Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree49Likes

Téma: WSOP event #45 - Isildur1 a Poker Players Championship chipleadere

  1. #11
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    okés lehet hogy mákja volt de azért elég cooler szitu volt ez habár én nem tudom nem vagyok omahás és sikerült odaérnie ennyi

  2. #12
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Azért aki nem pakolja ott be egy LAG dinamika mellett, az vagy hazudik, vagy ne omaházzon. Annyira sok wrap, pár+OESD, vagy 2pár+valami sorhúzó lehet ott a másiknál, hogy csak na.
    A river meg "csak" a nyeremény miatt érdekes.

    Amúgy nem emlékszem a nevére, de volt egy olyan profi, aki élete első karkötőjét studban nyerte....az volt az első stud versenye

    btw no offense a razzosoktól, de többnyire nem az a legbonyolultabb pókerfajta

    go Isi, go maniacs
    kriispirolls and mátííí like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  3. #13
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet radír eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Öööööö....... Ezt úgy hívják idióta és felelőtlen BR handling.

    És mint azt tudjuk a póker NEM szerencsejáték. Biztos volt benne, hogy jönni fog az egy outja, ezért pakolt be mindent, hiszen Ő A NAGY ÉS HATALMAS TUDÁSÚ VIKTOR BLOOM.

    Egyébként nem igazán tudok annál bunkóbb és pofátlanabb viselkedést elképzelni, mint amikor így lemákol valaki, és a parti után még a pofádba is tolja, hogy neki bizony jött az a bizonyos lap. Mintha bármi köze lett volna hozzá.

    Ez úgy gondolom az adott játékos szegénységi bizonyítványa...és nem több.

  4. #14
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Öööööö....... Ezt úgy hívják idióta és felelőtlen BR handling.

    És mint azt tudjuk a póker NEM szerencsejáték. Biztos volt benne, hogy jönni fog az egy outja, ezért pakolt be mindent, hiszen Ő A NAGY ÉS HATALMAS TUDÁSÚ VIKTOR BLOOM.

    Egyébként nem igazán tudok annál bunkóbb és pofátlanabb viselkedést elképzelni, mint amikor így lemákol valaki, és a parti után még a pofádba is tolja, hogy neki bizony jött az a bizonyos lap. Mintha bármi köze lett volna hozzá.

    Ez úgy gondolom az adott játékos szegénységi bizonyítványa...és nem több.
    na megjött mr anti isildurakk had tájékoztassalak már hogy ezt aki nem teszi be az a világ legnagyobb fishe az hogy esett az egy outja onnan már nem rajta múlik...lehet hogy szerencsés de bakker mért sajnáljuk?ott a graf is mutatja hogy megélt már ezt azt...remélem be is "mákolja a tourt"
    az meg hogy utána még nagyképűsködik...szerintem akkora teher esett le hogy énis így reagáltam volna le de ez csak a látszatt szerintem bevolt szarva...

  5. #15
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    when i get stacked in a live game

    on the outside

    on the inside

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •