Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Vegas/WSOP valaki?

  1. #11
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Idézet Zsipali eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Rio totál hülyeség, ha nincsenek luxus igényeid. Gold Coast kb. 300 méterre van a Rio-tól, van minden ott is (bowling, edzőterem, medence, millió kajálda stb stb), csak harmad annyiba kerül.
    köszi, pont ezért kértem a segítséget

  2. #12
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 06. 06.
    Hozzászólások
    124

    Alapbeállítás

    Lufthansa akciozza az amerikai jegyeit, erdemes lenne raneznetek, amikor en neztem par hete meg volt jegy 200K alatt (Bp-Vegas)
    ZoliHUN likes this.

  3. #13
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    június 12-július 12-ig tudok intézni nagyon kedvezményes suiteot Vegas egyik legjobb szállodájában, a striptől pár percre a Trumpban $1600-ért, ha valakit érdekel (Előtte, utána megyek a Trumpba).

    Las Vegas Hotels on the Strip | Trump International Hotel Las Vegas | Luxury Hotel in Las Vegas
    Utoljára módosítva: betis által: 2012. 05. 18. 09:42

  4. #14
    Fanatikus tag 2tiWinner avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 16.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    404

    Alapbeállítás

    Idézet betis eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    június 12-július 12-ig tudok intézni nagyon kedvezményes suiteot Vegas egyik legjobb szállodájában, a striptől pár percre a Trumpban $1600-ért, ha valakit érdekel (Előtte, utána megyek oda).

    Las Vegas Hotels on the Strip | Trump International Hotel Las Vegas | Luxury Hotel in Las Vegas
    PM ment!

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 01. 23.
    Hely
    Kaposvár
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Nálam van hely. Igaz idén csak 3 szobás a ház és nem tartozik hozzá medence, de jelenleg a párom és VZsolti a brigád, tehát van még szabad kapacitás. Kb 40usd/nap ebben benne van a kocsibérlés, a sofőr és az hogy egy meleg kaját rittyentenek nekünk naponta (az alapanyagot mi vesszük hozzá természetesen) aki érdekel az írjon, mert vasárnap estig, legkésőbb hétfőig szeretném lezárni hogy hányan leszünk.

  6. #16
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    En is vszinu megyek, de meg nem sikerult hazat/valamit talalni es jo lenne mar a kov 3-4 napban lefixalni mindent, mert nem akarom utolso pillanatra hagyni. Ha valaki tud vmit irjon pm et vagy vegyen fel skype-ra : danfiu1

  7. #17
    Fanatikus tag benczy avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    Én 06.19-06.30 leszek LVban, szállás The carriage house, ócsó, taxival a rio meg nem egy összeg szerintem.
    BA-al repülök 180E volt LA-be... de már régen vettem.
    E38, E43, E46, E49 a terv, de nem csak a rioban akarok játszani.
    Mi mind utilag és szállásilag megvagyunk, de kint szívesen partizok bárkivel!

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •