Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (67) összesen
  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Idézet RespectISRAEL eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm. És egyébként Roccqeuel magát tartja világklasszisnak vagy szakmán belül őt is annak tartják . Vagy online cash gamen olyan magas limiten játszik?
    Ezt nem ő mondta, hanem én, mert a legmagasabb CG téteken játszik Razzt.

  2. #12
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Weeeeeee!

    10k PLHE

    Luigi éppen vitt egy szép kasszát Preflop került be a pénz. 77 vs 66. Jobb mutatást el sem tudtunk volna képzelni. Luigi így már 210.000-nél jár!

    1k NLHE

    Béla is növelte stackjét, 42.000-es átlagnál már 87.000 tornyosul előtte. Donpel0 61.000. Szikszai József épp duplázott A9 vs A2 ellen, de 21.000-el még mindig ss.

    Shootout verseny

    And és Breeth után Ricsi is megnyerte az asztalát, így 3 magyar folytathatja holnap a 2. napon.

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    [QUOTE=Zoleee;208892]Weeeeeee!

    10k PLHE

    Luigi éppen vitt egy szép kasszát Preflop került be a pénz. 77 vs 66. Jobb mutatást el sem tudtunk volna képzelni. Luigi így már 210.000-nél jár!

    WOOOOOOOW
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    [quote=dj.reLax86;208893]
    Idézet Zoleee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Weeeeeee!

    10k PLHE

    Luigi éppen vitt egy szép kasszát Preflop került be a pénz. 77 vs 66. Jobb mutatást el sem tudtunk volna képzelni. Luigi így már 210.000-nél jár!

    WOOOOOOOW
    A 150.000-es stackéből kockkáztatott 50.000-et. Szóval eléggé standard volt.

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    Remélem ilyen standard marad Luigi nak továbra is minden! Ma meddig játszanak?
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.580

    Alapbeállítás

    Az 1k-áson most vacsora szünet van. Béla 120.000-el ment szünetre :-) átlag: 50.000 körül lehet.

  7. #17
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Figyelmeztetés megvolt, nem ért semmit, így sajnos lépnünk kell, minden post törölve lesz. Továbbá respectIzrael-t a nickje és a trágár szók használata miatt bannoljuk.

    dj.reLax86 is jobb lesz ha odafigyel arra, hogy ne személyeskedjen.

  8. #18
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 21.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Én hajlando vagyok arra h nicket valtoztassak , csak tanulni fejlodni szeretnék.

  9. #19
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Figyelmeztetés megvolt, nem ért semmit, így sajnos lépnünk kell, minden post törölve lesz. Továbbá respectIzrael-t a nickje és a trágár szók használata miatt bannoljuk.

    dj.reLax86 is jobb lesz ha odafigyel arra, hogy ne személyeskedjen.
    Nem én kezdtem......
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  10. #20
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 06. 21.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Hova tunt a blogom? Ugylátom igaza van a nyugati lapoknak h ez egy antiszemita ország. Azért mert felvállaltam h kettős állampolgár vagyok 1 nap alatt kicsináltatok. Lehetséges h megteszem a jogi lépéseket

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •