Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (79) összesen
  1. #51
    Őstag Bajkevero avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 19.
    Hely
    Egy tavacska
    Hozzászólások
    1.050

    Alapbeállítás

    Idézet ihaveadream eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A te párszázas mintéd nem minta. 5000 SNG-nél már lehet minusz 5% a roid.
    siman, hisz ez rovid tav. nem is azert raktam ki, hogy villogjak.
    A cikkben szereplo "csalo" is kb 1000 SNG-t tolt. tehat meg realis is lehet a 66%-os ROI-ja.

  2. #52
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 08. 06.
    Hozzászólások
    243

    Alapbeállítás

    Idézet Bajkevero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    siman, hisz ez rovid tav. nem is azert raktam ki, hogy villogjak.
    A cikkben szereplo "csalo" is kb 1000 SNG-t tolt. tehat meg realis is lehet a 66%-os ROI-ja.
    1000 SNG a 66% nem lehet reális. Nincs akkor upswing ami 66%-os Roit produkál 1000 SNG alatt. 30%-at talán 40-et minxden milliomodik játékos, de nem 66-ot.

  3. #53
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    A rulettnél nem 3x-ozni kell, hanem csak duplázni a tétet én úgy tudom (tehát 1 tét feketére, bukod, 2 tét a feketére, bukod, 4 tét a feketére. Ha ezt megnyered, akkor 8 tétet nyersz, amiből a profitod 1 tét (8-(1+2+4)=1) ), de amúgy ez tiltott a kaszinókban, mint a kártyaszámlálás a BJ-ben...és ez sem +EV a 0 miatt szerintem.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #54
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 04. 06.
    Hely
    EU
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ****ságot beszélsz barátom.
    ne legyél már Szandika! lehet szebben is válaszolni! Egyébként rockett-nek igaza van,meghatározott max. tétnél ez nem működik.,viszont én online próbáltam és először bejött,majd masodszorra elfogyott a BR igy nem tudtam tovabb folytatni a tét emelését, viszont en nem emlékszem, hogy lett volna korlátozva a max. tét.

  5. #55
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tentaculanak teljesen igaza van. A rake racekről, promókról, és egyéb dolgokról nem is beszélve, amiből az átlag feletti winraten felül kiveszik a részüket. Mert ugye a bot az kb. annyi raket termel egy hónapban amennyit nem szégyell. Emellett nem lehet csak így elmenni, meg egy "ez van" -al elintézni, mert akkor csak felbátorodnak és mások is ezt fogják csinálni. Ha én valahová befizetem a pénzemet, és mindenféle csalás nélkül játszom, akkor maradéktalanul ezt várnám el minden másik játékostól is.

    Félreértés ne essék, nekem nem az fáj, ha valaki többet nyer, mint én. Nekem az fáj, ha valaki nyilvánvalóan csalással nyer többet, mint én. Az meg mindennek a teteje, hogy egyesek egy "ez van" -al és egy legyintéssel túlteszik magukat rajta.

    Azért álljon meg a menet na.. Letolsz havi 1000 - 1500 SNG -t, esetleg még többet is, vagy 200K handet, esetleg még ennél többet is, akkor nagyon nem mindegy, hogy csalnak -e ellened vagy sem. Én személy szerint ezeket az embereket minél előbb megpróbálnám elkapni majd, pedig törvényi úton keresztül büntetni, simán beraknám őket a köztörvényesek közé, mert ott a helyük, nem a poker termekben, nem a becsüeletesen grindelő regulárok szó szerinti megkárosításával kéne tölteni az idejüket. Nem egyszerű, de el kéne kezdeni ezzel komolyan foglalkozni, és a gyanús nickeket kivizsgálni. Egyszerűen a játékosoknak kell a sarkára állni és határozottan fellépni, mert a termek ezt nyilvánvaló oko miatt (hírnév, stb. stb.) nem fogják - vagy nem ilyen formában fogják megtenni, ezáltal sokkal kevésbé lesz hatásos.

    Havi 160 - 200 órát foglalkozom személy szerint pokerrel, ne egy poker bot keserítse már meg az életemet, azért ez nonszensz.

    Én részemről elmondtam a véleményemet, és örülnék neki, ha az Akadémia illetve a játékostársak is olvasnák az Ongame topicot, plusz az oldal kapcsolatait felhasználva néhány bennfentes a teremektől elolvashatná ezeket a postokat, talán történne végre valami. Ugyanez igaz lehet Party Pokerre, Startsra, Ipokerre - stb. Az is eléggé kiverte nálam a biztosítékot, hogy van itt az Akadémián olyan tag, aki beírta a fórumba, hogy évekig futtatot robotot az Ipokeren. Nem egy olyan oldal működik az interneten már elég régóta, ahol pokerbotot lehet vásárolni. Nem egy magyar fórumon cserélnek tapasztalatot ezzel kapcsolatban bizonyos emberek, így, mint ahogy most mi erről beszélünk. Szemünk előtt zajlik az egész, ez mégis hogyan történhet meg?

    Komolyan ez a normális, ennek így kell mennie? Mert egyszerűen "ez van"??
    ez most nagy plusz egy

  6. #56
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 09. 22.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Idézet gigi393 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ne legyél már Szandika! lehet szebben is válaszolni! Egyébként rockett-nek igaza van,meghatározott max. tétnél ez nem működik.,viszont én online próbáltam és először bejött,majd masodszorra elfogyott a BR igy nem tudtam tovabb folytatni a tét emelését, viszont en nem emlékszem, hogy lett volna korlátozva a max. tét.
    nyilván egy online terem kockázat tűrése nagyobb mint pl. a pesterzsébeti senator kaszinóé... a max tét úgy van meghatározva hogy egy varianciahuszár miatt ne kelljen becsukni a boltot lehetőleg...

  7. #57
    Fanatikus tag Kubesz0607 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    405

    Alapbeállítás

    Nem igazán ruletteztem soha (nem is fogok), de elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki élőben vagy akár online hosszú távon stabil plusz legyen belőle. Élőben a "duplázós" stratégia a max. tét miatt alapból kilőve. Neten pedig szerintem egyszerűen kizárnám az ilyen játékost, ha nekem lenne egy online kaszinóm (ezt a stratégiát azt hiszem egy általános iskola 5-es diákja is felismeri).
    "Utálom a kettes párt, mert mindig feljön magasabb a flopba!"

  8. #58
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Online ruletten is van maximum tét. És minél tovább csinálod a duplázósdit, annál nagyobb a valószínűsége, hogy elkap egy olyan széria, amivel tönkremész a folyamatos duplázás miatt. Ha nem lenne limit se működne Bill Gatesnek sem hosszú távon, sok tízezer pörgetés után jönni fog majd egy komoly bad run.
    Rövid távon persze, működik, én ezt játszottam egyszer, amikor bevittek egy ilyen rulettező helyre
    Utoljára módosítva: R1per2 által: 2011. 10. 19. 18:16
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  9. #59
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 10. 19.
    Hozzászólások
    70

    Alapbeállítás

    Idézet ihaveadream eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1000 SNG a 66% nem lehet reális. Nincs akkor upswing ami 66%-os Roit produkál 1000 SNG alatt. 30%-at talán 40-et minxden milliomodik játékos, de nem 66-ot.
    Üdv ihaveadream!

    Ezt az állításodat meg kell hogy cáfoljam.
    FTP-n nekem sikerült szintén 66%os ROI-t elérnem közel 1000sng alatt.
    FTP-n kívűl több kisebb teremben is stabilan 20-30%os ROI-t hoztam.. szerintem ez nem lehetetlen ,főleg ha az embernek megfelelő edge van a mezőnyön.

  10. #60
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    én is ftp-n 20%roi körül pöcörögtem köbö 300 játéknál, aztán kirakták a "closed" táblát...
    ja ráadásul superturbo 9max volt.
    tudom, h ez csökkent volna 5-7%-ra, de azt nem értem meg sajna.
    de azért a 66% ennyi játék után több, mint gyanús...ez nem up...
    nagyon nem az.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

Oldal: 6 / 8 ElsőElső ... 45678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •