Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
  1. #11
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Az az úriember a képen nekem is unszimpatikus.
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  2. #12
    Fanatikus tag dzsokesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hely
    8
    Hozzászólások
    206

    Alapbeállítás

    sakkból is van csak női torna. érdekes mód azon nincsenek női ruhába öltözött férfiak, talán azért mert valamennyien kulturált emberek. szerintem is az összes férfi aki elindul és k%cs%g.

  3. #13
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet dzsokesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sakkból is van csak női torna. érdekes mód azon nincsenek női ruhába öltözött férfiak, talán azért mert valamennyien kulturált emberek. szerintem az összes férfi aki elindul és k%cs%g.
    Szerencséd, hogy % jellel irtad, mert különben már bannolva lennél!!!
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  4. #14
    Lelkes újonc Theci85 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 25.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    73

    Alapbeállítás

    Nem az a gond hogy beneveznek hanem hogy be lehet nekik.Amúgy kit köveznétek meg jobban?Aki benevez ****n, vagy aki heterón?Mindenkinek szíve joga azzal a kiskapuval növelni a ROI-ját amelyikkel tudja vagy amelyikhez van pofája, nekem ez a véleményem.Valaki egyszer azt mondta, két féle pokeres létezik; A szimpatikus játékos;és A nyerő játékos...

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Talán azért, mert 15 férfi nevezőre jut 1-2 nő, és így kb soha nem fognak karkötőt nyerni.
    Kevesebb a női játékos -> kevesebb a női karkötős, ennyi.

    Idézet dzsokesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sakkból is van csak női torna. érdekes mód azon nincsenek női ruhába öltözött férfiak, talán azért mert valamennyien kulturált emberek. szerintem az összes férfi aki elindul és k%cs%g.
    De nem is jár érte karkötő.

  6. #16
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 06. 07.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    [quote=Krono;337911]

    "Nem tudom mi hátráltatja jobban az Akadémiát, az, hogy én le****zom ezeket az embereket, vagy az, hogy a felhasználók eléggé nagy %-a nem hogy handet nem posztol, hanem csak a hírekhez szól hozzá, és megy a badbeatezés meg az ilyen szarságok, a normális topicokban meg mindenki kussol, ez az igazi baj, nem az, hogy én kinyilvánítom egy POKERVERSENY RÉSZTVEVŐIRŐL a véleményem."

    Ezzel nagyon egyet értek, pláne az MTT-s részen! Már korábban egyszer majdnem beírtam, hogy elég halott néhol a fórum, s hogy ez mindig így ment itt, vagy csak az utóbbi hetekben, csak nem akartam, mert még csak nemrég regeltem ide, s nem akartam hallani az esetleges leugatásokat, de ezek szerint nemcsak nekem tűnt fel ez a probléma. Teljesen egyet értek.

    Amúgy - hogy a fő témához is hozzászóljak - sztem nem gáz, hogy van női event, és én nem valamiféle feminista törekvést látok benne. Akik meg 'férfi' (?!?!?!) létükre elindulnak, az hót gáz, szégyen, elsősorban saját maguk bizonyítványa szerintem. Még ha tényleg nem is homárok, hanem a pénzre hajtanak, ez akkor is túl van a jó ízlés határán is. A képen az a buzderka elég ocsmány, hogy van képe ehhez?

  7. #17
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás



    Shaun Deeb tavalyról...Innen jött a mostani évben is az "ötlet"

    kár amúgy ennyire felfújni ezt a témát, mert nem ez a hír veleje, nem ezen kellene vitatkozni, eszmét cserélni.

    (nem, nem vagyok más)
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Nem értem azokat, akik azt mondják, hülyeség a női event. Majdnem minden sportban van női és férfi bajnokság. Evvel még több nőt tudnak bevonzani a pókerbe. Nem emlékszem melyik profi nő nyilatkozott róla régebben (tavaly kb ugyanilyen hír után), hogy sok nő kevésbé szeret férfiakkal játszani, és milyen jó lehetőség ez nekik...
    Az 50 év feletti verseny is tényleg jó példa erre.
    Meg ha akkora diszkrimináció ez, akkor online miért tehetik meg, hogy csinálnak női versenyt? Ott nem diszkrimináció?
    Nyilván a férfi indulók nagy része egy fogadást bukott el, de akkor is baromság megengedni nekik az indulást.

  9. #19
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A nem megfelelő hozzászólásokat töröltük illetve módosítottuk. Kérünk mindenkit, hogy a továbbiakban megfelelő hangnemben és az egymás iránti tisztelet megtartása mellett szóljatok hozzá a témához.

    Ami a fórum életet illeti: Nyár van, sokan nyaralnak, mást csinálnak, Vegasban játszanak. Teljesen normális jelenség, az ezt megelőző években sem volt máshogy. Vannak aktívabb időszakok, vannak kevésbé azok. Felesleges 1-2 hónap miatt ítélkezni.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 06. 07.
    Hely
    BAZ
    Hozzászólások
    155

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nem megfelelő hozzászólásokat töröltük illetve módosítottuk. Kérünk mindenkit, hogy a továbbiakban megfelelő hangnemben és az egymás iránti tisztelet megtartása mellett szóljatok hozzá a témához.

    Ami a fórum életet illeti: Nyár van, sokan nyaralnak, mást csinálnak, Vegasban játszanak. Teljesen normális jelenség, az ezt megelőző években sem volt máshogy. Vannak aktívabb időszakok, vannak kevésbé azok. Felesleges 1-2 hónap miatt ítélkezni.
    Nem ítélkeztem, azt meghagyom Istennek, csupán egy észrevételt közöltem, illetve reagáltam az egyik előttem szóló véleményére, amivel egyet értettem.
    Ugyanakkor például ide elég sokan írtak, meg némely korábbi hírekre is, másrészt egy 2 éve csatlakozott törzsvendég gondolatára reagáltam, aki gondolom tisztában van az aktivitással, mégis azt írta, amit.
    Amúgy félre értés ne essék, ezalatt az idő alatt is több értékes infóra tettem szert a fórumon, teccik az oldal, csak azt hittem, hogy jóval aktívabb lesz, de ezek szerint a nyár hatása mindez.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •