Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (30) összesen
  1. #11
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet wtf eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt nem is csak arról van szó, hogy Bélának összejött-e (bár az is), hanem hogy SENKI másnak se. 5000 szavazat nevetségesen kevés, ha vki 2 hónap alatt össze akarja gyűjteni. Szimplán a WSOP szervezői nem akarták, hogy a nagy közönség/többség számára ismeretlen ember kerüljön be. Ennyi.
    Akkor megnyugodnál, ha mindenki neve után még egy nullát írnának?

    Egyébként én nem is tudtam erről a szvazásról. Lehet figyelmetlen voltam, de nem is tolták az arcomba a hazai póker oldalak, hogy szavazz! Egyébként legismertebbek vannak ott, nincs ezen semmi meglepő.

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 05.
    Hely
    itt-ott
    Hozzászólások
    105

    Alapbeállítás

    Azt amúgy lehet tudni, hogy az akadémiának hány regisztrált tagja van?
    Ez publikus adat, vagy nem?

  3. #13
    Moderátor ceewyl avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 26.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.835

    Alapbeállítás

    Idézet stutubacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt amúgy lehet tudni, hogy az akadémiának hány regisztrált tagja van?
    Ez publikus adat, vagy nem?
    18.225 jelenleg
    Ki is van írva az oldalon.

  4. #14
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 05. 19.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Nem hiszem hogyha csalnának akkor csak 5000 szavazatott irnának ki,hanem az utolsónak odairtak volna 25000-t ,hogy mindenki nyugodt legyen.Sajnálom,hogy nem sikerült Bélának az 5200 szavazatt,talán sokaknak nem csak elolvasni kellett volna,hogy szavazz Bélabácsira ,hanem szavazni is.

  5. #15
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Kint volt a hír az Akadémián, kíváncsi lennék, hogy szerintetek azok közül, aki elolvasta, valójában hány ember szavazott ténylegesen?

    10-ből 1? 5-ből 1? 3-ból 1?
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  6. #16
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás csak

    Meleg van vagy mi?Kezd a fórum Mónika showhoz hasonlitani.Tegnap And forum topikjában ugrottak össze az emberek ma meg itt kezdödik.Srácok nyár van pihenni ,lazitani vagy grindelni kéne nem egymást baxtatni .nem lett meg hát nem lett meg ,felesleges itt a hibát keresni egymásban.ha csalás volt akkor tökmindegy ha 50000 szavazunk akkor se jut be .Ha nem akkor sincs semmi .Hiába van 18000 tag kb 600 aktiv szerintem ha nem kevesebb.Ez csak úgy kijött belölem.ennyi

  7. #17
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Meleg van vagy mi?Kezd a fórum Mónika showhoz hasonlitani.Tegnap And forum topikjában ugrottak össze az emberek ma meg itt kezdödik.Srácok nyár van pihenni ,lazitani vagy grindelni kéne nem egymást baxtatni .nem lett meg hát nem lett meg ,felesleges itt a hibát keresni egymásban.ha csalás volt akkor tökmindegy ha 50000 szavazunk akkor se jut be .Ha nem akkor sincs semmi .Hiába van 18000 tag kb 600 aktiv szerintem ha nem kevesebb.Ez csak úgy kijött belölem.ennyi
    Egyetértek, csupán arra akartam rávilágítani, hogy az 5000 szavazatot még matematikailag is nehéz összehozni, ezért teljesen érthetetlen számomra, hogy egyesek rögtön csalással vádaskodnak.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  8. #18
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Engem kicsit meglepett, hogy tobb, nemzetkozi szinten ismert jatekos sem tudta osszeszedni az 5130 szavazatot ennyi ido alatt.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  9. #19
    wtf
    wtf nem elérhető
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 03.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    Látom elég naívak vagytok. Béla a szavazás után néhány nap alatt bekerült a top 50-be. Kicsit (?) furcsa,hogy ezek után még 5k szavazatot se tudott elérni. De még csak nem is ez a durva, hanem hogy senki az ún. "pokercelebeken" kívül nem jutott be. Micsoda "véletlen". De higgyetek, amit akartok, az tényleg jobban hangzik.

    Mondjuk a WSOP szempontjából érthető a dolog (marketing -> $$$), csak akkor elég gerinctelen úgy hirdetni a dolgot, hogy a befolyt pénzekből vmennyit szétosztunk a játékosok közt, ti döntötök. Csak aztán hogy-hogynem a dollármilliomosok kapnak csak belőle...

  10. #20
    Tag M3ntalV1olence avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    LOL! Abból, hogy a beszavazott listában egyetlen orosz sincs szerintem mindent el is árul a "szavazásról"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •