Oldal: 118 / 171 ElsőElső ... 1868108116117118119120128168 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.171 - 1.180 (1709) összesen
Like Tree1Likes

Téma: kocka21 SH küzdelmei

  1. #1171
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    hm mondjuk nem sanszos, hogy feléjük nézek a fos szoftver ellenére, de így már tiltólistára is kerülnek...
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #1172
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én ismerek olyat aki photoshoppolt igazolványt küldött (mert nem töltötte be a 18at, viszont nl600on tevékenykedik), és minden probléma nélkül elfogadták.... Ez mi ? Hogy működhet ott az ellenőrzés?
    bemondásra spori!
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  3. #1173
    Fanatikus tag geristar avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 30.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    420

    Alapbeállítás

    Hmmm... elég gáz ami veled történt. DE kedved ne szegje, most már megvan a tőkéd és a tudásod ahhoz, hogy egy másik teremben is NL100-on bizonyíthass!
    Azon gondolkodom én is kipróbálom, hogy tudok-e pénzt kivenni... remélem igen.
    GL a következő teremben is!
    -Hogyan jöttél a LA Poker Classic-ra?
    -Hát repülővel *******!

    by: Fröccsös Kori

  4. #1174
    Fanatikus tag aprajafalva avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    BP/Hévíz/Debrecen
    Hozzászólások
    310

    Alapbeállítás

    Érdekes, hogy többen is irták, hogy most akarják kiprobálni a bwin-t. Én közéjük tartozom, de ezek után eléggé elment a kedvem az biztos.
    Sajnos nekem is zárolták már számlámat másik teremben a játékosok közötti transfer miatt. Nyilván itt másról van szó de át tudom érezni milyen rossz lehet most. Aztán bekértek mindenfajta papirt, amit már rég elküldtem, de ismét megtettem. Pénz nem sok volt rajta, csak a hűségpontok miatt bánkodtam, na meg persze a username.

  5. #1175
    Fanatikus tag brainfuuck avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 18.
    Hely
    Paks
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    WTF?! Nem hiszem el, hogy ne lehetne velük beszélni, hogy mit kifogásolnak. Azt a 10%-ot nehogy veszni hagyd! Nem lehet hogy tényleg elírtál valamit anno a regisztrációnál?
    Én még átgondolnám a helyedben a dolgot, máshol sokkal nehezebb lesz, mégha normális bónuszokat és rakebacket is adnak. De ha mindenképpen lelépsz én a helyedben maradnék az Ongamen (Redkings, van privát deal), neked szerintem az 5-max fekszik, az meg ezen a hálózaton kívül nem sok más helyen van (Boss, de ott NL100 fölött szinte csak regek vannak).
    "az igazi setminer 3bet potban is egészen riverig ás a "kincsért" " (FoldInsteadOfCheck)

  6. #1176
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    uhh, basszus....
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  7. #1177
    Fanatikus tag Diabolo avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 28.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    Őszintén sajnálom, hogy így jártál. Ez egy pofátlan cég, mindenkit elüldöznek kb aki valamilyen sikert ér el náluk.
    Az egyik haverom nyerő sportfogadó volt náluk és neki egyszerűen maximalizálták a fogadási összeg határát, pedig erről szabályuk nem rendelkezett.
    A pénzedért meg próbálj meg harcolni. Épp elég az ha az rng elveszi nehogy már ez a kö..gök is lenyújlanak.

  8. #1178
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    Kemény. Anno bent hagytam egy NL50 rollt, hogy jó helyen van az itt. Már utalom is ki. Bazze. Amúgy gyakran láttalak sima ongame asztalokon ülni, biztosan nem lesz gond a váltással.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  9. #1179
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    no, azt most nezem mit hirdetnek az oldal ketoldalan...
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  10. #1180
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    kitartás! bár látom a körülményekhez képest nem törtél úgy össze, mit ahogy legtöbbünk reagálna ilyen szituban, minden elismerésem. ilyen elszántsággal és tudásvággyal meg fogod állni bárhol a helyed! GL

    az meg egy vicc, hogy rendszert csinálnak a nyerő regek üldözéséből, ahogy hallom pár helyről...
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •