Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (21) összesen
  1. #1
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás nl100 3bet pot tpgk, river vbet kérdés

    $0.50/$1 No Limit Holdem • 4 Players • AbsolutePoker

    COWILLIEMAYS7$243.81
    BTNFOLKYLMS$128.25
    SBAUSTINPTHE3RD$179.73
    BBHero$166.95

    • Pre-Flop ($1.50, 4 players) Hero is BB

    2 folds, AUSTINPTHE3RD raises to $3, Hero raises to $9, AUSTINPTHE3RD calls $6


    • Flop ($18, 2 players)

    AUSTINPTHE3RD checks, Hero checks


    • Turn ($18, 2 players)

    AUSTINPTHE3RD bets $15, Hero calls $15


    • River ($48, 2 players)

    AUSTINPTHE3RD checks, Hero ??

    gyengébb játékos ellenfelem 31/22 30% ag, 5.8 3bettel, 70% fold to 3bet 189 hand alapján 29% wtsd
    Sb-ből 39%-ban lopott.

    Lejött a flush riverre, így mennyi eséllyel ad meg gyengébb lappal? vbet mérete mekkora legyen? Vagy jobb a check behind?
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  2. #2
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    he csekkelünk sd nyerjük meg a partit, ha betelünk akkor meg nonsd,de azért én betelnék,hátha hero callol valami gyengébbel. bet 27 nálam
    A játék az nem játék...

  3. #3
    Őstag plastikman0 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    1.354

    Alapbeállítás

    nem hinném, hogy gyengébb lappal emelt a turn kisebb páokkal c/c-on van ! flush elképzelhető

    szerintem c/r v c/c a terve de nem hinném, hogy itt roszabb laokat fog mutatni mint ami neked van... AQ simán ot tlehet nála

    nálam ez check

    nem látom értelme a betnek... szerintem csak magunk ellen vbetlünk
    "A netes pókerlóf*sz*kon meg semmit nem lehet nyerni, az csak behúzás. Az is hülye, aki azon játszik."

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder Arsen avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 08.
    Hely
    Párkány
    Hozzászólások
    956

    Alapbeállítás

    nem nagyon látok rosszabb lapot amivel itt megadna.

    milyen range-el beteli a turn-t? TT,JJ,99 valszeg preflop 4betel, azt nem is számítva, hogy ezek a handek nem valószínű, hogy betelik a turn-t ha preflop csak calloztak (+ kérdés calloznak e ezek a handek riveren egy valuebetet). Ez sztem inkább FD, Q, set, amivel riveren mindenképp legalább x/c-zni fog. Kérdés, hogy mennyi gyengébb Q van a range-ben? (QJs,QTs?)

    jó a gondolatmenet?

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hozzászólások
    514

    Alapbeállítás

    SB-ből szívesen lop, de bár magas (70%) a fold to 3bet callol, így a range tetejével callolt sztem függetlenül attól, hogy bvb.
    Nem ismertek a Te számaid, hogy ő milyennek lát. Pl. 3beted BBről?

    T emelés a Q-ra miután nem cbeteltél elég magas – majdnem potot emelt -, ami
    a, védi lapját fd-től Qx, pp amivel nem 4betel AA, 55-1010, set,
    b, csak floatol,
    c, fdvel Fon c/r-t tervezett, és itt pótolja.

    R check. 160 bb deepen ha most emelünk egy 2/3 potot és rr-el egy párral én nem adnám meg, így könnyen kiblöffölhet. Kisebb pp, Qx ami fizethetne a flushveszély miatt nem callol. Nem nagyon van fizetőképes gyengébb kéz az emelésünkre, így ck.
    Tovább gondolva, ha lejött a flush-e emelne a c/b miatt, ezért valszeg vékony value-ért érdemes lenne mégis emelni.
    Így inkább 70% ck, 30% bet.

  6. #6
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Pre nem 3-betelnék ezzel a lappal olyat, aki 70%-ban dob C-betre. Ilyen ellenfél ellen polarizált range-el kell 3-betelni, a KQ pont nem az.

    Riveren meg check-behind, mert vagy jobb, vagy totál air van nála szvsz, és ez amúgy is egy nagyon jó alkalom lenne egy blöff CR-re.
    Utoljára módosítva: kisrapi által: 2010. 09. 23. 10:48
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  7. #7
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Preflop játék ízlés kérdése, én sem 3betelem ezt mindig, de többnyire igen bvb, most ez történt, és nem látom ezt hibának.

    River: kicker itt a fő probléma? Ha nálunk lenne AQ, akkor easy vbet?

    Annyit tudok az ellenfélről, hogy nem kell tőle river c/r-t várni ebben a partiban valuért, pláne nem blöffből. Nyugodtan ki lehet zárni ezt a lehetőséget.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  8. #8
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pre nem 3-betelnék ezzel a lappal olyat, aki 70%-ban dob C-betre. Ilyen ellenfél ellen polarizált range-el kell 3-betelni, a KQ pont nem az.

    Riveren meg check-behind, mert vagy jobb, vagy totál air van nála szvsz, és ez amúgy is egy nagyon jó alkalom lenne egy blöff CR-re.
    Na pont ezen gondolkodtam, hogy inkább 3betelném QQ+, meg J5s-szerű lappal, de olyan közepesen erős lappal, amiben van postflop value egy call után semmiképpen. Csak nem mertem belepofázni, mert mégiscsak NL100-as hand

  9. #9
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na pont ezen gondolkodtam, hogy inkább 3betelném QQ+, meg J5s-szerű lappal, de olyan közepesen erős lappal, amiben van postflop value egy call után semmiképpen.
    100bb deepen ez oké, bár itt sem csinálnám ezt 100%-ban, de deepebben magas pfr játékos ellen szerintem többet kell 3betelni, és nem csak polarizált rangel.
    A minta pedig nem annyira mérvadó ennyi hand alapján.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  10. #10
    Őstag Tori18 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.049

    Alapbeállítás

    Rapival meddő vitát folytattunk a handről,és a vége az lett,hogy ha biztos nem c/r el, akkor thin vbet mondjuk 17-19,de csak 100 bb deepen
    A játék az nem játék...

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •