Oldal: 110 / 171 ElsőElső ... 1060100108109110111112120160 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.091 - 1.100 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #1091
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem itt a legjobb EV a call/call. nekünk. Benézhetne Rapi ide. Zoltán mit mondasz?
    Nekem nagyon hiányzik villain neve, mert kb. minden regről megvan már a képem a statok nélkül is.

    Floppon én valszeg checkbehindolnék, van pár reg, aki ellen nem látom rossznak ezt a játékot, és van pár aki ellen nem tetszene.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  2. #1092
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem nagyon hiányzik villain neve, mert kb. minden regről megvan már a képem a statok nélkül is.

    Floppon én valszeg checkbehindolnék, van pár reg, aki ellen nem látom rossznak ezt a játékot, és van pár aki ellen nem tetszene.
    Nem akartam berakni névvel, mert ongame-en mindenki magyar. Elküldtem a nevét pm-ben.

  3. #1093
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akartam berakni névvel, mert ongame-en mindenki magyar. Elküldtem a nevét pm-ben.
    Thx. Ez a reg. nagyon straightforward a flop CR-e soha nem lesz blöff kb. szóval ellene flop check behind és turnön újraértékelnék, de megpróbálnék minél olcsóbban SD-ig jutni.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  4. #1094
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    NL100 helyzet október féltávnál

    Már van valami értékelhető méretű minta NL100-ról. Arra még nyilván nem elég, hogy a winrate-re bármilyen következtetést lehessen levonni, Minden esetre legalább nem bukóval indítottam a szintlépést egyelőre.

    Arra viszont már elég a minta, hogy a statok-ra lehessen mondani valamit. Minden kommentet szívesen veszek.

    Holnap tervezek blogot is írni az első NL100-as tapasztalatokról.

  5. #1095
    PA addict kisrapi avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 11.
    Hozzászólások
    3.702

    Alapbeállítás

    Idézet kocka21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    NL100 helyzet október féltávnál

    Már van valami értékelhető méretű minta NL100-ról. Arra még nyilván nem elég, hogy a winrate-re bármilyen következtetést lehessen levonni, Minden esetre legalább nem bukóval indítottam a szintlépést egyelőre.

    Arra viszont már elég a minta, hogy a statok-ra lehessen mondani valamit. Minden kommentet szívesen veszek.

    Holnap tervezek blogot is írni az első NL100-as tapasztalatokról.
    nekem nem tetszik, hogy a flop agressziód ennyivel magasabb mint a többi utcán.
    "Ez sztem olyan mint a kocsma gép. Előbb be etett aztán meg kopaszt"

  6. #1096
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem nem tetszik, hogy a flop agressziód ennyivel magasabb mint a többi utcán.
    A flop a cbet-em pedig kisebb, mint korábban. Ezek szerint flop-on valószínűleg többször is dobok, mint korábban. A river agresszióm meg még magasabb is, mint eddig. Valószínűleg kevesebb 2nd barrelt lövök el, ami annak tudható be szerintem, hogy a reg-eknek nagyobb respektet adok így szintlépés után, mint kellene.

  7. #1097
    Lelkes újonc Nitron avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 29.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet kisrapi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem nem tetszik, hogy a flop agressziód ennyivel magasabb mint a többi utcán.
    Ezeknek az értékeknek közel egyformáknak kellene lennie az utcákon, vagy hogy az ideális?
    Ha az ember átlagon felül akar élni, akkor átlagon felül kell teljesítenie.

  8. #1098
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Flop és turn cbet succes-nél mennyi ami már jó? Nekem kb flop 68/48 turn 44/39
    Turn gondolom alacsony, szerintetek?
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  9. #1099
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet Nitron eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezeknek az értékeknek közel egyformáknak kellene lennie az utcákon, vagy hogy az ideális?
    Csökken elvileg folyamatosan, de max olyan 20%-al utcánként, pl 35-28-22, ha nagyon csökken az nem jó úgy tudom.
    Ha tévedek akkor javítsatok ki.
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  10. #1100
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csökken elvileg folyamatosan, de max olyan 20%-al utcánként, pl 35-28-22, ha nagyon csökken az nem jó úgy tudom.
    Ha tévedek akkor javítsatok ki.
    Picit árnyalva a képet, NL50-en ő a legjobb (neki a legmagasabb bb/100) reg bwinen. (bár az is tény, hogy a sb, bb játéka miatt, lehetne ez jobb, ha pozban agresszívabb)
    Csatolt képek Csatolt képek

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •