Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678
Eredmény: 71 - 78 (78) összesen
  1. #71
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Idézet cursor 10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!
    Én is hasonló cipőben járok.Én most azzal próbálkozom,hogy lecsökkentettem az asztalszámot négyre.2 nl4-es 2 nl 10-es. Egyenlőre ez úgy néz ki ez bejön.Ha nl 4-en ilyen jól megy akkor előbb-utóbb sikerül nl 10-en is megragadni.
    Köszi. Megpróbálom a TAG játékot, elég unalmas még 6 asztalon is, de jól jövedelmez. Nem annyira érdekes, mint ahogy én játszottam eddig, de nem érdekes játékokat akarok, hanem pénzt. Szóval átállok erre, kijátszom a maradék bwin bónuszt, és utána máshol szintet lépek. aRedkings ugyanez mint a bwin? A hud mutatja majd az eddigi számokat a mostani ellenfeleimről?

  2. #72
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás 30Khand után

    Elértem a 30K handet. Ebből leszűrhető remélem hol tartok...
    Vmiért nem sikerül az NL10-en megragadnom, ennek keresem az okait.
    Berakok két remélem elég részletes statot NL4, és NL10-ről. Kérem nézzétek át, segítsetek megtalálni a gyenge pontokat. A feljebb lépésem akadályait.

    Köszönöm.

    ha túl kicsi a kép:
    Data.hu - Adat feltöltés letöltés - Fájlmegosztás ingyen - Adatmegosztás - Link rövidÃ*tés
    Data.hu - Adat feltöltés letöltés - Fájlmegosztás ingyen - Adatmegosztás - Link rövidÃ*tés
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosítva: rudinese33.1/3 által: 2010. 11. 17. 12:29

  3. #73
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás Blogról folytatólagosan

    Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.
    Kocka, olvastam, tanultam az említett iratokat. Hasznomra voltak.
    Abban kérném a segítségeteket, hogy ami működött NL4-en azon az ideális statok irányában tovább fejlődve miért nem működik NL10-en?
    Ezek alapján:
    - a lazulás, és PRF közelítése a VPIP-hez megtörtént, hiszen 22,6/11,4-hez képest NL10-en 20/13-at értem el. ( Talán a vpip szigorítás még használt is, nem?)
    - 3bet, 4 bet. Úgy olvastam a javasolt 3bet érték 5-6 között van. Majd megpróbáltam agresszívebben játszani, ennek az eredménye lett a 7,2-es érték - ebből tényleg vissza kell venni. A 4bet nem változott - nem is tudom mi a helyes érték... - csökkentem. (Akkor nem nő meg túlságosan a 3Bet fold?)
    - lopás. Elnéztem a statot? Nem a steal pct jelenti a lopást? Igaz nőtt 18-ról 20-ra... Ez a sok? Vagy Te nézted el és a fold to steal-re mondtad, hogy sok? Fold to steal sb:87, bb: 80.
    - flop cbet. Igen megpróbáltam növelni. 55-ről 60-ra, bár ez még mindig kevés igaz? De itt is a "jó" irányba mozdultam el, mégis itt nem vagyok nyerő.
    Elolvasom amit javasoltál.
    - WTSD. Igen megfogadom.

    Köszönöm.

  4. #74
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Lopás: uuupsz elcsesztem , szóval: túl keveset lopsz CO és Button-ról.

    3bet, 4bet: nőni a fold to 3bet, de pont ez a cél, mert most irdatlanul sokat call-olsz 3bet-et, ennek NL10-en 30 alatt kéne lenni.

    A lényeg, hogy az indulókéz táblázatot, ha megnézed, az a preflop statjaidat rendbehozza majd.

    Összeségében a winrate-re semmiféle becslés nem adható ennyi hand alapján. 10k hand kell, hogy a statokra lehessen mondani konkrét dolgokat, és 40k hand, hogy a reális winrate-ről bármi képet kapjunk.

    Szóval indulókéz táblázatot megnézni, és tolni sok 10k hand-en keresztül, meg közben tanulni.

  5. #75
    Idegen undorandor avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    Szombathely
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    kocka21: be tudnád rakni a linkjét a sh 6 max induló táblázatnak?

    Előre is köszi.

  6. #76
    Fanatikus tag Magyarfiu avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 09.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Szerintem ez a 4000 hand elég kevés ahhoz, hogy emiatt feladd NL10-et. Mindenesetre a pfr-t fel kéne tornászni 17 körüli értékre.

  7. #77
    PA addict kocka21 avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 26.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.628

    Alapbeállítás

    Idézet undorandor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kocka21: be tudnád rakni a linkjét a sh 6 max induló táblázatnak?

    Előre is köszi.
    Ejjjj a lustaság


    No Limit Holdem indulási táblázat 6 max asztalokra

  8. #78
    Fanatikus tag rudinese33.1/3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 30.
    Hely
    kozármisleny
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Köszönöm a válaszokat.

Oldal: 8 / 8 ElsőElső ... 678

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •