Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (142) összesen
Like Tree94Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2013. 01. 28

  1. #131
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    VPIP és a cold call % közötti különbséggel tisztában vagy? Ha lenne róla fogalmad, nem írnál ilyen sületlenségeket PrettyBigWhale... öhm, I mean PrettySmallFish Se eleje se vége az okfejtéseidnek, ellenben egyre viccesebbek Ne hagyd abba kérlek!

    Mert egy dolog butaságot mondani, (ilyet mindenki csinál néha, én is megtettem még a videóban is sajna) meg utána napokig bizonygatni ilyen értelmetlenségekkel.
    sose értettem mi a +EV abban a move-ban amikor a még nem profik a profikkal (jelen esetben Tir-X) vitatkoznak szakmai kérdésekben ja, és a Jokeres kép faja. +1 pszibu-nak
    Utoljára módosítva: vadallat által: 2013. 02. 02. 14:31
    Tir-X likes this.

  2. #132
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    VPIP és a cold call % közötti különbséggel tisztában vagy? Ha lenne róla fogalmad, nem írnál ilyen sületlenségeket PrettyBigWhale... öhm, I mean PrettySmallFish Se eleje se vége az okfejtéseidnek, ellenben egyre viccesebbek Ne hagyd abba kérlek!

    Mert egy dolog butaságot mondani, (ilyet mindenki csinál néha, én is megtettem még a videóban is sajna) meg utána napokig bizonygatni ilyen értelmetlenségekkel.
    Úgy látom, egyre jobban elmegyünk a személyeskedés irányába, legyen.

    Nyilvánvalóan van különbség aközött, hogy 1 vagy több betet callol az ellenfelünk, de tudtommal arra vonatkozóan nincsennek adataink, hogy hogyan viselkedik többszörös bet hatására, és hát szegényember vízzel főz. Egyébként se hinném, hogy egy ilyen laza asztalon ez óriási különbséget eredményezne. Megjegyzem én személyszerint ha hajlnadó vagyok beszállni, akkor ritkán hagyom, hogy 1bet maradjon a beszálló, másként megfogalmazva ha három 3betet nem adnék meg valószínüleg 1-et se fogok. Persze nem mindenki így gondolkodik, ezért tételezzük fel, hogy azon esetekenek amelyben ellefelünk hajlandó lenne 1betet megadni, csak az 1/3-ában fogja megadni a hárombetet.(ezt persze csak hasraütésszerűen mondom, de nem hinném, hogy ennél szigorúbban fognak viselkedni az ellenfeleink egy a példában leírt online cg asztalon.) Tehát a korábbi pontatlan számítás szerint pusztán matematikai alapon 12% körül volt az esélye, hogy veszítünk véletlenszerűen kiválasztott kezekkel szemben így legyen akkor a háromszorosa, tehát 36%

    De valójában én nem a matek részéről akartam beszélni a dolognak, arról veled úgyse tudnék.

    Tehát csak azt nem értem, hogy miért foglalkozol az ellenfél játékával, amikor a véleményed szerint ő se foglalkozik a mi játékunkkal. És ez a feltételezésed, csak akkor indokolt, ha vagy te játszol mindig nagyon buta emberek ellen, vagy te magad vagy buta.

  3. #133
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet PrettySmallFish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Tehát csak azt nem értem, hogy miért foglalkozol az ellenfél játékával, amikor a véleményed szerint ő se foglalkozik a mi játékunkkal. És ez a feltételezésed, csak akkor indokolt, ha vagy te játszol mindig nagyon buta emberek ellen, vagy te magad vagy buta.
    ezen a részen újfent jót nevetek ha nem foglalkozna az ellenfével játékával, talán nem ért volna el mostanra olyan szintre, hogy nl100-on már helytáll
    Tir-X likes this.

  4. #134
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Még egy dolog mindneképpen nagyon érdekelne. Hogy pontosan mit jelent, hogy Tir-X profi. Mert az egyébként tényleg igaz, hogy közel nem vagyok profi. Remélhetőleg vannak az élet más területeiről jó meglátásaim, emellett az utóbbi időben elolvastam minden magyar nyelven felelhető - olvasásra érdemes - pókerrel foglalkozó művet, és persze rendelkezem némi tapasztalattal is, ami elsősorban élő és nem online. De mit jelent Tir-X profi státusza, ha lehet ez haviszinten átlagosan jelentkező profitban megfogalmazva érdekelne.

  5. #135
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet PrettySmallFish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még egy dolog mindneképpen nagyon érdekelne. Hogy pontosan mit jelent, hogy Tir-X profi. Mert az egyébként tényleg igaz, hogy közel nem vagyok profi. Remélhetőleg vannak az élet más területeiről jó meglátásaim, emellett az utóbbi időben elolvastam minden magyar nyelven felelhető - olvasásra érdemes - pókerrel foglalkozó művet, és persze rendelkezem némi tapasztalattal is, ami elsősorban élő és nem online. De mit jelent Tir-X profi státusza, ha lehet ez haviszinten átlagosan jelentkező profitban megfogalmazva érdekelne.
    mint újonc, értelemszerű, hogy nem tudod mit jelent. amúgy kb annyit jelent, hogy az Akadémia felkérte, hogy legyenek ilyen státuszba, mert belekezdtek ebbe a hosszú oktató videó sorozatba, meg elég aktívak handelemző topikokban. ezenfelül semmi másra nem terjed ki, az meg végképp sose fog kiderülni, hogy mennyit is keres a pókerrel havi szinten.

  6. #136
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 06. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.063

    Alapbeállítás

    engem leginkább az zavar, hogy tir-x (bár szakmailag igaza van olyan hatalmas nagy igazságokban, mint hogy a nap keleten kel, nyugaton nyugszik - mondjuk az ev számítás már nem ez a kategória) sorozatosan képtelen megállni, hogy ne személyeskedjen. remélem az utcán azért nem kever le egy-egy nyaklevest minden szembe jövő hat évesnek, csak hogy éreztesse, ki a Főnök
    Romsy and Maxxxika like this.

  7. #137
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Szókimondóbb vagyok, mint a legtöbb ember, ezért már egy átlagos hsz-emet is sokan személyeskedésnek veszik. Személyeskedésbe két okból szoktam kezdeni: Ha már valaki elkezdte ellenem, felveszem a kesztyűt, illetve ha valaki kezelhetetlenül idióta, azzal általában valóban elkezdek személyeskedni. megtehetném, hogy nem, valszeg jobb ember is lennék tőle, sajna nem bírom megállni ellenük De amúgy most Te személyeskedtél velem az utolsó mondatoddal, most akkor hogy van ez? Egyébként ha benézel bármelyik fórumos handelemzéshez, soha nem személyeskedem, igyekszem segítőkész lenni.
    És amúgy nem értem a felém emiatt irányuló köpködéseket, mert míg egy régi tag bárkivel lehet cinikus és személyeskedő (engem nem zavar, nem azért írom), nekem minden ilyen hsz-emet ehhez hasonlók követik. Tehát ha bárki más gyökerez valakit, az Isten, én meg egy seggarc. Nézzétek már meg hányan személyeskedtek ebben a topicban az illetővel... Miből adódik ez a megkülönböztetés?

    Normális emberrel egyébként tök normális szoktam lenni szerintem. A kesztyű felvételről is igyekszem leszokni az elmúlt napok sok oda-vissza osztása miatt. Szóval rajta vagyok az ügyön. Azt meg valószínűleg már örök életemben hallgatni fogom, hogy elcsesztem az EV számítást. Erre csak annyit tudok mondani, örülnék, ha csak ennyit hibáznék nap mint nap az életben, hivatásban. De szerintem mindenki örülne. Mondhatnám úgy is, hogy tegye fel a kezét, aki nem szokott hibázni... Senki?

    Elismertem, hogy hülyeséget mondtam a videóban, vettem a fáradtságot a kijavítására (természetes is hogy nekiláttam, elvárható volt tőlem). Ennél többet nem tudok nyújtani, sajnálom.
    Utoljára módosítva: Tir-X által: 2013. 02. 02. 20:59

  8. #138
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet PrettySmallFish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De mit jelent Tir-X profi státusza, ha lehet ez haviszinten átlagosan jelentkező profitban megfogalmazva érdekelne.
    Adószám, lábméret és vércsoport nem kell?
    Zsoltika01 and vadallat like this.

  9. #139
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Nevetséges, amikor egy saját maga által elismert kezdő - "Mert az egyébként tényleg igaz, hogy közel nem vagyok profi."- mondta prettysmallfish - megpróbálja megmagyarázni, miért buta az aki NL100on nyerő játékos Peeersze!!! Phil Ivey-t meg fosztogatják a fishek minden éjjel NL2-őn, nem? Na álljon már meg a menet
    Tir-X likes this.

  10. #140
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Adószám, lábméret és vércsoport nem kell?
    Nem az adóhivataltól vagyok, csak hadd ne kelljen már attól segreesnem, hogy kinek hány kommentje van.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •