Oldal: 14 / 16 ElsőElső ... 41213141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (156) összesen
  1. #131
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt nem tudom az amcsiknál, hogy van, de Európában a Bwin és a PartyGaming is részvénytársaság. Akár te is vehetsz belőlük egy szeletet, ha jó ajánlatot teszel . Szóval azért piac meghatározó részei ott vannak a tőzsdén tudtommal.
    ez a 2 szumma harmada a starsnak kb.

    fulltilt szintén nincs tőzsdén, ipoker nagyrésze (sztem semmi) szintén nincs
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #132
    ATM
    ATM nem elérhető
    Fanatikus tag ATM avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 27.
    Hely
    atmland
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen ennek pedig az állam által diktált feltételek elfogadása a módja
    Titcar, ez a törvény szar. A kaszinónak lehet, hogy jó, a fisheknek mindegy, az államnak is mindegy, mert azt úgyis mindig meglopják, de a nyerő pókerjátékosoknak nagyon rossz. Ugyanis szétszabdalják a piacot. Képzeld el, hogy minden ország bevezeti ezt a képtelenséget. Hol játszanál? A franciáknál? A spanyoloknál? A magyaroknál? Bármelyiket választod, kényelmetlenebb lesz a játék, mert nem lesz annyi asztal, a legnagyobb piac is 20-ad akkora lesz mint most az egész globális piac. És hiába van egy két terem, ahol játszhat bárki, ha a hobbisták csak a "hazaiban" játszanak, mert az a legegyszerűbb Nekik.

    Nem értem miért akarod védeni az állam érdekeit, arról nem is beszélve, hogy nem ez a megoldás a legjobb az államnak sem.

  3. #133
    ATM
    ATM nem elérhető
    Fanatikus tag ATM avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 27.
    Hely
    atmland
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szerinted hány terem csinálná meg azt, hoyg midnen egyes államnak benyújtja, hogy ennyit meg annyit termeltek a playái és tessék itt van marhasok adó nektek, mert olyan jó arcok vagyunk?

    (gyk: ha csak 1-2 államnak kell bemutatni, azt nem nagy varázslás megkerülni)
    Szerintem az összes, amelyik akarja, hogy legyenek játékosai az adott államból. Ugyanis egy illegális terem működését könnyű ellehetetleníteni, ha az állam és a legális konkurencia is azt akarja.

  4. #134
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a 2 szumma harmada a starsnak kb.

    fulltilt szintén nincs tőzsdén, ipoker nagyrésze (sztem semmi) szintén nincs
    Kicsit kutakodtam és a starst tulajdonló céget tulajdonló vállalat szintén fent van a tőzsdén. Egyébként mindegy, mert ígyis-úgyis kell független könyvvizsgálót alkalmazniuk. Persze mindent meg lehet hamisítani. A bevételek nyilvánosak, ha jól emlékszem pont a stars tavalyi bevéletle volt valamivel több, mint 1,5 milliárd dollár, a nyereség is le volt írva, de nem emlékszem rá pontosan. Szóval ezek hozzzáférhető adatok. Mindegy, elkanyarodtunk a témától.

  5. #135
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet ATM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Titcar, ez a törvény szar. A kaszinónak lehet, hogy jó, a fisheknek mindegy, az államnak is mindegy, mert azt úgyis mindig meglopják, de a nyerő pókerjátékosoknak nagyon rossz. Ugyanis szétszabdalják a piacot. Képzeld el, hogy minden ország bevezeti ezt a képtelenséget. Hol játszanál? A franciáknál? A spanyoloknál? A magyaroknál? Bármelyiket választod, kényelmetlenebb lesz a játék, mert nem lesz annyi asztal, a legnagyobb piac is 20-ad akkora lesz mint most az egész globális piac. És hiába van egy két terem, ahol játszhat bárki, ha a hobbisták csak a "hazaiban" játszanak, mert az a legegyszerűbb Nekik.

    Nem értem miért akarod védeni az állam érdekeit, arról nem is beszélve, hogy nem ez a megoldás a legjobb az államnak sem.
    én ezt értem hidd el , de a francia állam speciel pont lesz@rja, hogy a kelet európai grindereknek ez tetszik-e vagy sem...

    nyílván nem jó az egész, de az állam igényt tart a maga %ára, erre pedig nincs más mód
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #136
    ATM
    ATM nem elérhető
    Fanatikus tag ATM avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 27.
    Hely
    atmland
    Hozzászólások
    472

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én ezt értem hidd el , de a francia állam speciel pont lesz@rja, hogy a kelet európai grindereknek ez tetszik-e vagy sem...

    nyílván nem jó az egész, de az állam igényt tart a maga %ára, erre pedig nincs más mód
    Azért én bízom benne, hogy a termeknek is jobb lenne az egységes piac, és tenni is fognak érte. Remélem, hogy ez csak átmeneti állapot Francia- és Olaszországban, és nem lesz követendő példa Európában sem és más kontinenseken sem.
    Utoljára módosítva: ATM által: 2010. 06. 13. 16:09

  7. #137
    Adminisztrátor Skiboy avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.290

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kicsit kutakodtam és a starst tulajdonló céget tulajdonló vállalat szintén fent van a tőzsdén. Egyébként mindegy, mert ígyis-úgyis kell független könyvvizsgálót alkalmazniuk. Persze mindent meg lehet hamisítani. A bevételek nyilvánosak, ha jól emlékszem pont a stars tavalyi bevéletle volt valamivel több, mint 1,5 milliárd dollár, a nyereség is le volt írva, de nem emlékszem rá pontosan. Szóval ezek hozzzáférhető adatok. Mindegy, elkanyarodtunk a témától.
    A Stars és FTP nincs tőzsdén, lényegében ezért tudott az USA piacon maradni, a bevételeik, nyereségük, szinte semmi belső adatuk nem nyilvános. Piaci részesedést tekintve összességébe apró rész van csak tőzsdén. Érdemes alaposabban kutakodni...

  8. #138
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Nem azt írtam, hogy a stars van, hanem a pokerstarst-t tulajdonló cégnek a tulajdonosa. Azaz kettővel feljebb lévő vállalat. De lehet tévedek és még az sincs, csak benéztem valamit.

  9. #139
    Őstag
    Csatlakozott
    2009. 09. 07.
    Hozzászólások
    1.020

    Alapbeállítás .

    Franciaország pénzt akar. Ha megkapja nem lessz semmi gond. De hogy a stars meg a fulltilt nem fog egyik államnak sem betekintést nyújtani a könyvelésbe abba maximálisan biztos vagyok. De szerintem elfogják fogadni a vezetők a termek álltal felajánlott összeget.
    "Igen én is a sajnos szerencsétlen emberek közé tartozom, ezt több PS pro is alá tudja támasztani! És a legundorítóbb az egészben, hogy egyes szerencsés játékosok miután szénné mákolnak, még be is írják a csetbe hogy: ty donk...!"

  10. #140
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    "Mint arról beszámoltunk, a francia parlament április 6-án elfogadta az online szerencsejáték legalizálására vonatkozó törvényjavaslatot. A döntés hátterében nem a póker népszerűsége, hanem a labdarúgó világbajnokság állt, a képviselők legálissá akarták tenni az internetes sportfogadást a vébé kezdetéig."

    Egy részlet a cikkből...
    Szerintem nagyon elmentetek mellékvágányra...
    Az online pókert pont leszarja minden állami vezető. Szvsz csekély pénz ahhoz képest mint amit fogadásokkal/más szerencsejátékokkal buknak a franciák. Sokkal több olyan felhasználó van aki csak fogad. Persze vannak olyanok, akik fogadnak általában és be is ülnek játszani. Ezeknek aztán tök mindegy, hogy azon az egy-két asztalon amin tolja milyen nemzetiségűvel játszik, a regeket meg megint csak leszarja az állami vezetés.
    Sajnos az online póker csak egy része az online sportfogadó oldalaknak, nem tudják (vagy akarják) külön kezelni...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •