Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (60) összesen
  1. #21
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Jobb mintha softplayeltek volna egymás ellen. Szerintem nem igazán csalás, mivel csak a varianciát csökkenti ez a dolog, ha Laliberté tudott volna róla, akkor egyáltalán nem csalás imho...így kicsit azért árnyaltabb a helyzet, de nem hiszem, hogy annyit változtat ez a dinamikán, hogy komoly dologként kéne felfogni
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 06.
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Azért lássuk be, szubjektíven nézve elég nagy lélektani előnyt jelent, arról nem is beszélve, ha pragmatikusan nézzük, kisebb BR kell így a játékhoz, ha lenne rá opció, nl2-ön is bekapcsolnám, nem hogy hs-en. nem túl szimpatikus, amikor ilyen belterjességről olvas az ember.
    (mondjuk nem vagyok naiv, azt is nagyon jól tudom, hogy midstake+(?) HUSNG-ben is bevett szokás regek között rossz asztalválasztás után visszautalgatni a beülőt...)

  3. #23
    Őstag vinczesz avatara
    Csatlakozott
    2008. 06. 19.
    Hely
    Somewhere in time
    Hozzászólások
    1.188

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még azt is el tudom képzelni, hogy nem lehetett "csak úgy" beülni 6maxolni cirkuszos barátunk mellé, hanem kellett némi időpontegyeztetést eszközölni, elekrülendő, hogy pl egy Ivey vagy Durrr unatkozzon a waitlisten, míg mi stackelgetjük a fisht.
    Ezekhez az asztalokhoz nem lehetett csak úgy beülni. Jelentkezni kellett a supportnál, hogyha szerettél volna játszani ilyen téteken. Aztán ők megfelelő informálódás és ellenőrzés után megadták az engedélyt (vagy nem). Ezután viszont beülhettél volna játszani bármikor.

    Azt hiszem ez a PS esetén is ugyanígy van. De ebben nem vagyok biztos.

  4. #24
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Komolyan van ember aki ezt nem tartja csalasnak?

    Remeljuk ez nem igaz inkabb... bar nem tudom miert modnana ilyen matu.

    Amugy Isildurt is csalassal fosztottak ki... miert ne lenne ez is igaz... mocskos emberi agyak leteznek ugy nezki....

  5. #25
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    Idézet csoda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy Isildurt is csalassal fosztottak ki... miert ne lenne ez is igaz... mocskos emberi agyak leteznek ugy nezki....


  6. #26
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet csoda eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Komolyan van ember aki ezt nem tartja csalasnak?

    Remeljuk ez nem igaz inkabb... bar nem tudom miert modnana ilyen matu.

    Amugy Isildurt is csalassal fosztottak ki... miert ne lenne ez is igaz... mocskos emberi agyak leteznek ugy nezki....
    Azért szerintem ez nem annyira durva "csalás". Nem játszottak össze, nem splittelték az egymás között játszott potokat, csak a swingeket megnyesték, meg a coolerek erejét csökkentették, ezzel csökkentve Laliberté $$$ edgét.

    Ha egy random reg ellen csinálták volna, az szerintem durvább lenne. Lalibertének nem annyira fáj 25M. Ő a nagy pénztologatás miatt van ott, meg az adrenalinért. Ha felajánlották volna, hogy vele is eq choppolnak, szerintem el sem fogadta volna.

    HS cg-nél mindenféle dolog előfordul, elég csak a HSP-t, vagy a big gamet megnézni (pl S02-ben mikor Tony G betel 25K-t, aztán amikor a Tilly elkezd tankelgetni, akkor mondja neki, hogy legyen akkor 20K csak, visszaveszi a 25-öt, és 20K lesz a bet). Laliberté is csinál néha ilyeneket (pl Benyamine ellen a HSP-ben, amikor marha nagy potnál azt mondta neki, hogy az allint visszaveheti a Benyamine, ha nem nézik meg a maradék 2 utcát, és az addig bent lévő pénz Guy-é lesz). Tehát szerintem ez megszokott dolog, szimplán az a kérdéses része a történetnek, hogy miért nem közölték az equity chopot Lalibertével, illetve illett volna megkérdezni, hogy ő beleegyezik-e ebbe.

    Amúgy Matusow is röhejes...a játéka miatt nem szerepelhet a pókeres életben, ezért ilyen sztorikat kezd el kitálalni (vagy kitalálni?), hogy megjelenjen a neve néhány oldalon...
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #27
    Lelkes újonc SziZo avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81
    "Akinek nincsenek irreális céljai, az a reálisakat sem fogja elérni soha."

  8. #28
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    köze nincs ennek a csaláshoz, kb azzal megegyező, mint amikor a big game-ben 4-szer runolnak allinoknál, csak fair-ebb lesz az eredmény.

  9. #29
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez nem annyira durva "csalás".... a swingeket megnyesték, meg a coolerek erejét csökkentették, ezzel csökkentve Laliberté $$$ edgét..
    Érdekes nézőpont.


    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (pl S02-ben ...
    Ez mit jelent?


    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy Matusow is röhejes...a játéka miatt nem szerepelhet a pókeres életben.
    Miért nem szerepelhet?


    Idézet Romsy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    köze nincs ennek a csaláshoz.
    Akkor mi a csalás, ha ez nem az? Amennyiben ellened játszanak így, akkor sem lenne ellene kifogásod?
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  10. #30
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Egy két ember érdekesen gondolkozik itt.Mi az hogy nem számit 25m dollár ??Ja hogy ha valakinek sok van akkor gyorsan szedjük el tőle, mert úgyis elbukja.Nem lottón nyerte vagy találta.Megdolgozott érte .Beült pókerezni és összefutott pár olyan emberrel akik életükben nem dolgoztak még .És kifosztották. Ennyi.Remélem ezek a Hs regek 1x kifosztanak 1 orosz vagy albán maffiózót aki majd elmagyarázza nekik mi is a csalás.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •