg), ezért innen még nincs infóm, amint sikerül elcsípnem pótolom.
    Tudtommal csak Iteo indult a magyarok közül. (Ez viszont 100% biztos info)

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    A stat fület mikor frissíted, mert onnan vagy 5 nev hianyzik. Szerintem az a legerdekesebb.

  8. #38
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A stat fület mikor frissíted, mert onnan vagy 5 nev hianyzik. Szerintem az a legerdekesebb.
    A Stat fület akkor szoktam frissíteni, ha egy adott torna a magyarok számára befejeződik (sötétzöld fejléc). Jelenleg a tornáknál (nálam) a #36 és a #38 fut (világoszöld fejléc), ezért az ide nevezett új versenyzők még nem szerepelnek a Stat fülön: igazad van ez pont öt, de sajnos még továbbra sincs fent a WSOP honlapján 1B nap nevzési listája, ezért lehet, hogy több is az mint öt.

  9. #39
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Stat fület akkor szoktam frissíteni, ha egy adott torna a magyarok számára befejeződik (sötétzöld fejléc). Jelenleg a tornáknál (nálam) a #36 és a #38 fut (világoszöld fejléc), ezért az ide nevezett új versenyzők még nem szerepelnek a Stat fülön: igazad van ez pont öt, de sajnos még továbbra sincs fent a WSOP honlapján 1B nap nevzési listája, ezért lehet, hogy több is az mint öt.
    Igen 6 lett, tegnap még volt egy újabb magyar Rácz Kálmán néven.

  10. #40
    Lelkes újonc donadriano avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 05.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    Érdekes! Kiszámoltam, hogy a magyarok eddig összesen 253.400 dollárt (bő 56 milka) vesztettek és igazából Iteo-n kívül nincs nyereséges játékosunk. (and217 kivételével az ITM-ek is harmatosak). Nagyjából az elmúlt hetekben kiderült az is, hogy a magyarokat idén elhagyta a szerencse (habár máig népszerű az "eznemszerencsejátéktudásjáték" dogma) és nem tudunk elég coinflipet nyerni.
    Szerintem lesz egy pár kiábrándult játékos a hazatérők közt.

Oldal: 4 / 10 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •