Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (98) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    +1
    Remélem ezek után akik a távozáson gondolkoztak, maradnak!

  2. #12
    PA addict Macko1 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 18.
    Hely
    majdvalahol
    Hozzászólások
    2.006

    Alapbeállítás

    én a nick-jét utáltam a stílusa mellett.
    minek kell behozni a politikát erre az oldalra? az csak méreg...
    "És írogathatsz ilyeneket, hogy off, ettől biztos megnő az ázsiód itt az akadémián, mert vannak akik ezt szeretik"
    /by ice-pocó/

  3. #13
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Bana
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én a nick-jét utáltam a stílusa mellett.
    minek kell behozni a politikát erre az oldalra? az csak méreg...
    Így van, ráadásul az a vicc, hogy kb nem volt olyan postja, amiben ne szerepelt volna legalább 5 hozzászólás "kimoderálva" címszó alatt, ami nem is obszcén szavakat tartalmazott, hanem szimplán csak nem egyezett a nézete a hozzászólóval...

  4. #14
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet ChipleaderCsaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az sem lett volna rossz opció, ha a blogot nem auto-postolja az oldal, hanem elöbb "cenzúrára küldi" az adminnak, aki elolvassa, eldönti, hogy törli, vagy közzéteszi az oldalon.
    Szerintem a "cenzúra" sose vezet jóra. Meg kell adni az esélyt a közösségnek, hogy maga döntse el, ki és mi befogadható számára. Az említett esetben az lett volna az igazán "elegáns" megoldás, hogy senki nem ír kommentet a blogjához és nem is olvasta volna. Sajnos ezt nem könnyű megállni, sokan hagyták magukat provokálni, pedig elég egyértelmű volt a célja. Én azt mondom, hogy jól van ez így, ahogy most történt.

  5. #15
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    de ha ban-t kapott, akkor hogy tud még mindig kommentelni a blogjához? azt hittem, ahogy van, nickjét, blogját, azaz az egész tevékenységét törlitek és láthatatlanná teszitek.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Az a gáz, hogy amilyen beteg arc megint regisztrálni fog új néven és úgyanúgy folytatni fogja a baromságait.

  7. #17
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 03. 21.
    Hely
    Bana
    Hozzászólások
    94

    Alapbeállítás

    Idézet vinczesz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem a "cenzúra" sose vezet jóra. Meg kell adni az esélyt a közösségnek, hogy maga döntse el, ki és mi befogadható számára. Az említett esetben az lett volna az igazán "elegáns" megoldás, hogy senki nem ír kommentet a blogjához és nem is olvasta volna. Sajnos ezt nem könnyű megállni, sokan hagyták magukat provokálni, pedig elég egyértelmű volt a célja. Én azt mondom, hogy jól van ez így, ahogy most történt.
    Ha MI nem írtunk volna az ő blogjába, ő írt volna a MI blogunkba. Valamivel el kell lennie a srácnak, nem szereti a békességet...

  8. #18
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet matusow88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ha ban-t kapott, akkor hogy tud még mindig kommentelni a blogjához? azt hittem, ahogy van, nickjét, blogját, azaz az egész tevékenységét törlitek és láthatatlanná teszitek.
    A korábbi tevékenység látható marad, de új hozzászólásra már nincs lehetősége.

  9. #19
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2008. 08. 15.
    Hozzászólások
    1.271

    Alapbeállítás

    értem, köszi.

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 01.
    Hely
    Eger volt, most Irorszag :)
    Hozzászólások
    122

    Alapbeállítás

    "A fenti elveknek megfelelően - tekintettel arra, hogy a blogja és a hozzászólásai miatt a közösség egyértelműen kivetette - Nokiadoboz:O-t BAN-neltük az oldalról."

    Ettol megy fel majd a vernyomasa, nem a cash game-tol

    Idézet Macko1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én a nick-jét utáltam a stílusa mellett.
    minek kell behozni a politikát erre az oldalra? az csak méreg...
    Egyebkent az megalol, hogy mennyire nem kovetem a magyar politikat. Fogalmam sem volt rola, hogy a nokiadoboz-nak barmifele koze lenne barmelyik parthoz is akar. Most gugliztam, hogy mi is ez

    Blogokhoz visszaterve... Azert velemenyem szerint ez ketelu fegyver, mert regen is voltak gyengebb minosegu, par soros blogok, csak akkor volt mellette sok ertekes is, ezert nem tunt fel annyira. Az elmult par honap soran pedig sok regi motoros leallt az uj blogok kozul pedig nagyon keves jut el a masodik bejegyzesig.

Oldal: 2 / 10 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •