Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (91) összesen
  1. #81
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom, hogy hogy megy, ha valaki nyer egy package-t, de ha nem tudja pénzre váltani/eladni, akkor tulajdonképpen freeroll-ozik és nem saját zsebből megy a dolog.
    Lehet, hogy hirtelen felindulásból kicsit erős voltam az előbb, de most lehiggadtam és megpróbálom megérteni, amit írtál. Tehát vegyünk egy végtelenül leegyszerűsített példát: egy mid stakes grindert, aki ki szeretne jutni a WSOP main eventre és ezért $200+20 os szateliteket játszik, valamint átlagban $75-öt keres óránként a jól megszokott CG-s játékával. Jól tolja a srác a 10. MTT-n behúzza a csomagot. Az MTT átlagos ideje az egyszerűség kedvéért 8 óra, így buyinek ($2200) és a normál játékból való kiesés ($6000), így $8200-ból megvan neki. Ezért a táblázatba csak $8200-at kellene beírni?
    Utoljára módosítva: csiko13 által: 2010. 07. 13. 08:57

  2. #82
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Szerintem nem ad reális képet a valós veszteségükről, tudván, hogy nagyon sokan sat-ról jutottak ki. Személyes dolog miatt írtam be ide. 2-4$-os sng-ket játszottam egy időben PS-en és 300$ körüli profit-om volt OPR szerint, aztán egy nagyon régről megmaradt ticket-tel összemákoltam egy sunday million jegyet, amit ugye visszaváltani nem lehet pénzre. Így kénytelen-kelletlen elindultam az SM-en és kiestem a közepén, még pénz előtt. A profitom OPR-en csökkent 215$-el (SM buyin). Ennek ellenére a számlámon 300$ volt. Viszont, ha csak 100$ profit-om lett volna, akkor az OPR -100$-ban levő játékosnak tituált volna. Érted a problémámat? Nem kötekedésből írtam, csak nekem furcsa így az egész.

  3. #83
    Fanatikus tag lampi avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem ad reális képet a valós veszteségükről, tudván, hogy nagyon sokan sat-ról jutottak ki. Személyes dolog miatt írtam be ide. 2-4$-os sng-ket játszottam egy időben PS-en és 300$ körüli profit-om volt OPR szerint, aztán egy nagyon régről megmaradt ticket-tel összemákoltam egy sunday million jegyet, amit ugye visszaváltani nem lehet pénzre. Így kénytelen-kelletlen elindultam az SM-en és kiestem a közepén, még pénz előtt. A profitom OPR-en csökkent 215$-el (SM buyin). Ennek ellenére a számlámon 300$ volt. Viszont, ha csak 100$ profit-om lett volna, akkor az OPR -100$-ban levő játékosnak tituált volna. Érted a problémámat? Nem kötekedésből írtam, csak nekem furcsa így az egész.
    Bocsánat, hogy beleszólok, de amikor én húzok egy SM beülőt, akkor OPR 1tie-t jelől és a profitomhoz hozzáadja a 215$-t. Ha elindulok és pénz előtt kiesek, akkor -215 lesz a BI és a profitom nem változott az előtte lévő értékhez képest, csak a ROI-m romlott.
    Nekem az OPR így mérte.

  4. #84
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet lampi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsánat, hogy beleszólok, de amikor én húzok egy SM beülőt, akkor OPR 1tie-t jelől és a profitomhoz hozzáadja a 215$-t. Ha elindulok és pénz előtt kiesek, akkor -215 lesz a BI és a profitom nem változott az előtte lévő értékhez képest, csak a ROI-m romlott.
    Nekem az OPR így mérte.
    Nekem egy 2007-ből megmaradt step3 ticketből lett step4 és abból SM. Gondolom akkor a tiéd nem step-ről, hanem sima $-os szatról van.

  5. #85
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet Shokyu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem nem ad reális képet a valós veszteségükről, tudván, hogy nagyon sokan sat-ról jutottak ki. Személyes dolog miatt írtam be ide. 2-4$-os sng-ket játszottam egy időben PS-en és 300$ körüli profit-om volt OPR szerint, aztán egy nagyon régről megmaradt ticket-tel összemákoltam egy sunday million jegyet, amit ugye visszaváltani nem lehet pénzre. Így kénytelen-kelletlen elindultam az SM-en és kiestem a közepén, még pénz előtt. A profitom OPR-en csökkent 215$-el (SM buyin). Ennek ellenére a számlámon 300$ volt. Viszont, ha csak 100$ profit-om lett volna, akkor az OPR -100$-ban levő játékosnak tituált volna. Érted a problémámat? Nem kötekedésből írtam, csak nekem furcsa így az egész.
    Azért "furcsa", mert olyan dolgokat akarsz kiolvasni belőle amik nincsenek benne. Az hogy személy szerint kinek- hogy sikerül a "WSOP időszak!", egyéni megítélés kérdése, de a tényekkel nehéz vitatkozni. Pl. Tóth Ricsinek a WSOP rosszul sikerült: $40000 körül bukott, ez tény, és ez akkor is így van, ha minden beülőjét szaton nyerte. Szerintem te ilyen "jó játékos / rossz játékos", "keveset keres / sokat keres" szemléletmóddal böngészed a táblázatot, ami alapvetően hibás, mintha én azt mondanám, hogy soha többé ne indulj a SM-on, mert a statodon azt látom, hogy eddig csak buktál rajta. Túl kis minta ez messzemenő következtetéseket levonni.

  6. #86
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Készítettem egy kis táblázatot a 2010-es WSOP magyar résztvevőiről a WSOP hivatlos oldalán fellelhető adatok és az Akadémia beszámolói alapján, amit igyekszem folyamatosan frissíteni: http://spreadsheets.google.com/ccc?k...iMzVlU0E&hl=hu
    Mai frissítés ok.

  7. #87
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Készítettem egy kis táblázatot a 2010-es WSOP magyar résztvevőiről a WSOP hivatlos oldalán fellelhető adatok és az Akadémia beszámolói alapján, amit igyekszem folyamatosan frissíteni: http://spreadsheets.google.com/ccc?k...iMzVlU0E&hl=hu
    Mai frissítés ok.

    HAJRÁ KORY!

  8. #88
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Készítettem egy kis táblázatot a 2010-es WSOP magyar résztvevőiről a WSOP hivatlos oldalán fellelhető adatok és az Akadémia beszámolói alapján, amit igyekszem folyamatosan frissíteni: http://spreadsheets.google.com/ccc?k...iMzVlU0E&hl=hu
    Mai frissítés ok.

    Sajnos befejeződött. Gratulálok mindenkinek, aki kijutott, különösen Iteonak és Luiginak a karkötőkért. Nagy terhet raktak a jövőre indulók vállára, hiszen az elvárás 2011-ben nyilvánvalóan 3 karkötő lesz. A következtetések levonását másra bíznám és őket is arra bíztatom, hogy várják meg a WSOP végét (novermber!), addigra a helyükre kerülnek a fejekben a gondolatok.
    Számomra az különösen tetszett, hogy ennyi magyar jutott ki szateliteken, ezzel bebizonyítva, hogy bizony meg lehet ezt csinálni. Remélem, a jövőben a magyar pókerelit körül kialakul egy holdudvar is, akiktől számíthatunk egy-egy kiugróan jó teljesítményre. A pókerakadémia stábja is feladta magának a leckét a tudosításokkal, hiszen a jövőben legalább ilyen színvonalú és főleg ennyire lelkes riportokat várunk (el) majd tőlük.
    Jó utat hazafelé és még1x grat!

  9. #89
    Fanatikus tag pastecopy avatara
    Csatlakozott
    2009. 06. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mai frissítés ok.

    Sajnos befejeződött. Gratulálok mindenkinek, aki kijutott, különösen Iteonak és Luiginak a karkötőkért. Nagy terhet raktak a jövőre indulók vállára, hiszen az elvárás 2011-ben nyilvánvalóan 3 karkötő lesz. A következtetések levonását másra bíznám és őket is arra bíztatom, hogy várják meg a WSOP végét (novermber!), addigra a helyükre kerülnek a fejekben a gondolatok.
    Számomra az különösen tetszett, hogy ennyi magyar jutott ki szateliteken, ezzel bebizonyítva, hogy bizony meg lehet ezt csinálni. Remélem, a jövőben a magyar pókerelit körül kialakul egy holdudvar is, akiktől számíthatunk egy-egy kiugróan jó teljesítményre. A pókerakadémia stábja is feladta magának a leckét a tudosításokkal, hiszen a jövőben legalább ilyen színvonalú és főleg ennyire lelkes riportokat várunk (el) majd tőlük.
    Jó utat hazafelé és még1x grat!
    Koszi szepen a tablazat vezeteset, jo hogy volt egy ilyen!

  10. #90
    Fáradhatatlan grinder Abdul87HU avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 29.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    607

    Alapbeállítás

    Idézet csiko13 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mai frissítés ok.

    Sajnos befejeződött. Gratulálok mindenkinek, aki kijutott, különösen Iteonak és Luiginak a karkötőkért. Nagy terhet raktak a jövőre indulók vállára, hiszen az elvárás 2011-ben nyilvánvalóan 3 karkötő lesz. A következtetések levonását másra bíznám és őket is arra bíztatom, hogy várják meg a WSOP végét (novermber!), addigra a helyükre kerülnek a fejekben a gondolatok.
    Számomra az különösen tetszett, hogy ennyi magyar jutott ki szateliteken, ezzel bebizonyítva, hogy bizony meg lehet ezt csinálni. Remélem, a jövőben a magyar pókerelit körül kialakul egy holdudvar is, akiktől számíthatunk egy-egy kiugróan jó teljesítményre. A pókerakadémia stábja is feladta magának a leckét a tudosításokkal, hiszen a jövőben legalább ilyen színvonalú és főleg ennyire lelkes riportokat várunk (el) majd tőlük.
    Jó utat hazafelé és még1x grat!
    köszi csiko13, jó volt ez a táblázatos vezetés is!
    No brain mode = "That's ****ing lucky game!"

Oldal: 9 / 10 ElsőElső ... 78910 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •